RAMMSTEIN

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.21. 20:56

nah, ha már Emigrate, akkor legyen Rammstein is.
mit lehet róluk írni? rohadt jó banda! rohadt jó számokkal.
jah... Rammstein németül, míg az Emigrate angolul énekel. de mindannyian beszélnek angolul.
Till Lindemann egy idióta állat, de egy imádni való idióta állat!!! Richard Kruspe egy szexisten! Flake meg... egy ugyanolyan idióta, mint Till. jól egymásra találtak! :lol: :lol: :lol:
eddig öt lemez, idén, négy év szünet után a hatodik. két koncert DVD
ja, és filmzenék!!!
Mortal Kombat 2, Lost Highway, Mátrix, A Kaptár, és Kaptár 2... de ezek csak a híresebb filmek. van még pár film, ami nem annyira ismert.
és Till színészkedett is már. ha valaki látta az Amundsen, a pingvin című filmet, annak ismerős lehet Till.
nekem sok kedvenc számom van tőlük:
Asche zu Asche, Sehnsucht, Du hast, Bück dich, Links, Sonne, Mutter, Reise Reise, Ohne Dich, Ich Will, Heirate Mich
és ez csak néhány a sok jó közül.
mondjuk nekem az utolsó album nem igazán jött be.
és van egy közös dolog bennük meg az MCRbe... őket is vádolták meg olyan dolgokkal, mint az MCRt.
mondjuk, az ő ügyük azért sokkal komolyabb volt, mint egy tini lány öngyilkossága.
azért röviden leírom, ha esetleg valaki még nem olvasott volna róla.
szóval 1999ben amerikában két srác, 17 és 18 évesek az iskolájukban lemészároltak 14 diákot és 1 tanárt, aztán öngyilkosok lettek.
erre jön a sajtó azzal, h a két srác Rammstein rajongó volt, és hogy ezért az egészért a banda a felelős. pfffff
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Edith aki ÉN 2009.05.22. 08:13-kor.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.05.21. 22:55

Bazz, azt rájuk húzták? Columbine-ról beszélsz, gondolom. De akkor Mansonra is rászálltak, nem? Mondjuk őt nem bírom, de azért ezt nem kéne. :shock:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.21. 23:28

igen, arról van szó. és igen, rájuk húzták. egy netes oldalon olvastam róla, és azt hittem, megáll az eszem! akárcsak az MCRt, bazz... ezek nem nyugszanak a seggükön. szemét újságírók!! ( tisztelet a kivételnek )

itt van a cikk, amit olvastam:

"1999 áprilisában kiderült, hogy Eric Harris és Dylan Klebold, a két fiú, akik a Columbine Gimnáziumban történt vérfürdőt rendezték, Rammstein-rajongók voltak, a kedvenc bandájuk volt. A Rammsteint kemény kritikák érték, néhány konzervatív és keresztény szervezet megvádolta őket, hogy az együttes tagjai befolyásolták a fiúkat tettük elkövetésében. A német média szerint pedig Till Lindemann mozgása Adolf Hitler stílusának utánzása."

anyám!!!! Lindemannt Hitlerhez hasonlítják!!! megáll az ember józan esze!!!
majd pont ők fogják Hitlert éltetni, amikor Richardnak zsidó esküvője volt! ezek akkora barmok, h az nem igaz!

itt egy jó kis oldal, ahonnan sokmindent meg lehet tudni róluk.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Rammstein

például: amerikában és több más országban megváltoztatták a "Herzeleid" albumuknak a borítóját csupán azért, mert meztelen felső testtel voltak rajta lefényképezve.
EKKORA BAROMSÁGOT!! mégha csajok lennének, megérteném... de hát pasik!! nem is akármilyen pasik! :twisted: :twisted: :twisted: lehet, épp azért nem engedték az albumborítón megjelenni őket... merő irigységből :lol: :lol: :lol:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.22. 21:22

Richard stipstooop :lol: :lol: *-*
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.05.22. 22:14

nem! Richikémet nem adom senkinek!!!! ő az enyém!! <333
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.08.16. 16:43

Hehe... ti még mindig Ricsikén vitatkoztok?.... Bááár nem csodálom :lol: ..... mindegy, DE PAUL AZ ENYÉM!!! CSAK AZ ENYÉM!!!<333333Nem szoktam ilyen önző dög lenni, de ideje elkezdeni :D

Úristen, most kiakadtam.... olvastam, h néhány számuk komolyzenévé van átdolgozva és azt hittem, hogy az milyen jó.... hát meghallgattam és sztem egyáltalán nem lett jó.... nem értem, h az Ich Will-t hogy lehetett így elb*szni?! :? :evil: .... már bocsánat a kifejezésért.... tényleg nincs semmi bajom a komolyzenével, sőt... de ez kikészített.... belinkelem.... egészségetekre.
http://www.youtube.com/watch?v=YLXgOqA1Mb0&feature=related
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.08.16. 16:51

Ricsike a múlt.... Schneidi a jelen.... meg remélem a jövő is :oops: :lol:
Réka, Paul lehet a tied. :D
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03


Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:17

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: RAMMSTEIN

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.21. 20:03

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron