Banda?

Engedd szabadjára a kreatív oldaladat!

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.18. 21:06

awwww. Đoddy a hajnaaaaaal *-* ez kibaszott jó és nem csak azért mondom, mert szerepelt benne a csokoládé szó. najó azértis, de ettől független legyen a véleményem: zseniális.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.11.18. 22:55

Ohhh... nekem is nagyon tetszett, mind a kettő! :D :D
Sokat mondó :) Én csak a naggyon szerelmi és rózsaszínben tocsogó dalszövegeket utálom... xP
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.11.19. 00:13

Venom írta:és szerintem ha valaki nagyon akar valamit, akkor az össze is jön (ahogy Edith ffjében ;) )

jujj, Venom, én még csak most olvastam el, hogy mit írtál. és annyira jól esik nekem, hogy épp én jutottam eszedbe :oops:
komolyan úgy elérzékenyültem, hogy ennyire hatással volt rád a ff-em.
és ahogy leírtam, úgy is gondoltam. ha nagyon szeretnél valamit, akkor addig mész, ameddig el nem éred a célodat. akárcsak az MCR tagjai. és Gerard is ezt mondja, úgyhogy merjetek nagyot álmodni, mert semmi sem lehetetlen.
gondoljatok bele, Gerard milyen volt tiniként. egy duci srác, akit a többiek lúzernek tartottak és kifogták. de ő kitűzött maga elé egy célt, és addig ment, ameddig el nem érte. a kitartásának meg lett a gyümölcse.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.19. 17:46

Edith aki ÉN írta:
Venom írta:és szerintem ha valaki nagyon akar valamit, akkor az össze is jön (ahogy Edith ffjében ;) )

jujj, Venom, én még csak most olvastam el, hogy mit írtál. és annyira jól esik nekem, hogy épp én jutottam eszedbe :oops:
komolyan úgy elérzékenyültem, hogy ennyire hatással volt rád a ff-em.
és ahogy leírtam, úgy is gondoltam. ha nagyon szeretnél valamit, akkor addig mész, ameddig el nem éred a célodat. akárcsak az MCR tagjai. és Gerard is ezt mondja, úgyhogy merjetek nagyot álmodni, mert semmi sem lehetetlen.
gondoljatok bele, Gerard milyen volt tiniként. egy duci srác, akit a többiek lúzernek tartottak és kifogták. de ő kitűzött maga elé egy célt, és addig ment, ameddig el nem érte. a kitartásának meg lett a gyümölcse.



alap, hogy te jutottál eszembe, hiszen te írtad! <33 :lol: :lol: és totál igazad van :D és én ugye nagyon akarom, iagz nem vagyok olyan duci, mint Gee volt, nem hívnak Gerardnak, de attól még elérem a célom :!: :mrgreen:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2008.11.19. 18:57

Jajj, Venom, tényleg teccik? oO Istenem, hogy én ennek mennyire örülök! Egész éjjel azon filóztam, hogy "Jézusom, ezt tuti h nem kellett volna!", de most, hogy tetszik, növeled az egómat x)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.19. 19:10

Đođđy írta:Jajj, Venom, tényleg teccik? oO Istenem, hogy én ennek mennyire örülök! Egész éjjel azon filóztam, hogy "Jézusom, ezt tuti h nem kellett volna!", de most, hogy tetszik, növeled az egómat x)


igazából már van valamiféle bandakezdeményünk haverokkal éééééés holnap lesz dallam is hozzá :lol: hallod kéne olyan kopirájt, mert ellopkodjuk tőled. :lol: ha van cöbetűd akkor a többi a szerkesztőség meg minden dolga xd
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2008.11.19. 19:35

Nem baaaj, nyugodtan lopjátok csak el xD De akkor már a kész állapotban hadd haljam már én is h milyenek vagytok XD ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.11.20. 20:36

Óóóó, dejó, nekem szívem megszakad egy bandáért. *.* Én elhatároztam, ha törik, ha szakad, miután megtanultam gityózni, Kriszát is betanítom :twisted:
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.21. 15:40

Laura írta:Óóóó, dejó, nekem szívem megszakad egy bandáért. *.* Én elhatároztam, ha törik, ha szakad, miután megtanultam gityózni, Kriszát is betanítom :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: amúúúgy Nesi ötletével kapcsolatban alapíthatunk egy szimfónikus zenekart, mi zombeeek :lol: hajajj, énis úgy remélem, hogy ez a banda dolog összejön, legalábbis én minden erőmmel ezen vagyok :roll: :cry:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.11.21. 15:55

És ki lenne a karmester? 8-)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

ElőzőKövetkező

Vissza: Művészet!

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron