Forma-1

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.14. 17:04

jahjah, Badoer az egyik tesztpilóta a Ferrarinál, ha jól tudom.
és én örülök neki h ő fog versenyezni. mert sztem ha egy pilóta megsérül, az az alap hogy egy tesztpilóta veszi át a helyét...
ehelyett Montezemolo ugrasztja Schumit, aki 2 éve nyugdíjba ment és azt mondta h a családra fog koncentrálni és nem a F1-re. Bár ehhez képest is majd minden futamon kint volt x)
Mondjuk azt azért megnéztem vna h Räikkönen és Schumacher mit kezdenek egymással x)
viszont azt olvastam a minap h Schumi nem gondolkozott még azon hogy a többi futamon részt vegyen-e.
Emelett pedig lehet hogy Massa már pár hét múlva visszaül a Ferrariba. - Persze ha az orvosok megengedik neki.
És ööö. A Ferrari annyit tud variálni hogy az hihetetlen. Egyszer azt mondják h jövőre is marad a Räikkönen - Massa páros, egyszer azt h Alonso átveszi Kimi helyét, egyszer meg azt h Schuminak is akarnak egy kocsit adni.
Egyébként meg még azt sem mondták meg 100%osra, hogy ez a 3 pilóta egy csapatnál rendszer mikortól lép érvénybe. x)

Massa öccse am sztem tökre hasonlít Massára xD
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Nesty » 2009.08.28. 11:28

Egen, Franky nagyon okosz vagy, ő az egyik tesztpilóta ^^ Méghozzá milyen rémes :'D
Oké, hogy 10 éve nem versenyzett, hogy már rég volt a fénykora, de azért az az előzés a boxba x'D Nem tudom ki látta, de én speciel sírva röhögtem rajta xD Meg Schumi képe, oh emberek, az megfizethetetlen volt x'D
Kíváncsi leszek Spa után lecserélik-e xD Ha nem szerez pontot akkor száz, hogy Monzába új emberkét láthatunk majd a ferrariba xD Mondjuk Bourdaist, vagy Fisicot :'D
Ú de várom már a holnapot *-* Remélem nem fog esni az eső, és a kis finn összeszedi magát, kell az a pole, kedvenc pályája, azért na... x)

Tényleg, körkérdés emberek ^^' Kinek melyik a kedvenc mostani és volt pályája, illetve melyiket utálja legjobban?

Nekem a kedvenc mostani pályám, egyértelmű: Spa ^^ és Imola az amit legkevésbé szeretek :S
Nesty
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.01.21. 16:02
Tartózkodási hely: Frankország ^^

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.28. 11:38

Oh baszd meg! XD Ne fikázd Badoert xD kijött a gyakorlatból, ennyi az egész :lol: de a Grosjean-os manőver az megfizethetetlen volt XD Hát még utána ahogy Schumi visszafordult a monitorok felé, és ahogy Palikék lereagálták az egészet XD huh. nagyon kész volt ^^
Amúgy mit tippeltek, hétvégén hogy fog menni Badoer? Szerintetek leváltják? És ha igen, akkor kire? Mert hát jó pár név szóbajött már, de pl. elég röhejes lenne sztem ha Fisichellát ültetnék be a Ferrariba. Oh vagy Coulthardot XD
Ennyivel én ajánlanám Baumgartner Zsoltit; arra, hogy a 20. helyről rajtoljon, még ő is képes. :lol: *cseppet gonosz*

Nekem Monaco a kedvencem ^^ ésööö. nemtom. nincs olyan amit utálok ^^
És akkor még egy körkérdés: Kedvenc volt F1-es pilóta, akit szívesen látnátok újra versenyezni? x)
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.08.28. 23:28

sztem most még kap egy esélyt Badoer, de ha most sem fog mutatni semmit, tuti leváltják. és hogy kire? hát mivel Schumi nem jöhet, így marad a másik tesztpilóta.
és ki a kedvenc volt F-1 pilóta? egyértelműen Schumi. aktív éveiben nagy rajongója voltam. és rajta kívűl még egy másik volt pilótát is szívesen látnék viszont F-1es autóban. Montoyát. ő volt a másik nagy kedvencem. de ő sajnos nem fog visszatérni.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.29. 14:18

uhh javítok xD a mai és tegnapi edzések után azt mondom h nem lepődnék meg, ha Monzában Fisichella ülne be Badoer kocsijába.
Hogy tudott pole pozíciót szerezni egy Force Indiával??? omg. De Heidfeld és Glock is hihetetlen h miket mentek... :o
Érdekes futam lesz holnap ^^"
Egyébként én Antonio Pizzoniát látnám szivesen újra a F1-ben. ^^" Montoyát valahogy sosem szívleltem. o.O Oh viszont szerintem Baumgartner Zsoltinak is kéne még egy esélyt adni, hehe. Olyan szép volt mikor Czollner azt kiabálta, hogy: "Hihetetlen! Baumgartner Zsolt körök óta... vagyis... másfél kör óta a képernyőn!" :lol:
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Nesty » 2009.08.29. 14:50

Pf Husom oké, hogy érdekes egy Force Indiával polet szerezni, de vegyük már hozzá azt a pici tényezőcskét, hogy ez a gépjármű most sokkal jobb mint a Ferrari :'D Na ugye, így már mindjárt más? xD

Hát az, hogy Fisico a ferkába üljön... hát nem tudom... szerintem max ha Gené is ilyen szinten leszerepel, viszont tesztpilótának Badoer helyére eltudnám képzelni xD Merthogy ezek után Badoer hanyatt-homlok fog menekülni a ferraritól, az is tuti :lol: :lol:

Hát a holnapi futamhoz meg most inkább nem fűznék semmit, max ha kiderülnek a súlyadatok :?

Ésés én Chris Klient látnám újra szívesen az f1-be, amire remélem jövőre elég nagy sanszom lesz o.O De hogy melyik csapatnál... az jó kérdés :?
Nesty
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.01.21. 16:02
Tartózkodási hely: Frankország ^^

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.29. 15:03

oké értem én, de most Fisi megmutatta h ha jó a kocsi akkor tud még valamit mutatni ő is - amit én ennyi év után már ki nem néztem volna belőle xD -, és én úgy vélem, hogy Fisichella akár jobban tudna menni, mint Gené. és ha én Domenicali helyében lennék, akkor inkább Fisit hívnám Badoer helyére, mint Genét, mivel a Ferrarinak most minden pont számít, hogy meg tudják tartani a 3. helyet a vb pontversenyében.
És Klien kapcsán én meg azt mondom akkor, hogy Piquet-t várom vissza a F1-be. :P De ő jövőre tuti jön, szóval nem aggódom. És 2010 kapcsán, Bruno Sennára leszek nagyon kíváncsi, hogy ő melyik csapathoz szerződik és milyen lesz.
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*


Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 09:48

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Forma-1

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.10. 22:33

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron