Placebo

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2010.09.19. 13:30

Fúú én ott voltam. Kár hogy nem ismerek senkit látásból, akkor odamehettem volna hozzá köszönni vagy valami, na meg sajnálom, hogy a taliból végül nem lett semmi, de majd remélem legközelebb összejön.
Na meg azt is bánom, hogy kriszta nem votl, mert fúú... annyira rossz volt belegondolni, hogy pont most fogod ki hogy ennyire irtó beteg legyél. =(
Ettől függetlenül irtó jót tomboltunk a 2-3. sorban Stefan előtt. Ahh ja sajna nem Brian előtt, de így előrébb voltunk és tökéletes rálátásunk nyílt arra, ahogy Stefan megerőszakolgatja néha a gitárját meg egyszer az erősítőt is. ^^ *aww* Na meg egyik barátnőm gazdagabb lett egy pengetővel a kis mázlista...
Nemtom ti merre álltatok/ültetek?
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.09.19. 15:02

én teljesen középen ültem, szóval mindent nagyon jól láttam :D
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.09.19. 15:18

Hát, mi szolidan elüldögéltünk jobb szélen, de a torkunk meg a tenyerünk megjárta. :D Fantasztikus volt. :) Aznap éjszaka a kocsiban meg következő nap tiszta letargiában voltam, hogy így elrepült ez a várva várt nap. :P
Brian nem beszélt valami sokat...De ha beszélt... :lol:
Fancsusz, de jó neked, első sorok... :D Legközelebb én is kierőszakolom. xD
De visszapörgetném az időt. Alig várom, hogy újra jöjjenek. :D

kriszta, én is sajnálom. :( De majd legközelebb. ;) És akkor már küldjük a pozitív energiát is, nehogy lebetegedj. :)
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2010.09.19. 20:04

Úúú naja nekem egy napig fájt utána a torkom és azt kívántam bárcsak másnap is mehetnék. xD
Amúgy egy kérdés! Nem tudja valaki mi a fene volt arra a cuccra amit elől lóbáltak Briannek? Mert pont egy vonalban álltunk vele és nem láttuk akárhogyan erőlködtünk.

Fú és a kövire ha kriszta lebetegedik akkor elvisszük hordágyon. Vagy valamit kitalálunk, mert azt már nem hagyhatja ki. ^^ Mondjuk azért remélem nem kell majd ilyen módszerekhez folyamodni. (:
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.09.20. 20:02

Énisénisénis voltam. :D :D
Annyira hihetetlenül fantasztikus volt. *.*
Jaj, másnap meg az utáni nap olyan hihetetlenül depressziós voltam, ne tudjátok meg. xD
Mi ott álltunk a tesómmal Briantől valamivel balra, talán a 4. sorban. Pont közte és a kivetítő közt, úgyhogy mindent lehetett látni. :D Annyira jó volt, mindent és mindenkit tökéletesen láttam, még Stefant is. *.*
Az előzenekar is nagyon jó volt, de már alig vártam hogy vége legyen :lol:
Másnap kb estig nem volt hangom... de a hallásom már legalább reggelre visszatért. xD
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a régebbi számaik sokkal jobban tetszettek mint a Battle for the Sun-osak. A Meds eleje annyira szép volt. *.* Meg annyira jól megoldották, látványos volt az egész. ^^

kriszta, én is úgy sajnálom hogy nem jöhettél. :( Mondom, megcsináltam volna azt a videót, ha lett volna rá lehetőség. :lol: Kár, hogy nem jött össze a zombeeetalálka, néztem, hátha látok valamilyen arcot akit itt láttam már képen vagy ilyesmi, dehát ilyen tömegben az lehetetlen. xD

Úgy visszatekerném én is az időt... :roll:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.09.21. 15:53

Leonie írta: Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a régebbi számaik sokkal jobban tetszettek mint a Battle for the Sun-osak. A Meds eleje annyira szép volt. *.* Meg annyira jól megoldották, látványos volt az egész. ^^

A Meds tényleg felejthetetlen volt. *.* Az egyik legszebb pillanata a koncertnek, azt hiszem. Amikor mindenki énekelte és tudta a szöveget, aww! Baby, did you forget to take your meds...<3 Másnap első dolgom volt egy netes videót letölteni és rátenni a lejátszómra. Annyira jó hallgatni és visszaemlékezni. :)
A BFTS-os megállapítással is egyetértek. Meg egyébként is, valahogy a régebbi számaiknál sokkal jobban feldobódott a koncert hangulata. Gondolom sok régi rajongó is volt ott. :P De azért rájuk is lehetett ám tombolni, hajaj... :D
Wá, emlékszem, amikor a Trigger Happy előtt lenyomták azt a groteszk balettáncost... :lol: Anya mellettem: ez mi?... :roll: Khm, semmi, nem tudom. :lol:
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.09.21. 18:52

Jaj, nekem az a balettos rész úgy tetszett. :D Én ott szerettem meg amúgy a Trigger Happy Hands-t. Azelőtt nem tetszett. xD
Emlékszem, még a Song to Say Goodbye-nál úgy megijedtem hirtelen, hogy úristen, mi van ha ez egy jelzés és ez az utolsó amit játszanak... de szerencsére nem. :lol:
A Meds-et én is lekameráztam, és annyira jó az eleje, hogy a rajongókórus szinte elnyomja Brian hangját. *.*
Jaj, meg a másik kedvencem a végén a Taste In Men volt... Stefan hogy bedurcázott oda hátra. xDD
Szerintem is sok régi rajongó volt amúgy, jobban örültek a régebbi számoknak. A Post Blue-t is imádtam. :)
És rá kellett jönnöm, hogy iszonyú nehéz Placebo-t énekelni... :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2010.09.21. 19:05

Úúú. A Trigger Happy Hands-el énis így voltam, hogy ott szerettem meg. Előtte valahogy annyira nem vált a kedvencemmé, aztán mikor mindenkinek a levegőben volt a keze Stefan vezényelésére, hát az irtó hangulatos volt, meg az egész szám, szóval tökre megszerettem. Meg nekem a BFTS-on is van egy csomó kedvencem. Oké hogy a régi számok az igazi kedvencek, de pl tökre beleszerelmesedtem a Breathe Underwater-be. És azt is játszották. *-*
Ahj és így utólag belegondolva olyan kár hogy másfél óra alatt lement az, amire 2 hónapig vártam. xD Oké, iszonyatosan jó másfél óra volt, mert az összes számot végigkiabáltam meg ugráltam, de nekem sokkal kevesebbnek tűnt. Nyahaj, remélem jönnek még. *-*
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.09.21. 19:13

Én is pont emiatt voltam teljes letargiában utána napokig. xD Hogy már június végén megvolt a jegy, erre spannoltam magam egész nyáron, és pár óra alatt vége is lett. :(
Igen, a hangulatot azt jól megoldották. :D Az szerintem biztos, hogy még jönni fognak, csak nem hinném, hogy mostanában... :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.09.27. 17:45

jesszus először azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen... öhm okos, hogy életem legjobb koncertje után napokig tiszta depressziós vagyok :lol: mostmár egy kicsit kezdek beletörődni, hogy basszus nem is olyan rossz nekem :D ja és én is csodálkoztam, hogy ilyen hamar vége lett..
szerintem ha hosszabb lett volna, akkor sem lett volna elég :D
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron