Emigrate. nmismered? itt az ideje

Beszélgess itt más bandákról és zenéről.

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.24. 20:27

Kép

aaaaa *-*
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.05.27. 11:00

Edith aki ÉN írta:
MCReka írta:Miért nem osztoztok? :? :lol: . . . nah jó én ezt úgysem érthetem :roll: :lol:

Richardon osztozni??? Réka!!! mi van veled?? nem tudod, h Richard nem osztódással szaporodik? :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
és én am is egy önző dög vagyok és nem osztozok Richardon senkivel! 8-)

Hát igen. . . . azért írtam, h én ezt úgysem érthetem :lol: . . . . . de örülök, h sikerült megegyeznetek :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.06.04. 17:42

Venom írta:és Richard akkoris az enyém :D :lol:

tudod, mit, Venom! ajánlok neked egy tökéletes Richard hasonmást, 17 éves. annyi a különbség, h a srác szőke... de totál Richard... gyönyörű kis pasi... jah, mellesleg a srác Richard fia!!!
a csaj mellette a féltesója, Richard lánya
Kép

de ezen az oldalon van egy másik kép is róla, ahol sztem még sokkal szebb... csak sajnos nem menthető a kép, azért linkelek oldalt.
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewTaggedPhoto&friendID=179672760&imageUserID=387598726&imageID=18385486
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Edith aki ÉN 2009.08.16. 16:53-kor.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.08.16. 14:06

Am én is szeretem pár számukat.... bár van amit még csak egyszer-kétszer hallottam :oops: ... eddig a Babe a kedvencem tőlük <3333
És még a My world-öt, a Temptation-t és a You can't get enough-ot is imádom :)
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30


Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 11:20

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15


Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.22. 04:25

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.22. 04:26

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Emigrate. nmismered? itt az ideje

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.22. 04:27

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Zene

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron