The Used

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.09.20. 11:29

Anyádanyádanyádanyád áááááááááá *kis buzimániás izgalomba jött XD* háttöööö... enyhén szólva bisex... de van már egy (nem több XD) felesége, szóval... Bertet nem lehet behatárolni XD mondjuk engem se lehet ilyenkor behatárolni ha buzikat látok XD de basszus ez milyen jó kis csók már *.*
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.09.20. 12:34

Margerard írta:Anyádanyádanyádanyád áááááááááá *kis buzimániás izgalomba jött XD* háttöööö... enyhén szólva bisex... de van már egy (nem több XD) felesége, szóval... Bertet nem lehet behatárolni XD mondjuk engem se lehet ilyenkor behatárolni ha buzikat látok XD de basszus ez milyen jó kis csók már *.*

hát ez az! jó kis erotikus smaci! :oops:
lehet Geevel azért veszett össze, mert nem akart kötélnek állni :lol:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.09.20. 12:39

hehe XD pedig Bert vett neki vörös rucikát is :( :( :( szeeeeegéééény XD
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.09.20. 12:56

Margerard írta:hehe XD pedig Bert vett neki vörös rucikát is :( :( :( szeeeeegéééény XD

csak Gerard jobban vonzódik Frankiehez :lol:
Bert meg féltékeny lett, és elhagyta a hűtlen Gerardot :lol:
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.09.20. 13:34

Pontosan!! XD És Bert most azzal vigasztalódik h elvett egy drogos piás ausztrál picsát... hát... remélem ez azé nem nyiffantja ki magát mint a volt menyasszonya. :?
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.09.20. 15:59

Margerard írta:Pontosan!! XD És Bert most azzal vigasztalódik h elvett egy drogos piás ausztrál picsát... hát... remélem ez azé nem nyiffantja ki magát mint a volt menyasszonya. :?

ez is drogozik? akkor nem tanult Bert semmit a trgédiájából :?
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.09.20. 18:08

hát legalábbis nem a legtisztább a csaj az látszik rajta... van egy kép, ahol buliban vannak... a csaj arca tök beszívott és hát nem tom sztem épp dőlni készül. :?
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.09.20. 18:33

Margerard írta:hát legalábbis nem a legtisztább a csaj az látszik rajta... van egy kép, ahol buliban vannak... a csaj arca tök beszívott és hát nem tom sztem épp dőlni készül. :?

hát nem tom én nem is ismerem a csajt, csak most hallottam róla, h megnősült a nyáron
de azért tényleg tanulhatna a régi tragédiából, mer hát ott egy baba is meghalt nem csak a csaj :?
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.09.22. 19:28

...látom jó kitárgyalni Bert-et.... :evil:most utálni fogtok de NEM ÉRDEKEL.nekem a Used a kedvenc együttesem és baromi szarul esik ha az egyik tagot leszólják.szerintem nektek se esne jól ha az egyik tagot csesztetnék...amúgy mi van ha biszex?ennyi erővel lehetne Gee-re meg Frank-re is mondani...különben meg nem kell elítélni valakit a múltja miatt.ennyi erővel Gee-t is lehetne piszkálni.ennyit erről.beszólogathattok,elküldhettek a ....-ba de nekem akkor is ez a véleményem és kész...és most megyek USED-ot hallgatni mert ilyenkor csak az nyugtat le...
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.09.22. 19:53

Oh My Fuckin Mikey Way...
Szóval, mivel itt szólásszabadság van, abból az is következik, hogy itt kultúrlények vannak, amiből az következik, hogy nem cseszegetjük egymást, hanem megértjük, hogy Lynxnek ez érzékeny pontja. Ugye? ^^ Emberek, písz!
De azért Gerardot és az ő problémáit lécci ebből hagyjuk ki. Mert az meg nekem érzékeny pontom, és esetleg bedurvulok.
És most én meg MCR-t megyek hallgatni, jó lesz? ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron