Linkin Park

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 14:21

A Linkin Park jöhet, nagyon jó számaik vannak.
nagyon bírom a Minutes to midnight albumot
Given up na meg What I've done.

Amúgy majd szeptember közepén jelenik meg az új album.
A Thousand suns címmel, biztos nem lesz csalódás. :D
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.08.01. 13:39

Már én is nagyon várom a TTS-t ;) az egyik számot az albumról már közzétették. The Catalyst. Nekem teccik :D sztem ezt az albumot eredetibe fogom megvenni :mrgreen: olyan még úgy sincs :P nekem a kedvencem a MTM és a HT :)
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.11.05. 00:10

Mi az hogy itt nincs semmi?!:o hát gyerekek, LP legjobb banda Möcörö mellett:_D és kijött az új album, kiváncsi lennék a véleményekre, neke mnagyon teccik, habár lehet elfogult vagyok, de bejön ez a stílus is. Hadd változtassák, saját bandájuk:D:D
szóval én nagyon szeretem, forevaaa:D és When they come for me, waiting for the end és the catalyst a kedvenc. meg a többit is imádom aminek nem tudom a címét:$$$$ XD :D
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Lorri » 2010.11.05. 11:33

ezaaaz! lendítsük fel az LP témáját! ^^ +érdemlik a srácok, eszméletlen jókat alkotnak. *.*

hát igen, az ATS kicsit naon +octotta a fanokat... :roll: engem nem! *büszkefej* bár mhol mondogatják h tele van az új album "töltelék számokkal", ezért sokan elpártoltak tőlük :shock: /lettek is +rajongóik a friss hangzás után... de ctem továbbra is teltházas koncikat fognak tolni és a világ 1ik legjobb zenekara marad a Linkin Park. 8-)

az a 3 dal az én fő kedvencem is. :) + még a Burning In The Skies, a Blackout és a Wretches And Kings. (am abból kihagynám a beszédet az 1. körben... :oops: nekem túlzás h 2X is betették, csak az 1. rövidebb. :shock: de mind1, ők a művészek! :D) jóóó, favorit a fél lemez... :oops:
régebbről + alap h mindent imádok. *.* végülis a "gyökereik" miatt kedveltem + őket. :P éljen a nu metááál! tök 1edi dolog sült ki abból h rap-et és rock-ot v1ítettek. ^^ mégha nem is ők "találták fel", buli h divatba hozták.

és h írjak negatívat is... (de csak 1 pöppet) pölö a Reanimation nem lett a szívem csücske + a Jay Z-s projektből is 1edül a Dirt Off Your Shoulder, ami teccett... :oops: és a M2M CD-n is vtak számok, amin hamar túlléptem... :oops: de a Hybrid Theory és a Meteora azok örök lávolósak. <3

((am 1. élményem az vt velük, h 4.-es koromban, angol órán kérdezte a tanár: ki a kedvenc bandátok? :shock: 10 évesen még asse tudtam, mi fán terem a "zene" kábé. :lol: de a többiek se... ^^ úgyh az 1ik lány bemondta az LP-t. mi +, mint a barik, mondtuk utána h áááh, nekünk is aaaz! :D utólag vicces h mára ez igaz lett. ^^))

nah szómenés vége. =) a lényeg h LPnégyevööör! <3 (vis laminált padló v lukas palacsinta. :lol:)
Lorri
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009.05.23. 18:25

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.11.05. 12:23

Héát nem semmi amiket olvasok neten. Csak azokat ez emberkéket nem értem, akik azt mondják: Ez már nem a Linkin Park!

Én úgy gondolom egy bandának, hat csodálatos embernek,akik ráadásul barátok, és imádnak zenélni, és van egy SAJÁT bandájuk, miért ne változtathatnák a SAJÁT bandájuk zenéjét? Szerintem ehhez, amit most csináltak, nagyon nagy bátorság kellett. De nem csak ahhoz, hogy műfajt változtassanak, valami sokkal merészebbre, ami elektronikusabb és nu metál vesztett, hanem az volt merészség, hogy felvállalták. Az albumot megelőző kampány hatására mindenki körmöket vágva rágta az új trackok, végül az egész album megjelenését. És 50-50%-ban megosztódott a fanok egysége, mikor a kezünkben szoríthattok az egész lemezt, ami egységes egészében egy tökéletes munka, amit eddig is elvárhattunk az LP-től. Ezt az albumot egyben kell meghallgatni,nem külön részekre osztva, mert a rekviem első hangjától a messenger utolsó foszlányáig egy számról beszélhetünk külön részekre osztva, ami elmond valamit, közöl valamit és tanít, de egyben ellazít és felpezsdít is. A Linkin eddig sem az érthetetlen hablatyáról volt híres, de most a Wretchesand the kings-sel és a többivel megmutatta az igazit. És ez LP. Mert minden amit ők csinálnak Linkin Park. Nem egy más együttes. Ha oylan zenét akarnak az olcsó kis fanok hallgatni, akik megutálták a "kedvenc" bandájukat, jó sok dolgot tudok ajánlani. Az összes albumuk ugyanolyan ugrabugra kis zenécskét jáccik amire lehet tombolni. Három albumig még jó, de aztán már kezdenek ugyanolyanná válni a számok. Ez egy nagy váltás volt .A fiúk is "öregednek", változik az ízlésük, de ez érthető. lehet hogy Chester már nem akar annyit ordibálni és Brad meg Mike sem akar visszataszítóan durva dallamokat gyártani, mert a többi poént már ellőtték és csak ez maradt. Nekem az a véleményem. Hangzás, műfaj, ritmus, dallam ide vagy oda. Ez LINKIN PARK!

XD hűű, elfáradt a kezem:D:D Lorri, egyetértek, a Linkin Prk szerintem is örökké, amíg még van bennük szusz, meg fogja tölteni a stadionokat, sőt, szerintem még azután is:) Nagyon jók, ez kétségtelen, és hogyha a rajongók nem akarnak "korcsosodni", mer ők csak numetál/hardcore-t hallgatnak, akkor ajánlom h ajándékozzák el az összes LP lemezüket, még a HT-t meg az MTM-ot is, mert nem érdemlik meg, ugyanis az LP egy "korcs", sajnos nem mindenki szeretheti xD (ha akarják nekem is adhatják a lemezeik...:P )

Aranyos volt az a negyedikes történetxD én kb harmmadik körül ismertem meg őket és hatodikban lettem ilyen elmebeteg megrögzött fangyerek:D:D nekem is a HT meg a Meteora a fav, aztán M2M és a többi... Szerintem a Jay-Z-s album is nagyon jó lett, nekem azért nem a szívem csücske, mert nem vagyok Jay-z híve, de az az album is hibátlan lett, így is szerzett sztem az LP jó sok rajongót és Jay-Z is. Egymás váltogatták:) Ügyesek voltak :D
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Lorri » 2010.11.05. 13:35

Én is írok nagybetűveeel! :lol: Úgy áttekint7őbb. ^^

Hűűűha! :shock: Ez vt aztán a szép +fogalmazás. =) Mindent leírtál Wanda, az én véleményem is. =)
Annyival "egészíteném" ^^ ki h az emberek ragaszkodnak a jól bevált dolgokhoz, lásd napirend, merre mék suliba, hol kajálok/vásárolok szivin ésatöbbi. Nem Xetnek/nem akarnak újítani, talán félnek is az újdonságoktól. A zenében is elvárják tehát, h 1 banda ne változzon v csak kis mértékben. Ez butaság ctem. Pont abból "tanulnak", fejlődnek, építkeznek a tagok, ha képesek bevállalni másfajta dallamokat is. És az sem uccsó szempont h (bár fontosak a rajongók, de nemcsak az ő, hanem) a saját szórakoztatásukra is írják a dalokat. Le7 azt mondani h +tagadták a stílusváltással/kísérletezgetéssel a múltjukat... De ki akar oan fellépésre menni, ahol az LP fapofával jácca a track-eket, mert nem talál már bennük örömet? Senki... Akk nincs is kérdés! :D
Téll ügyesek, szeretjük is őket naon! <3 És kitartunk mellettük a síriiig! :lol: De még min. 50 ^^ aktív évük l1en ám. =) Ha nem több... ^^
Lorri
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009.05.23. 18:25

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.11.05. 14:47

Hát énis mindennel egyetértek:D és csak annyit fűznék hozzá: mi 50?? 100!!!!!!! :P :D :twisted: :lol: :roll: LP örökké*-* :D:D

<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019


Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:03

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Linkin Park

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.20. 02:08

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron