Sum 41

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Sum 41

HozzászólásSzerző: Never » 2009.04.22. 17:10

Aki nem ismeri (amit erősen kétlek) őket, annak most itt az ideje, hogy megtegye! Bevezetésül, nekem egyik kedvenc bandám, és a zenéjüket, talán a Green Dayhez tudnám hasonlítani. NAgyon jók, én nagyon szeretem őket, az első szám tőlük amit hallottam az a Pieces volt, és egyből beleszerettem :D
Egy kis Sum 41 történet :
A Sum 41-t Deryck Whibley és Steve Jocz alapította 1996 körül a nyár kb 41-dik napján. ezért lett a neve Sum (summer) 41 – akkoriban a punk rock rajongói tábora még meglehetősen szűkös volt. Ennek ellenére ők kiálltak e zenei stílus mellett, és jövőbeli együttesüket tervezgették. Nagy hatással volt rájuk a kor előadói közül a NOFX, a Pennywise, valamint a Bad Religion.

1996. nyarára összeállt a jövőbeli csapat: a két már említett tag mellé még belépett Dave Baksh és Jason McCaslin. Eleinte főként házibulikon, ritkán iskolai rendezvényeken léptek fel – ezeken saját számaik mellett mások művei feldolgozását játszották.

Az Island Records érdeklődésébe ötletes bemutatkozófelvételeikkel kerültek. A céggel aláírt szerződés után népszerűségük ütemesen emelkedett; ez átlagon aluli életkoruknak, és átlagon felüli dalírási képességüknek volt köszönhető.Első albumuk a Half Hour Of Power még nem hozta meg a kellő sikert de ahhoz elég volt, hogy kicsit magukra vonják a figyelmet és a következő korongjukra már mindenki odafigyeljen. Az All Killer No Filler már óriási sikert hozott a fiúknak, de egyenlőre még csak a tengerentúlon és Japánban. Az album három számából máris klipp készült (Fat Lip, In too deep, Motivation) és a Sum 41 az év felfedezettje lett.

2006 nyarán Dave Baksh kiszállt a csapatból.

Albumok
* Half Hour Of Power (2000)
* All Killer No Filler (2001)
* Does This Look Infected? (2002)
* Chuck (2004)
* Underclass Hero (2007)
(tessék rájuk keresni, megéri :D )

Ezek itt ők lennének(rajta van az a tag Dave Baksh aki kiszállt a csapatból jobb oldalon ő látható). Értelem hát az csillog a fejükről, de nem baj mert szeretjük őket :D

Kép
Jó Sum41-ezést, remélem írtok, és meghallgatjátok őket, jah és további szép napot xD :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Never 2009.05.28. 12:55-kor.
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.04.22. 19:03

én imádom őket!!!! :mrgreen: :mrgreen:
az első szám amit hallottam és rögtön megszerettem az a Still Waiting volt :D
kicsit elvont oszt.társam mutatta nekem még régebben rajz órán,azóta mégjobban bírom a búráját... :D
én inkább a Blink-182-höz hasonlítanám őket :roll:
kösz,h írtál róluk ien kis bemutatót :) ...eddig még nem olvastam el a történetüket,mert lusta vok :? :?
én is imádom azt az értelmes fejüket :lol: :lol:
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: Never » 2009.05.25. 19:29

Sírva fakadok....Senki nem ismeri/szereti rajtam meg Dián kívül....brühühüh :cry: :cry: :cry: :cry:
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.26. 15:32

Never írta:(jah, és ezt a képet meg különösen, mert van rajta alma az alma pedig Twilight (L))


Szerintem ez sokakat elijesztett :P Írtad volna, hogy az alma pedig Death Note :D
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: Never » 2009.05.28. 12:56

Na, így jobb , leszedtem :D
(nem kell, megijedni, nincs már Twilight )
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2009.05.29. 13:09

én iss szeretem őket, de mostanába már nem hallgatom annyira őket, de attól még szeressem. <3
van is tőlük Underclass Hero meg Chuk CDm..
első kedvencem a Fat Lip c. szám volt. American Pie miatt.
aztán meg Still Waiting meg In too Deeeeeep meg egy csomó jó szám.
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: Hajnalpír » 2009.06.26. 14:18

Sziasztok, én is imádom a Sum 41-et. Szintén az amerikai pite kapcsán ismertem meg őket, és egyből beleszerettem a zenéjükbe. Az MCR-en és a Bullet for my valentine-on kivül ők a másik nagy kedvenceim!
Hajnalpír
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.12.28. 11:32
Tartózkodási hely: Budapest


Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:26

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Sum 41

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.22. 21:09

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron