Placebo

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.10.05. 18:19

csak én érzem úgy, mintha évekkel ezelőtt történt volna? xD irtó fura.
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.10.05. 19:45

Aha, nekem is kezd ilyen érzésem lenni :D Lehet, hogy emiatt a hirtelen MCR-berobbanás miatt ami eléggé elterelte róla a figyelmet... xD
De amúgy tényleg fura. Nézem youtube-on a koncertet, és ez a "jééé, tényleg ez is volt..." pedig még alig három hete volt az egész. o.o
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.10.06. 14:18

Én eleve tudathasadással léptem ki a teremből :lol:
Olyan mintha álmodtam volna :lol:
Pedig direkt figyeltem is rá, hogy mindenre emlékezzek meg ilyenek
nem jött össze :D
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.10.06. 15:58

én szerencsére majdnem minden pillanatra emlékszek, és csodálkozom is, hogy így van... :lol:
egyébként ez az álom-hasonlat eléggé találó rám is. :roll: mintha nem is történt volna meg...és még mindig fura, hogy ott voltam. :P
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.10.07. 15:55

Add vki egy linket kriszta ff-jéről? mer én nemtom melyik az és szivesen elolvasnám XDDD
köszi^^
<3
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: xoxo mary » 2010.10.07. 17:54

viewtopic.php?f=29&t=371&start=0

itt van. ^^ nem fogod megbánni. xD :D
xoxo mary
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.08.18. 07:18

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.10.07. 19:26

na, végre bemerészeltem dugni a fejem ebbe a topikba... hát gyerekek, köszi mindenkinek, aki együttérzését nyilvánította :)
azt hiszem életemben nem szívtam még ekkorát, de komolyan :lol: az a rohadt jegy meg még mindig ott vigyorog rám az asztalomon, de nincs kedvem eltűntetni...
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva


Re: Placebo

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:06

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Placebo

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.20. 10:30

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron