Mobil témák lassan minden telóra

Engedd szabadjára a kreatív oldaladat!

Mobil témák lassan minden telóra

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.08.12. 09:13

Szaltehát. jöjjön a regény. mivel kerestem, és alig találtam témákat (mcr, pp, leathermouth) mobilra, elhatároztam, h alkotgatok 1-2t. eddig még csak Sony-hoz sikerált progit találnom, de majd eljön az idő, és lesz máshoz is. Minden esetre, ha nem találtad volna meg a megfelelőt ( http://www.mobile9.com ) akk írdmámeg, h mien kell, meg a mobil típusát. (W610i, stb....sajnos csak így lehet, mert nem müködik, csak ha külön készítem el.) majd talán csatolok párat.nomind1. a lényeg az, hha kő akk írj, ottazmsn és külgyé képet és lex.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Venom 2008.08.23. 19:12-kor.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Semy » 2008.08.14. 14:20

nekem samsungom van..asszem...xD régen láttam már a telómat, az az igazság! :lol: és abban sem vagyok biztos, hogy lehet-e egyáltalán rátenni ilyesmit! :?
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.08.14. 16:15

Én rövid úton meghalnék a telóm nélkül, ugyanis mp3-ként is funkcionál, és mondanom se kell, mi van rajta... :lol: Amúgy nekem Sonym van, W300i, de egyszer már próbáltam MCR-es témát felrakni és nem nagyon jött össze... :S És ha jól vettem ki, akkor a formátummal volt a baj, szóval Venom, ha neked is olyan telefonod van, akkor nem tudnál nekem segíteni? :oops: *szépen néz* :)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.08.15. 20:35

az azért lehet, mert más modellre készítették. ha szeretnél a telódra témát, és van elképzelésed, akkor írd meg és a képeket mellékeld (: a többi az én dolgom xd
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.08.15. 20:37

És mi van akkor, hogyha... nincs elképzelésem, és rád bízom? :D Csak annyi, hogy ne legyen benne felakasztott plüssmaci, ha lehet ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.08.15. 20:58

XD rendben és kivételesen mellőzöm az emeleteságyakat és a pengéket. csak itt. csak most. csak neked. (: ööö. a hejzet h reggel utazok de amint hazajövök küldök 1-2 kész témát (:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Semy » 2008.08.15. 20:59

Nesi írta:És mi van akkor, hogyha... nincs elképzelésem, és rád bízom? :D Csak annyi, hogy ne legyen benne felakasztott plüssmaci, ha lehet ^^

Nesi! nem mondták még neked, hogy túl nagyok az igényeid? könyörgöm! egy mcr rajongóval beszélsz! még hogy ne legyen felakasztott plüssmaci...pff..
:lol:
na jó, bocsi, ez off, de nem hagyhattam ki!
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.08.15. 21:01

Nem kell úgy sietned, mert nekem úgyis még minimum egy hét, mire a telefonom USB-kábeljének a közelében leszek :D
Hát, nagyon köszönöm, hálám örökké üldözni fog! :twisted: Azért meg különösen, hogy nem lesznek emeleteságyak ^^ :P

Sémi: basszus, igazad van... figyu, Venom, meggondoltam magam, akkor ne felakasztott plüssmaci legyen, hanem megkopasztott unikornis, és vérrel írt "Ma feladom" feliratok! ;)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.08.22. 14:34

rajtad múlik xD
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mobil témák Sony-ra (:

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.08.22. 17:59

Úristen, nehogy komolyan vedd... ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Következő

Vissza: Művészet!

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron