Banda?

Engedd szabadjára a kreatív oldaladat!

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.09. 17:51

Laura írta:Hát én már valamennyire tudosgatok gityózni, de nem az igazi, de igyekzem! :D Jaaa, ha az azámít, én végülis tudok énekelni, mert elsőtől már ének zeneis suliba járok, és azért szagolok valamit a témáhozXD szóval hallásom mgvan meg ilyesmi, ha értitek.


énisénis zeneibe járok. : D ésháááát. figyi! Gee is ööö köbö 25 vt, mikor megalakultak! vagyis van még 10 évünk megtanulni rendesen gitározni :lol:
awww. de ojjjjjjan jó lenne *-*
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.11.10. 19:02

jaja *_* te milyen szólam vagy? Mert én szoprán? :lol: Jimmy-t pl. kitűnően tudom utánozni, de mondjuk Gee néha mély nekem. :lol: Nembaaaaj, csomót éneklem MCR-t :D És alig várom,l hogy normálisan megtanuljak gityózni! :D
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.10. 20:20

Laura írta:jaja *_* te milyen szólam vagy? Mert én szoprán? :lol: Jimmy-t pl. kitűnően tudom utánozni, de mondjuk Gee néha mély nekem. :lol: Nembaaaaj, csomót éneklem MCR-t :D És alig várom,l hogy normálisan megtanuljak gityózni! :D


én mindig más vagyok xD mikor volt a Carmina Burana 8-) akkor szoprán vtam, ami nagy teljesítmény, de inkább az altot szeretem :D amúgy, most azt hiszem, úgy érzem, és minden egyéb, hogy alkalmam adódik megtanulni gitározni, legalábbis szomszéd ezzel foglalkozik és osztályban is két srác (ha nem több :lol: ) csak a kibaszott hegedű :roll: mindig az alapján akarom lefogni az akkordokat -.-
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Laura » 2008.11.11. 17:28

:s Velem az a baj, hogy nem tudok egyedül tanulni. De lehet, hogy a közeljövőben kapok tanárt. :D Wáááh, király lenne tényleg így egy banda! :D
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.11. 17:54

Laura írta::s Velem az a baj, hogy nem tudok egyedül tanulni. De lehet, hogy a közeljövőben kapok tanárt. :D Wáááh, király lenne tényleg így egy banda! :D


jajj igeeeeen. csak ugye sneki sem gondolja komolyan, meg beszélünk róla, aztán semmi sem lesz belőle. mert ezzel törődni kéne meg minden. awww. tényleg nagyon jó lenne. és ha megszerzem a szomszédot, akkor ráadás szívesen segítenék bárkinek :D
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.11.11. 18:00

Venom, ezt azért elég nehéz is lenne komolyan gondolni, MO minden részéből vagyunk! És szerintem azért ti se gondoljátok komolyan, hogy csak és egyedül a bandának tennétek az életeteket... Ha belebukik a dolog, akkor "szivacs!" (ahogy Loch mondaná, olvass Darren Shant), ha meg nem csak a banda van, akkor képtelenség lenne összehangolni, hogy tanulás meg egyebek mellett mindenkinek egyszerre egyezzen a szabadideje...
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.11.11. 18:45

Nesi írta:Venom, ezt azért elég nehéz is lenne komolyan gondolni, MO minden részéből vagyunk! És szerintem azért ti se gondoljátok komolyan, hogy csak és egyedül a bandának tennétek az életeteket... Ha belebukik a dolog, akkor "szivacs!" (ahogy Loch mondaná, olvass Darren Shant), ha meg nem csak a banda van, akkor képtelenség lenne összehangolni, hogy tanulás meg egyebek mellett mindenkinek egyszerre egyezzen a szabadideje...


háááát. Nesi az hogy valakinek bandája van, bandában zenél, nem jelenti azt, hogy az életét jelenti és nem tanul mellette meg ilyenek. és szerintem ha valaki nagyon akar valamit, akkor az össze is jön (ahogy Edith ffjében ;) ) vagyis nem lennének lehetetlenek a próbák meg ilyenek. amúgy meg nem csak az a lényeg, hogy mcr-es legyen, szerintem egy ilyen dolgot bárkik összehozhatnak, a kedvenc zenekar csak ráadás (és sokkkan vannak pesten) :D és legyünk optimisátk, nem? :D vagyis semmi sem lehetetlen, úgy ahogy ez sem
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2008.11.11. 19:38

Egyébként én komolyan gondoltam azt, hogy mivel énekelni nem nagyon tudok, illetve az ének tanár szerint szép a hangom (khmm... no komment...), mindenesetre esetleg szövegírásban vagy plakát csinálásban én tudnék segíteni. Bár nem hiszem h olyan nagy szükség lenne rám ebben... -.-
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.11.11. 19:56

Rád mindig szükség van... ;)
Csak hát minket vidékieket kirekesztenek, mert nem Pesten lakunk :( Az élet kemény. Dominika, majd mi összehozunk egy bandát ketten, jó? Az lesz a neve, hogy Tripla Sz, vagyis Szeretem Szabó (P.) Szilvesztert xD
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2008.11.11. 19:58

Jó ötlet! De akkor legyen inkább... Őőő...
Nem tom mi xD Gerard, the GOD XD
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

ElőzőKövetkező

Vissza: Művészet!

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron