Bret Easton Ellis

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Nici » 2008.08.22. 12:46

Na ki olvassa/olvasta az Amerikai Pycho-t???

Ha nem olvastátok ajánlom!!!
Annyira jó az egész. Bár csak azért kezdtem el olvasni mert hallottam, hogy Frankie is szereti, de örülök, hogy megvettem.
A történet egy 26 éves nagymenő, gazdag, egoista, arrogáns pasiról szól, aki egy pszichopata állat, és abban leli örömét ha nőket kínozhat.
A történések közben az író mindenről részletesen beszámol. Az ember azt hinné, hogy ha valaki 2 és fél oldalon keresztül írja le, hogy hogy nézett ki a férfi aki belépett az étterembe, akkor az csak is egy hihetetlenül unalmas könyv lehet. De nem! Bret leírásában megelevenedik minden, élvezettel olvasod, és képzeled magad a történet helyére.

Állítólag, a könyv megjelenése után az írót felkereste az FBI mert annyira élethűen vannak leírva a kínzások, hogy arra gondoltak ezek valóban megtörtének, és Bret kínzott nőket.
Úgyhogy, ha valaki szereti az elmebeteg(jó értelemben) olvasmányokat, akkor ezt csak ajánlani tudom.

Állítólag a Kevesebb a Nullánál is nagyon jó könyve az írónak, csak azt még nem olvastam. De akarom. ^^ Ha valaki olvasta véleményt írhatna ide róla. Meg a Psycho-ról is jöhetnek a vélemények!!! Illetve a többi Bret könyvről.

Hű, jó sokat írtam. :roll:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.08.22. 12:50

szerintem....szerintem...nekem való mivel én is elmebeteg vagyok :lol:
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Nici » 2008.08.22. 12:52

Ez mindenkinek ajánlandó!!!!
Gondolkodom rajta, hogy benyújtok egy petíciót, hogy a Kőszívű helyett ez legyen kötelező olvasmány. :lol:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.08.22. 12:59

mivel nekünk azt már rég el kellett olvasni ezért inkább valami más helyett :lol: ....mondjuk minden kötelező helyett? :mrgreen:
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.08.22. 13:44

És ki is ajánlotta neked a könyvet? :D :) :P
Én mondtam, hogy jó. :D
160 körül járok most fog felvinni magához 2 nőt szerintem gyanúsan durva rész lesz. xD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Nici » 2008.08.22. 17:19

Ki is ajánlotta??? Na várjunk csak... Jaaaaa! Már tudom. Drága,imádnivaló jó barátnőm. ^^ :D
Amúgy meg okés...csak nem hiszem hogy beleegyeznek, hogy az összes kötelező el legyen törölve... :? De sebaj!!! Lázadni fogunk!!! :lol:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2008.08.26. 16:13

Hallod én bármikor aláírom azt a petíciót ;) ! Te hol vetted a könyvet? Majd amikor elkezdődik a tanév és teljesen ráérek elkezdek kutatni utánna könyvesboltokban :D Mégis jó valamire, hogy a pláza a suli mellet van :lol: Jah és a börtön xD Max elcsórom egy rabtól a könyvet xD (de komolyan hallotatok olyanról, hogy a börtönt suli mellé építik???)
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Isti » 2008.08.27. 10:44

persze. lehet mivel fenyegetni a kölyköket :D a Kurvapecér c. könyvet olvasta vki? ^^ az is vmi hasonló asszem :D
Avatar
Isti
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.08.16. 10:18
Tartózkodási hely: In House Of Wolves

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.08.27. 13:27

Fa-Fa írta:Hallod én bármikor aláírom azt a petíciót ;) ! Te hol vetted a könyvet? Majd amikor elkezdődik a tanév és teljesen ráérek elkezdek kutatni utánna könyvesboltokban :D Mégis jó valamire, hogy a pláza a suli mellet van :lol: Jah és a börtön xD Max elcsórom egy rabtól a könyvet xD (de komolyan hallotatok olyanról, hogy a börtönt suli mellé építik???)


Persze. Az általános sulim, amiből most ballagtam el, a börtön szembeszomszédja volt. :P
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Bret Easton Ellis

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2008.08.29. 15:15

Nesi írta:Persze. Az általános sulim, amiből most ballagtam el, a börtön szembeszomszédja volt. :P

Hehe, de fogadjunk, hogy nincs még a Plus, a buszpályaudvar, a bank, a bíroság és a földhivatal azon az úton :lol: kész csomópont xD képzeljétek el mekkora dugó van reggel :S Jaj alig várom, hogy kezdődjön a tanév, tehát délután lézenghetek a városba és megkeressem ezt a könyvet :D
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 6 vendég

cron