The Used

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.09.28. 09:31

Lynx írta:...látom jó kitárgyalni Bert-et.... :evil:most utálni fogtok de NEM ÉRDEKEL.nekem a Used a kedvenc együttesem és baromi szarul esik ha az egyik tagot leszólják.szerintem nektek se esne jól ha az egyik tagot csesztetnék...amúgy mi van ha biszex?ennyi erővel lehetne Gee-re meg Frank-re is mondani...különben meg nem kell elítélni valakit a múltja miatt.ennyi erővel Gee-t is lehetne piszkálni.ennyit erről.beszólogathattok,elküldhettek a ....-ba de nekem akkor is ez a véleményem és kész...és most megyek USED-ot hallgatni mert ilyenkor csak az nyugtat le...


Vattafák?! Ki szólta le?! Én is szeretem a The Used-ot, és én spec imádom a buzikat és biszexeket... XD De most nemkicsit húztál fel ^^" nem volt itt semmiféle leszólás... csak egyszerűen beszéltünk róla... néha Geeről is esik szó, a régi ügyeiről, az ivásról, meg egyebekről, nem lehet elzárni a The Used-tól vagy az MCR-től Bert és Gee múltját. Ennyi. Sztem nem kéne felhúznod magad mert ezen én húztam fel magam XD
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.10.05. 19:59

sorry.néha túl komolyan veszem az ilyen beszélgetéseket...remélem azért nem fogtok kisbaltát hajítani a fejembe.. :oops: :oops: :oops: ..vagy igen? :?
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.10.05. 21:25

Alap :twisted:
Najó, vicc volt, tudod, hogy sosem tennék ilyet.. *ártatlanfejecske*
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.10.05. 21:53

Lynx írta:...látom jó kitárgyalni Bert-et.... :evil:most utálni fogtok de NEM ÉRDEKEL.nekem a Used a kedvenc együttesem és baromi szarul esik ha az egyik tagot leszólják.szerintem nektek se esne jól ha az egyik tagot csesztetnék...amúgy mi van ha biszex?ennyi erővel lehetne Gee-re meg Frank-re is mondani...különben meg nem kell elítélni valakit a múltja miatt.ennyi erővel Gee-t is lehetne piszkálni.ennyit erről.beszólogathattok,elküldhettek a ....-ba de nekem akkor is ez a véleményem és kész...és most megyek USED-ot hallgatni mert ilyenkor csak az nyugtat le...



jujj, ne haragudj, még csak most olvasom, hogy mit indítottam el.
szóval én nem leszólni akartam Bertet, mert én is szeretem. csak hát róla nem tudok annyit, mint mondjuk Gerardról, és csak azért kérdeztem, hogy biszex e mert hát a képen az a csók annyira szenvedélyes. nekem nincs semmi kifogásom sem a biszexek, sem a melegek ellen. és hát a kábítószeres ügyei miatt is csak sajnálom, hogyha még nem szokott le róla. mert amúgy egy baromi jó pasi és a hangja is rohadt jó.

szóval ha úgy jött le neked, hogy bántani akartam őt, akkor bocsi. nem állt szándékomban, csak szerettem volna egy kicsit többet tudni róla.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.10.06. 15:13

Edith aki ÉN írta:jujj, ne haragudj, még csak most olvasom, hogy mit indítottam el.
szóval én nem leszólni akartam Bertet, mert én is szeretem. csak hát róla nem tudok annyit, mint mondjuk Gerardról, és csak azért kérdeztem, hogy biszex e mert hát a képen az a csók annyira szenvedélyes. nekem nincs semmi kifogásom sem a biszexek, sem a melegek ellen. és hát a kábítószeres ügyei miatt is csak sajnálom, hogyha még nem szokott le róla. mert amúgy egy baromi jó pasi és a hangja is rohadt jó.

szóval ha úgy jött le neked, hogy bántani akartam őt, akkor bocsi. nem állt szándékomban, csak szerettem volna egy kicsit többet tudni róla.




okay.mostmár rájöttem.csak aban a pillanatban kicsit kiakadtam.amúgy is sz@r napom volt..szal...sorry...amúgy majd fordítok wikipédiáról Bert életrajzot mert ott van talán valami normális infó...a biography-t már lefordítottam az új oldalamra :mrgreen: ..ha a vkit érdekel berakom ide is...
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.10.06. 18:16

oké. engem érdekel minden, ami vele kapcsolatos, mert alig tudok róla valamit.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.10.06. 19:28

Alap információk


A The Used egy amerikai rockbanda az Utah-i Oremből. A hangjuk a rock sok műfaja és subgenrese keveréke. 2001 végén Reprise Record-al aláírtak egy szerződést és 2002 júniusában kiadták a bemutatkozóalbumot, a The Used-ot.Ezt követte 2004-ben az In Love And Death, majd a harmadik album, a 2007 májusában[május 22.-a szerk.] kiadott Lies For The Liars.2008 februárjában kiadták a Shallow Believer EP-t a banda B-sides-jaival.Jelenleg a negyedik stúdióalbumukon dolgoznak, ami remélhetőleg 2009-ben fog kijönni.A banda Arany és Platina minősítést ért el 6 országban.


Előző bandák és felállások....


Az Used hivatalosan 2001 januárban alapult de néhány tag játszott előző bandákban az 1990-es évek eleje óta ami a mostani The Used felállásához vezetett. A név alatt Strange Itch 1994-ben a banda Branden Steineckert dobosból, Jeph Howard a vokálosból, Joel Pack basszerosból, és Matt Brown gitárosból állt. 1998-ban kiadtak egy sajátcímzésű albumot,amíg Quinn Allman helyettesítette, a gitárost és Ashton Johnson 1999-ben átvitte a basszust. Ennél a pontnál megváltoztatták a nevüket Dumb Luck-ra.2000-ben,kiadták a The Naked Trutht EP-t. A Dumb Luck rövid életű volt és volt nem sokkal az alakulás után, Johnson elhagyta a bandát és Howard helyettesített a basszus zenészként, aki énekes nélkül hagyja el a bandát. Énekes meghallgatásokat tartottak Branden hálószobájában, de nem voltak elégedettek senkivel, akit hallottak, amíg Quinn az iskolából emlékezett Bert McCrackenre és hívta őt hogy lássa, hogy érdeklődik-e eziránt. Bert összetalálkozott a többi taggal és tetszett neki az a zene, amit írtak. Miután zenét adtak, amit a banda írt, Bert a szövegeket írta annak, hogy mi lenne Maybe Memories után és a dal egy újonnan felvett verziójával másnap visszatért. A banda azonnal befogadta őt. Bert a szövegeket írta annak, azok a dalok, amiket ő írt, átvették a hatalmat a vokálok fölött, és a banda átkeresztelkedett Used -ra. A név a barátaiktól származik akik azt állították hogy amikor a kapcsolat elveszett köztük és a bandatagok között ők segítettek a banda beli bonyodalmakon. Bár ez így látszhat, a korai bandák The Used-ok voltak egy különböző név alatt, Jeph kijelentette egy interjúban, hogy a bandákok annyira rosszak voltak, hogy ők nem voltak igazi bandák és nem volt semmijük The Useddal kapcsolatban.Mindazonáltal megemlítette hogy ha ez nem lett volna akkor a The Used soha sem készített volna egymásból és a zenéből sokat tanultak miközben azokban a bandákban játszottak.



Tagok



* Bert McCracken - ének,zongora (2001-jelenlegi)

* Quinn Allman - gitár,háttérének (2001-jelenlegi)

* Jeph Howard - basszus,háttérének (2001-jelenlegi)

* Dan Whitesides - dob (2007-jelenlegi)


Előző tagok

* Branden Steineckert - dob,háttérének[2001-2006] - 2006 augusztusában kirúgták a bandából.Most a Rancid dobosa[-a szerk.]


Ideiglenes tagok


* Dean Butterworth - dobok - Ő dobolta fel a Lies For The Liars albumot amikor Branden-t kirúgták [2006-2007]
* Greg Bester - gitár - Ő túrnézott a bandával[2001-2003]



ez banda bio de majd akkor lefordítom Bert-ét is.. :twisted: ...ja és van ahol nem tudtam normálisan megfogalmazni szal sorry..majd lehet átírom vmikor.de most még egy csomó mást kell csinálnom.. :?
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.10.08. 17:41

Nah, visszanéztem h mi a helyzet... örülök h nem gondolod még mindig úgy h mi utáljuk Bertet (igaz, van egy ff-em ahol szegény Bertet jól lealázzák, meg tök gonosznak van beállítva, de bnőmmel, akivel együtt írjuk, együtt sírtunk, amikor másik ff-ben kinyírtuk XD :'( félreértés ne essék, csak hát kellett valami bonyodalom és Bert volt az meg a reménytelen szerelme Gee iránt XD), mi szeressük Bertie Babát <3 és persze a többieket is bár őket annyira nem ismerem azért :oops: hát, érdekes élete volt a the used-nak is látom. :D
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.10.08. 19:09

Margerard írta:Nah, visszanéztem h mi a helyzet... örülök h nem gondolod még mindig úgy h mi utáljuk Bertet (igaz, van egy ff-em ahol szegény Bertet jól lealázzák, meg tök gonosznak van beállítva, de bnőmmel, akivel együtt írjuk, együtt sírtunk, amikor másik ff-ben kinyírtuk XD :'( félreértés ne essék, csak hát kellett valami bonyodalom és Bert volt az meg a reménytelen szerelme Gee iránt XD), mi szeressük Bertie Babát <3 és persze a többieket is bár őket annyira nem ismerem azért :oops: hát, érdekes élete volt a the used-nak is látom. :D



örülök hogy örülsz :mrgreen: és örülök hogy szereted Bert-et :P ..háttt.igen.érdekes..majd nemsokára ha érdekel titeket belinkelem az új The Used-os html oldalamat :D ...de előtte még felrakom legalább angolul a dalszövegeket meg az extrákba is rakok cuccokat..és lesz az extrákban mcr is a kapcsolatuk...ezzel kacsolatban majd fordítanom kell megint.. :mrgreen: ..na most megyek olvasni fanfic-et :P ..byééééé
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: The Used

HozzászólásSzerző: Anger » 2008.10.14. 19:36

msot sokkal joban megszerettem a Used-ot *.* eddig is szerettem de csak pár számukat... asszem tom h mit kérjek karácsonyra o.o
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron