Placebo

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Placebo

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.16. 09:31

Hát, ha a ficemmel megcsináltam hozzájuk a reklámot, akkor itt lehet róluk beszélgetni! :D

Nekem elég viccesen jött elő a rajongásom, mert amikor az Every you every me volt a "sláger" akkor is tetszettek, aztán amikor csomószor nyomták a tv-ben a Meds-t, meg a Song to say goodbye-t, akkor már letöltöttem az albumukat, meg hallgattam őket, de vhogy... talán elnyomta őket az MCR. :lol: Most meg meghallottam Kolett csengőhnagját, és awwww... Írtam egy ff-t. :lol: :lol: :lol: :lol:

Brian meg csak awww és kész. :D
Pedig az ilyen pasik nem is szoktak bejönni...
Na mindegy. Természetesen a zenéjüket kell hallgatni, amiatt kell szeretni ők! :P Vagy esetleg nem szeretni, ha nem tetszik...

Kép
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.16. 12:25

Én évek óta imádom őket. :D Aztán mostanában durvábban rákaptam és úgy döntöttem, hogy készen állok a talin a sok meglepődött szempárra és nem cserélem át a csengőhangomat. :D Így előhoztam Kriszából a rajongást amire nagyon büszke vagyok. :D A csengőhangom amúgy a Post Blue. <3
Hát Brian-be én már nagyon az elejétől szerelmetes voltam, imádom azt a bisex fejét. bár személy szerint én jobban örülnék ha meleg lenne. X'D még így is, hogy már gyereke is van. :D
Nem is tudom, hogyan ismertem meg őket... szerintem a Kegyetlen Játékokból. Meg volt az a film, amiben Christian Bale is játszik, meg Brian is, bár Ő elég pici szerepet, mindegy a lényeg, hogy egy elég... őőő... meleg film. X'D Asszem Velvet Goldmine a címe. :D Na asszem ott ismertem meg magát Brian-t. :D
Aztán nem is tudom, volt egy csomó AMV vidi ami alatt Placebo szólt, szóval leszedtem a discography-t. :D
Abszolút kedvencem szerintem a Pure Morning meg a My Sweet Prince. Meg a Protege Moi. Brian-nek jól áll a francia. X'D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.04.18. 23:13

wááá...komolyan rámtört a Placebo mánia...amíg nem olvastam kriszta fic-ét addig nem is tudtam h léteznek :? :? aztán most megnyitottad ezt a topicot és és meghallgattam azokat a számokat amikről írtatok és naon megtetszett és néztem egy csomó koncividit és naon naon megtetszett és most töltöm le az albumaikat :D ...
Brian meg egyszerűen awwww :D annyira aranyos ez a biszex feje és tök helyes és naon tetszik a hangja...bár amikor elöször láttam azt a két képet ami a pr kurvájánál van kb. ien fejet vághattam: :shock: :shock: és csak egy "aztakurvát" tudtam kinyögni,de most már kb. 100 kép nem ez a véleményem :D :D
a jelenlegi kedvenc számom a Post Blue, ezt hallgattam majdnem 2 órán keresztül a vonaton Pest felé :D :mrgreen:
és nektek köszönhetem h megismertem őket :oops: szal KÖSZIIIII :mrgreen: :mrgreen:
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: letty » 2009.04.19. 17:13

tisztára ugyanaz a helyzet velem is mint Diával :D
én se hallottam még igazán róluk, nem is naon ismertem az együttest. a fanfic hatására, és az előtte levő "ismertető" miatt kutakodni kezdtem. és abszólút bejön, totál függgő lettem. MInd Placebo, mind Brian függő :)
én is leszedtem már az albumot, már a kedvencek is megvannak amiket kívülről fújok. imádom. ennyi.
KÖSZI kriszta!
<3
i do very bad things. and i do them very well!!!!!!!
of course i'm gonna drive... i'm too drunk to walk.
drugs lead nowhere, but it's the scenic route.
xoxo or whatever
letty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Tartózkodási hely: Otthon :) am Budapest

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.23. 00:55

Ömm...én nem tudom, milyen ficről beszéltek... XD De szeretem a bandát. Jönnek Szigetre, nem? =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2009.04.28. 09:28

igen jönnek szigetre..!! :DDD Aug.15
am én is nagyon bírom őket . =]
most is Battle for the Sunt hallgatok infóm :P
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.05.02. 18:35

íí áá úgy megszerettem. átragadt rám rólatok. mikor kriszta írta a ff-t meghallgattam és fúú menni kell szigetre!!! xD
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: a.tina » 2009.05.21. 19:12

én már ismerem őket elég régóta, de csak a híresebb számaikat, aminek van pl klippje is ... ma meg osztálytársam, hogy van új számuk - For What It's Worth ... be is írta a telefonomba, még jelzést is tett, hogy el ne felejtsem :lol: ... nem is tudtam, hogy bisex ... pff (le van maradva) ... de mind1, úgyis a zene a fontos, nem? :)
A boldogságnak ára van (és drága). A szomorúságot ingyen adják (és folyamatos a szállítás).
a.tina
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.12.27. 23:30
Tartózkodási hely: Egy ház :)

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.21. 19:32

mehetek szigetre, hell yeah. :D
de csak placebora. >.<" pedig ting tingsre is szerettem volna, meg lily allenre, meg white lies-ra ja meg Nouvelle Vague-ra. <333 de sajnos más napon lesznek, aztán csak egy napra mehetek, így persze a placebo-t választottam. <3 :D
ki jön velem? :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.05.21. 22:57

Mennyi a napijegy? Nem mintha mennék, csak érdeklődöm. :lol:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron