Vicces idézetek, megnyilvánulások

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.07.02. 20:21

Jaj, megint érdekes perceket éltem át. :lol:
Tegnap nagyban teregetek kinn a teraszunkon (befogtak házimunkára xD), és tudni kell, hogy jobbról-balról a szomszédaink tele vannak gyerekekkel. Éppen ráláttam a jobb szomszédunk kertjére, ott ült a hintaágyon két kislány, ott vihorásztak meg minden, olyan hét- maximum nyolcévesek lehettek. Aztán egyszer csak az egyik megszólal:
"- Olyan meleg van!"- erre a másik: "-Na gyere, vetkőzz!" :shock: :shock: :shock:
Mondanom se kell, az éppen kiteregetésre szánt párnahuzat úgy kiesett a kezemből mint annak a rendje. xD Oké, rendben, normál esetben ebben semmi sem lenne, de ennek a gyereknek még a hangsúlya is olyan volt, hogy... na. Értitek. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.07.03. 08:08

perverz szomszédok rulz :lol:
Nekem olyan volt, h egyszer kiemntem tesómmal tollasozni az udvarra, és nagy szerencsénkre a szomszéd kissrácok is ott voltak. Tudni kel róluk h nagyon hülyék. De komolyan. xD És akkor meglátták, hogy kint vagyunk és nem hagytak békén. Először azzal basztatták tesómat h milyen bénán játszik, aztán meg elkezdték mondogatni h milyen szép és h feleségül fogják venni meg ilyenek. xD Jah engem meg nem ismertek (jó szomszédi viszony ftw :lol: ) és a fekete ruhás nőnek hívtak folyton XD és ilyeneket szóltak mindkettőnknek h mikor csókolhatnak meg. -.- mondom majd ha nem hordasz pelenkát xP Szóval kiborítóak voltak ^^
Okay, nem túl vicces, de most eszembejutott ^^'
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.07.06. 07:36

Nahát, ez egy msn-en megesett beszélgetés volt, amikor az egyik fiú osztálytársam nem akarta elhinni, hogy Gerard fiú...
- ki az a ronda képeden?
- nem ronda
- de
- amúgymeg Gerard
- az milyen nemű?
- szerinted?
- nem tudom
- nem nemibeteg! (ezt azért mondtam, mert akkor az volt a mániája, hogy mindenkit le-nemibetegezett)
- de milyen nemű az a valaki a képeden?
- férfi
- jézusom...
- mivan?
- semmi
- nem hiszed el, hogy férfi?
- így is úgy is ronda....
- Nem is ronda!
- de igen
- de nem
- de igen...

Höh, tudom, nagyon színvonalas beszélgetés xD De vicces volt... És akkor azon problémázott, hogy mondtan neki, hogy az egyik osztálytársunknak is ilyen haja van, és mondta, hogy de neki nem is ilyen haja van, aztán rámutattam, hogy nem is látott róla más képet, és szíven ütött azzal, hogy Ilyen rondákról nem néz képeket... :cry:


Jaa, meg ugyanezzel a sráccal beszélgettünk, és telefonált, és megkérdeztem, mit csinál. Azt mondta gyereket, énmeg "A telefonnal??"
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.07.06. 08:28

Júúúj, megmeg van mégegy, ugyanazzal az emberrel beszélgettem, és Frank volt kirakva képemnek, tudjátok az a Mickey-egeres sapis cigizős morcos :D xD Naés mondtam neki, hogy nem tehetek róla, hogy cigizik... És hogy van köztünk egy óceán, nem mondhatom meg neki, hogy ne cigizzen.... És tudjátok, msn-en van az a cucc, hogy xy nyakon vágja Pöttyös Pannit egy nagy büdös ponttyal... És akkor megszólal, hogy vágjam nyakon egy nagy büdös ponttyal... xD
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.07.06. 21:11

Gyereket a telefonnal? Ez érdekes. :lol: Mi lesz abból, valami szájberkölyök? xD

Na most megint hoztam egy jó adagot. ^^
Ez pont most történt pár órája: egyik barátnőmmel beültünk pizzázni, és a velünk szembe lévő asztalnál ült egy ilyen kis szerelmespárocska. xD Gondolhatjátok, ott enyelegtek, meg minden, szerencsére többnyire visszafogottan. Aztán kérték a számlát, meg minden, erre a csaj megszólal: "Cicabogáár, fizessél te!" de olyan vinnyogva... vuuh. xD Hát mi kb a szalvétánkat tömködtük a szánkba, majd' megszakadtunk a röhögéstől. :lol: :lol: cicabogár... aww. édes. :lol: pedig az a csaj egészen kultúráltnak nézett ki, amíg meg nem szólalt... :shock:

Ez is nagyon poén volt, igaz ez még a suliban történt, de elég khm..érdekes. Szóval van a drága német/fizikatanárnőnk - háhá, nekem már csak volt xD -, akit az egész suli imád (-.-'), és hogy finoman fogalmazzak, vak és süket egyszerre. Egyszer például fizikaórán, még az évzáró előtt ugye fölsorolta ki hányas lesz meg minden, aztán nekem ott elkezdett papolni, hogy javítanom kell ésatöbbi ésatöbbi. Kicsit felhúzott, éés... amikor elfordult, megejtettem egy eléggé érdekess kézmozdulatot az irányába. Magyarul, beintettem neki. :lol: De csak visszafogottan! És baszki, pont vissza is nézett! :shock: Kábé szívrohamot kaptam. Persze azt a kis pótcselekményt azonnal megpróbáltam egy ártatlan hajmegigazítássá alakítani... és bejött. Nem vette észre, vagy nem tudta, mit jelent :lol: De a közelemben ülők, akik látták, azok így egy emberként kezdek el röhögni..xD Nem szoktam én ilyet csinálni, általában csöndes jókislány vagyok, esküszöm! (és ezután még kérjem azt, hogy elhiggyétek, mi? xD)
Szóval ezt hívják úgy, hogy mázli. ^^

Jaj és van még egy. Ez aranyos ^^ ugyebár volt az a szééép nagy árvíz kábé egy hete (vagy több? :roll: ), és a mi utcánk hát... utca az nem volt, csak egy nagy-nagy sártenger. Bezony. (hehe, még a híradósok is lekamerázták...xD) És a víz odasodort hozzánk egy aranyhalat!!! Aranyhalat, basszus... xD Biztos kisodorhatta valamelyik kerti tóból, vagy ilyesmi. Anya ránk bízta a nővéremmel, hogy rakjuk rendes vízbe meg minden, mi meg azon vitáztunk közben, hogy nevezzük el. Elsőként azt javasoltam, hogy legyen Gerard a neve. Nővérem: "mii?! nemá'! Nem fogom Gerinek hívni a halunkat!" (szereti ám Gee-t, csak poénból piszkálja, és mindig "dzseri"-nek hívja. xD)
Oké. Akkor ajánlottam a Mikey-t. Ugyanaz a reakció. Aztán előjöttem a Bandit-tel, na attól még inkább kibukott, és belement nagy nehezen a Mikey-ba. Szóval van egy Mikey nevű aranyhalunk :lol: :lol: :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.07.08. 14:57

Még általánosban a biosztanár mindig azt kérdezte, ha beszélgettünk órán, h "Abbafejezted vagy igen?"

Tavaly előkészítőn meg a magyartanár (kicsit süket) mondta, h mondjunk j-s meg ly-s szavakat, erre mondom neki, h tutaj. Vagy 6-szor megkérdezte, h mit mondtam, de már mások is ordibáltak neki, h "TUTAJ!", erre megszólal, h "Mi? Tuta? Olyan szó nincs is." :lol: Meg ugyanez a tanár elkezdte magyarázni, h mi a külömbség a helység meg a helyiség között, de annyira beszédhibás, h nem lehetett hallani, h mikor melyikről beszél. :lol: De hogy lehet egy gimnáziumban ennyire beszédhibás a magyartanár? :? Ráadásul lehet, h ő lesz jövőre az osztályfőnökünk :cry: :evil:

Tegnap meg tesóm (10 éves lesz) meglátta a zombeee-t.
Tesóm: Ezek csókolóznak?
Én: Igen.
Erre tesóm elkezdett morogni.
Én: Mi van?
Tesóm: Annak a csávónak csaja van, úgyhogy ne csókolózzon!
:lol: :lol: :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.07.10. 20:25

Az RTL Klubon van az a dilló gyerek, aki a Fél kettő című műsort vezeti, vagy mi, és ma kérdezi egy csajtól:
És hogy tetszik a Magyarország?
Én meg: Úr Isten! x) höhö

Meg a Híradóban nem azt írták alulra abba a kicsi sávba, hogy fogják, hanem, hogy ofgják. xD
Meg az egyik műsorvezető elkezdi a metró helyett, hogy metrő. Jó, mondjuk ez nyelvbotlás, de vicces volt és Ő is nevetett magán. xD :]
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.07.13. 18:40

Múlt héten kissé le vt fáradva anyum, és ültünk kint a teraszon, és mondta, h takarítsam ki a szobámat. Ez hétfőn vt, és úgy vt, h bnőm szerdán jön. Erre anyám megszólal: ha nem takarítasz ki, nem jöhet hnap a Lilla! És akk tök kiakadt, h én meg elkezdtem röhögcsélni, h jó, hnap am se jött vna... :lol:
Meg tesóimnak: ha nem bírtok magatokkal, elmentek, aztán lefekszetek... ööö... valahova.
Meg egyik nap olyan este 9-kor bejött a szobámba h ő netezni akar. Asszem szombaton. És ilyen mobilnetünk van, és anyunak már kicsit este vt, és megszólal nekem: mikor kell megdugni a netet? :lol: :lol:
Meg megy ki, és akk: jaj, bekapcsoljam az ajtót? :lol: :lol:
Megmeg ugye ittvt bnőm, és akk megyünk az utcában, megszólal nekem: nyárszagú akarok lenni... én meg azt értettem, h nyálszagú, mondom neki megnyalogassalak? :lol: :lol:
Meg zenét hallgatunk, már meg nem tudom mondani, melyik számot v kitől, elkezdődik a szám, megszólal: jaaaaaaj! ez jó!! *szám közepe felé* uhm, én ezt a számot nem is szeretem...
Még kedvencem h tavaly töriórán, 40-kor megszólal az egyik gyerek: öö, Vali néni, kimehetek a táskámért?
Bnőmmel Desolation Row-t hallgattunk, és azt értette, hogy de szar ez a sör. -.-" x"D
Lillával mentünk az utcában, és láttuk, h az egyik kapu nyitva van, és ott vt 2 kutya is. Erre ott szórakoztunk vagy 10 percig hogy nem megyünk mert lerágja a lábunkat a kutya. És akk ott röhögött rajtunk egy pali, olyan izékája vt olyan motorja vagy miaz xD amivel a mozgássérültek közlekednek tolószék helyett na. Illetve nem csak ők, mind1 xD Naés odajön mellénk, kérdezi vigyorogva, h na hol a kutya? Mi meg mutogatunk h ott... És akk mondja h jaj menjünk csak, csak meg kell ijeszteni azt a dögöt, Lilla kérdezi: és mi van akkor, ha nem ilyed meg? Erre a pali elkezd röhögni, de nagyon durván: hááááát, az jó poén lesz!
Mi is mondtuk, hogy hát igen, kurvajó poén. x"D
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: €reepy » 2009.07.16. 13:56

juj, nekem és az egyik barátnőmnek rengeteg beszólásunk van, mert 8. osztályban gyűjtöttük őket xD néhányat idéznék.

angol órán az egyik kevésbé jó angolosunk el akarta olvasni, hogy "Have you got a torch?" erre azt olvasta h "Have you got a TROCCS?" mindenki úgy röhögött XDDD

tesiórán futottunk 60 métert. névsor szerint mentünk és mikor a tanár az én nevemet olvasta, azt mondta Anett helyett h Danett :lol: erre beszólt az osztálytársam, hogy "Az egy joghurt, bassza meg!". a futásom után meg a tanár vigyorogva közölte velem, hogy "A joghurt finom." XDD az már más dolog, hogy a Danett egy puding.

technika órán a tanár: "Kinek van internet elérhetősége?"
osztálytárs: "szerintem mindenkiNET"

magyartanár (verselemzésnél): mit jelent a sötétség?
osztálytárs: amikor kezdünk nem látni. xD

erre a képre pedig a barátnőm azt mondta, hogy olyan, mint egy jobbágy xD
http://i7.tinypic.com/6jovsz8.jpg
Be running up that road,
Be running up that hill,
Be running up that building.
If I only could, oh
€reepy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.08.18. 15:48

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.07.17. 21:51

höh tavaly mi is gyűjtögettünk sulis aranyköpéseket, majd a diáknapos újsághoz x'DD

egyébként apum vicces megnyilvánulásai, kövi rész ^^ :
ma du. beszéltek anyámmal arról h vmi összeállított ajándékkosarat kell venni valakinek. és akk kérdeztem h kinek?
erre apum mondta h az anyjának.
És akk mondom minek?
Mondja fater h mer névnapja lesz holnap.
Erre anyum a szomszéd szobában megszólal, hogy: Születésnapja volt múlt héten. :lol:
A többi amúgy stimmelt. ^^ Szóval apám tisztában van az ilyen ünnepekkel. ^^"
és akk nevettünk rajta meg én már előtte is szivattam és apum megszólalt aztán nagy bosszankodva, hogy: Azt akarjátok, hogy elmenjek itthonról? Elüldözitek a férfiakat, és akkor beszélgethettek a hüvely gombáról... x'DD
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: wenelli valamint 12 vendég

cron