Banda?

Engedd szabadjára a kreatív oldaladat!

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: Betty » 2012.10.29. 20:30

Én szívesen énekelek xDDD elöre szóloknem én vagyok a legjobb :D
Can you hear me?
Are you near me?

Can we pretend to leave and then
We'll meet again
When both our cars collide?


(Helena *.*)
Avatar
Betty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2012.08.15. 16:41
Tartózkodási hely: Budapest (Rákospalota)

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: KingA » 2019.12.14. 15:45

Đođđy írta:Dalszöveg, dalszöveg. Írtam kettőt xD Unatkoztam. Szóval, ha ezt az egészet tényleg halál komolyan gondoljátok, és nem csak úgy mittomén, akkor itt van kettő. Ilyeneket írok én. Nem a legjobbak, valószínünek tartom, hogy nem is fog nektek tetszeni, de én csak ilyeneket tudok írni. De a csoki ott van az elsőben! ^^

nah. akkor az első:

Hajnal

Rám virrad a sötét hajnal
Megtámad egy baljós angyal
Csokoládé ízű vér tapad kezeimhez
És rég meghaltak az emberek.

Mikor felnézel majd az égbe
A bosszút köszönd meg szépen
Annak, kit a világon legjobban gyűlöltél
Mondd meg, hogy egy percig sem tűnődtél
S egyáltalán nem bánod már a döntést
Rég megtanultad már a mámoros ölést.

De ha óhajtod, nyugodtan végrehajthatod
A problémáidat nem kötelező megoldanod
Senkinek nem fogsz hiányozni, ha úgy döntesz: elmész
Tudom jól, hogy bátornak lenni nehéz.

Én megértelek, igazán
Megsértődnék, ha itt hagynál
Viszont a könyörgés mit sem ér
Többet érdemlek én ennél
Mint sem, hogy a porban
Belőve romoljak.

Rám virrad a sötét hajnal
Haláltusát vív egy angyal
S ha felnézel az égre
Ne felejtsd el megköszönni, szépen
A világon, kit legjobban szerettél
Tudasd, hogy dalolva feledtél.

Csokoládé ízű vér a kezemen
Olyan lassan folyik le
És az emberek, ó, mind meghaltak
Egyetlen egy sem maradt.


a második:

Higgy, mert hinni kell

Higgy a ragyogó Fényben
Higgy a mámoros létben
De arra kérlek, felejtsd el, hogy élek
Mert rájöttem, hogy félek.

Higgy nekem és higgy bennem
Bízz bennem, és a szíved add nekem
Mert régóta vágyom a véredre, tudom, hogy sosem fogy el
Mert megkértelek rá, hogy az életed dobd el
És én is megtettem minden tőlem telhetőt
Hagytam, hogy elvedd tőlem a levegőt
Hát higgy az ember gonoszságában
És a lelkek okultságában
Temess el minden árulkodó jelet
Élj úgy, mint egy szökött fegyenc.

Hinni kell a ragyogó Fényben
Mert értelem kell a létnek
Hinni kell az életem ostobaságában
Mert nem kellek a félelem otrombaságának.

Higgy nekem és higgy bennem
Bízz bennem és a szíved add nekem
Ígérem: tőrömet csak kétszer forgatom meg benne
Mielőtt még áttérnék a Fény ellen
De semmi pánik, mert egyszer minden rossz véget ér
Tudom jól, hogy megtalálod mindenki érdekét
Mert hinni kell mindenben, mi szép és jó
Meg kell tenni minden lépéssort
Hogy mikor eljön a végzet, mely sosem hal meg
Megkérhetlek a lehető legnagyobbra:
Hagyj el!

Magad és engem, a világot és a létet
De nincs gond, csak higgy a Fényben
Találj értelmet a bosszú fogalmának
Találj menedéket a megváltás oltárában!

Ezek lennének... Izéé, halvány lila gőzöm sincs h ezeket mért raktam ide fel, de már mindegy... XD




OMG!!!!!!!!!!!!
Ezek isszonytosan jók.
Egyszerűen csak OMG.
Nothing in the
Cage of my Ribcage
Got no heart to
Break, like it that way
Nothing in the
Cage of my Ribcage
Emptiness is
Safe, keep it that way
Avatar
KingA
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2019.11.03. 15:58
Tartózkodási hely: A hátad mögött .


Re: Banda?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 10:16

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15



Re: Banda?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2022.02.01. 17:04

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтparasolmonoplane.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2022.03.27. 23:16

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2022.03.27. 23:17

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Banda?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2022.03.27. 23:18

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Művészet!

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron