Billy Talent

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Billy Talent

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.15. 22:33

nem tudom, itt szereti e még rajtam kívül valaki őket. csak remélni merem, hogy nem vagyok egyedül. mert sztem naggyon jó számaik vannak. igaz, erre inkább csak mostanában jöttem rá. velük nem úgy voltam, mint az MCR-rel. tőlük két számot hallottam, ami tetszett, és nem igazán érdekelt a többi számaik. de kb egy hónapja véletlenül hallottam meg még egy számot tőlük, amibe azonnal beleszerettem. ez a szám a Red Flag volt, és akkor elkezdtem meghallgatni több számukat, és rájöttem, h nem is olyan rosszak.

jah, és mellesleg Ben is rohadt jó pasi / és ő nem fél ledobni magáról a textilt, mint Gerard / :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.16. 11:58

Én ismerem őket!!! :D
Hajjaj, de milyen régóta. :D Ugyanis a Red Flag benne volt az egyik Tony Hawk játékba, (höhö, az egyikbe meg MCR volt. :D) amivel nagyon sokat játszottunk régen a bátyámmal és amikor a Fallen Leaves-t elkezdték játszani akkor mondta bátyus, hogy "ez tök ismerős" és akkor derült ki, hogy ők azok.
Nekem a kedvencem tőlük a Surrender. <33
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.17. 09:46

ajj... Surrender :cry: :cry: :cry:
mikor először láttam a klipet, fel sem tűnt... csak a második vagy a harmadik alkalommal figyeltem meg, h a végén Ben kap egy golyót a fejébe :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
annyira jó az a klip. <333
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: Never » 2009.04.17. 15:48

Őket én is nagyon szeretem <3
A river below , a try honesty és a fallen leaves a kedvencemi, de majdnem mindegyiket szeretem :D
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.04.24. 11:31

"Nothing to lose": ez egy gyönyörű szám, és a klip is nagyon jó. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=CGUw0und0HM
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.06.15. 17:29

Jahaajjjjjjj. . . .kösz Edith, hogy megfertőztél vele :lol: . . . . tom, h neked nem nagyon jön be az új album de én IMÁDOOOOOOOOOM :D . . . meg a többit is persze :) . . . . sztem olyan jóóóóó lett a BT III. . . . mostanában állandóan azt hallgatom. . . . pl ebben a pillanatban is :lol: <3333333333333
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.06.15. 17:43

Óóó, én is ismerem ám őket! Szerintemnemtudom... talán tavaly nyár óta :P És nekem a Red Flag a kedvencem... :D És a Try Honesty :D Ééés a Lies :D
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17


Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:28

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Billy Talent

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.23. 05:33

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron