Johnny Depp

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.08.31. 15:27

Úgy látom, sokan szeretitek, legalábbis sokan írtátok, hogy a kedvenc színészetek.
Úgyhogy, bár nem tudom, miért csak most, ezennel ünnepélyesen megnyitom minden idők vitathatatlanul egyik legnagyobb színészének témáját.

Welcome to Sleepy Hollow!

És akkor a szokásos...kedvenc film, karakter? Kedvenc rendező, akivel dolgozott, vagy színész? Jelenet vagy monológ? Bármi? ^^

Képözön:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.09.01. 22:16

Nos, avval nem sokat érsz, hogy én most irni fogok, mert nm tartozom a húúú de nagy fanok közé, esetleg csak szeretnék de... hagyjuk. Szóval a Karib-tenger kalózai az természetesen alap, nem is akarlak ezzel fárasztani, de mint a legtöbb ember, én is ebből ismertem meg, és én úgy gondolom, hogy a film nem is olyan nagy, de ahogy Jacket játsza... uram isten, csak emiatt néztem meg annyiszor! Ugyanez a vélemények a Charlie és a csokigyárról is. Am azt olvastátok könyvben? Le vannak forditva a nevek, nagyon állat XD Az is a cime, hogy Karcsi és a csokigyár. Vagy ez csak szerintem vicces? Na mindegy. De az Én, Pan Petert meg annyira imádom, és olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy abból a kevés filmből is amit láttam, és ő játszik benne, ezt mondanám a kedvencemnek. Ja, és még láttam a Pokolbólt. Az a Hasfelmetsző Jackes^^ Ezt is mondhatnám, hogy csak miatta szeretem. Annyira imádom ahogy beszél, meg amikor úgy mosolyog, tudod, úgy féloldalt megremeg a szája. Szóval szeretem Johnny Deppet. Jah, és ezt sokáig nem mertem bevallani, de most már látom nem vagyok egyedül.^^
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.09.01. 23:44

Na, végre, valaki! Halvány reménysugár, hogy nem csak a jól csengő neve miatt írtátok őt. :P

Ó, a POTC jó kis film, én mondjuk nem onnan ismerem Johnny-t, de imádtam. =)
A CATCF könyv nekem megvan. (: Egy fél délelőtt alatt elolvastam. XD Úristen, de rég volt már az is... Aranyos volt. ^^
FN nekem is az egyik kedvencem, de gyűlölöm a magyar címfordítást, úgyhogy nem vagyok hajlandó úgy hívni. XD Hihetetlenül gyönyörű film, óriási hatással volt rám, emlékszem, a 15. szülinapomon láttam egy premier előtti vetítésen és...életem egyik legjobb napja volt. Az a film egy csoda.
A Pokolból meg évekig kedvencem volt, én nagyon szeretem az egész hangulatát, és szerintem egyáltalán nem csak miatta jó! Ja, az a félmosoly, hát igen. Egyszer azt írták, hogy amiatt nem fog még 80 évesen se lekerülni a világ legvonzóbb férfijainak listájáról. Hát, van benne valami. <3

És hogyhogy nem merted bevallani? Hátolyannincs! :D Miért?! Nem szeretik a környezetedben, vagy mi?

A Közellenségeket nem láttad? Még megy a moziban, nagyon jó az is! =)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.09.02. 13:06

én nagyonnagyon szeretem a csokigyárat [vajonmiért xD], de a legnagyobb kedvencem az ollókező edward. annyira aranyos benne, komolyan mondom szerelmes voltam belé vagy két hétig :lol: :lol: :lol:
egyébként minden film jó, amit tim burton rendez é johnny depp szerepel benne :D
meg a halottmenyasszoooooony *-* igaz Victornak csak a hangját kölcsönzi de akkoris :D
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.09.02. 20:11

Egyértelműen az Ollókezű a legjobb filmje, az a karakter egyszerűen ő volt. Akkoriban. =)
A Times filmjein kívül mit szeretsz még? ^^
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.09.02. 20:45

Chasidy írta:Egyértelműen az Ollókezű a legjobb filmje, az a karakter egyszerűen ő volt. Akkoriban. =)
A Times filmjein kívül mit szeretsz még? ^^



Cry-Baby *-* :shock: :shock: :shock: :(
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: zsofcsi » 2009.09.05. 21:57

<3
imádom ezt a pasit,bár az apám lehetne,de akkor is oan sexy!
és a világ egyik legjobb színésze!
már nagyon rég óta szeretem legalább 7 éve mikor láttam a Csokoládét akkor megszerettem...pedig akk még csak 8 éves voltam...(már akk is tudtam vmit)
szóval nagyon nagy arc!és legyen még jó sok film amiben játszik!!!
<3
Ne vedd komolyan az életet , úgysem éled túl ! ! !

everybody wants to be happy, nobody wants to be in pain, it's okay but think about it: you can't have a rainbow without rain...
zsofcsi
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Tartózkodási hely: Hawaii

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.09.06. 14:09

Ó, a Csokoládé nekem is az elsők közt volt, a szüleim mondták, hogy nézzem meg, mert nagyon jó! :mrgreen:
De az első filmje, amit láttam, az az Álmosvölgy volt, és azóta (nyilván azért) is az egyik kedvencem. <3
És ne aggódj, elég zsúfolt menetrendje van! ;)
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.09.06. 14:43

Ja, és szeptember 17. és 20. között Moziünnep, a KÖZELLENSÉGEK is benne van, aki nem látta, azért, aki látta, az meg azért nézze meg jó olcsón jó sokszor! ^^
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Johnny Depp

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 15:12

Johnny Depp az egyik kedvenc színészem.
A kedvenc filmjeim tőle a Karib tenger kalózai,
Sweeney Todd, Charlie és a csokigyár,
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron