Vicces idézetek, megnyilvánulások

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.07.18. 08:04

az én apukám is kb ennyire van tisztában a dolgokkal... XD
lol xDDD

Tegnap meg beszóltam. xP
Unokatesóm újságot olvasott, és volt benne egy kép egy néniről, aki egy cipő formájú tortát tart a kezében.
Unokatesóm: Szerintetek ez mi? Cipő?
Én: Szerintem egy torta.
Unokatesóm: Azt tudom, de milyen alakja van? XD
fúúúúúúúú, olyan röhögőgörcsöt kaptak. X'D

Meg van még egy tortás. Volt egy film, amiben az esküvői torta egy kerek asztalon volt, és mindkettő szépen fel volt díszítve, úgy is nézhetett volna ki, mintha az asztal is a torta lenne, mert földig érő terítő volt rajta. Erre a húgom: Mekkora torta! O:
Ezen meg mi kaptunk röhögőgörcsöt anyával. De ez kegyetlen volt. xDD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.07.18. 08:54

Höh... Én most találtam a fizika füzetemben ilyen izékat... A tanár kérdezi, hogy mivel van kapcsolatban az űrtartalom, és akkor egy IQ-fighter mondja, hogy hát az űrrel.
Meg voltakmég ilyen izék a adtársamtól, hogy tyúkká mutálódik, fogyileány.... Ritka hülye gyerek...
Jajj, meg a föcitanárom marha jó arc... Osztálytársan beszólt neki valamit, erre felkapja a mutatópálcáját, és akkor "Nehogy rámenjen a péniszed!" Meg azt mondja, tünci kis feladatok. Meg a Zsuzsinak a monszun fogalmát kellett elmondania, és akkor elmondta a fogalmat, és akkor mondja: "Megvolt a kaja, jöjjön a böfi!" mert ugye azt is mondani kellett, hogy nyáron honnan fúj meg télen honnan fúj meg blőőőe.... Felelésnél volt egy olyan, hogy "Ez a nemiszerv itt kap egy kettest..." xD Meg egyszer az egyik osztálytársam a skótok helyett azt mondta, hogy skócok.... azóta is úgy hívjuk xD Kémián volt oylan, hogy a tanár megszólal: "Na most fogd meg azt a gyújtópálcát és szekszuáld azt a kémcsövet!" xDD
Najó, ennyivolt... A többi füzetet nem akarom átnézni...
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.08.02. 18:11

Ma strandon voltunk, és ettünk főttkukoricát:
Én: Ez a kukorica száraz.
Apa: Ülj a vízpartra és mártogassad!
XDDDDDDDD
Meg megint apa:
-Adjatok nekem egy fángli disznósajtos bolerót.
Én apukám! :D ;P XDDDDDDD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: zsofcsi » 2009.08.03. 13:20

anya:mi az?
én:zsibbad a lábam...
anya:miért?
én:hülyén ültem
apa:nem széken?
:lol:
-.-"

ezek az apukák...az értelem... :roll: de azért szeressük ám őket!!! (L)
Ne vedd komolyan az életet , úgysem éled túl ! ! !

everybody wants to be happy, nobody wants to be in pain, it's okay but think about it: you can't have a rainbow without rain...
zsofcsi
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Tartózkodási hely: Hawaii

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Lyla » 2009.08.30. 12:02

Jajj sírva röhögtem ezeken XD
Na de ki ne maradjak már.

Szal bnőmmel (Emese) egy csomót szoktunk hülyülni. Nincs olyan nap, h ne hülyüljünk XD.

Pl. 1x ittam a suliba valami löttyöt, és nagyon hideg volt. És akkor mondom nagy okosan, hogy ez olyan hideg, hogy ettől tuti jégkockákat fogok szarni. XD Erre mondja ő, hogy ha hasmenésed van, akkor meg jégkásást.

Meg matek óra végén már hatalmas fejfájással küszködött mindenki, ráadásuk még az osztályunk mellett az udvaron fűrészeltek valami fát. És hirtelen úgy megváltozott a hangja, és bnőm megkérdi, h mi ez? Én meg felordítok h fakopáncs! Akkor vicces volt :roll:

Meg még 6.-ba épp valami faviccet akartam mondani, és közben csuklottam. És akkor elkezdem: Telefonál egy HIKK! XD Jó, hogy így sok értelme nincs, de azóta mindig mikor csuklok minden hülyeséget mondok. Mese meg 1x mikor csuklott, akkor elkezdi h Hikk vagyok. Itt röhögtönk, utána meg elkezdi, hogy azt akartam mondani h hülye vagyok mert Hikk.

Meg Mesének a szülcsiére lerajzoltam Gee-t. És az anyja meg mikor meglátta, akkor megkérdezte, hogy ez én vagyok? :roll: De többször is előfordult már, h Gee-re azt mondták h én vagyok XD

Meg tavaly táborba vt egy 12 éves csaj, akit elneveztünk Káposztának, mert 2. nap, mikor készültünk kajálni, akkor velünk szembe ült két csaj, de max 6 évesek vtak, és az egyik kérdezi, hogy mi lesz a leves? és a másik meg rávágta a káposzta. És Káposzta meg fel volt háborodva, hogy miért nem mondta ki h káposzta leves, és ezen annyit röhögött, hogy utána mindig azt mondta, h mi a leves, káposzta? Ezt aznap éjjel 2ig csinálta :lol:

Jó, befejezem, de csak mert semmi nem jut eszembe, pedig regényt tudnék írni ezeknél nagyobb hülyeségekből. XD
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Mrs.Helena Way » 2009.09.04. 17:04

Tegnap két haverommal várjuk a buszt erre az egyiknek volt ilyen vodafone-os táskája, amire az volt írva, hogy előző életemben is vodefone-os voltam vagy mi XD És akkor elkezdem a másik haveromnak:
- neked is kéne egy ilyen, csak neked 'előző életemben is állat voltam'-os XD

Meg egyszer mentünk valahova a szüleimmel, akik ilyen zuchero, eros ramazotti, Toto Kutunnyo, meg ilyen raty*ságokat hallgatnak XD és akkor mielőtt elindulnánk elkezdem:
-NEEEE!! CSAK A ROMONYOT NEE!!XD

meg még tavaly rajzszakkörön a fiúk dobálóztak és beleesett a kukába az az izé, amivel dobálták egymást és akkor az egyik kivette a kukából én meg elkezdem:
Te kukász a kukába? :O XD
mindenki rajtam röhögött XD

meg tavaly volt egy olyan töri órám amikor nem hagytam megszólalni a töri tanárt mert mindig közbe ordítottam valami hülyeséget XD nem tom mi volt velem XD:
Töri tanár beszél a pénzről erre én meg elkezdem:
-há dikmán! két csoki egy száuzasér! XD
aztán beszél a spanyoloról:
- árrivá árrivá XD
mesél vmi izénak a gyerekkoráról:
- árva fiúcska XD
ezek nem valami viccesek XD
Kép
Mrs.Helena Way
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.12.20. 21:28
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.09.04. 18:16

Hát ez lehet, h csak nekem vicces :oops: ...
Első töri órán mondja a tanár, h ha vmi hozzáfűznivalónk van akk szóljunk nyugodtan, de ne azt beszéljük meg órán a barátnőnkkel, h mit csinált Magdi néni a Barátok Közt legutóbbi részében... erre a fél osztály beordít, h "MEGHALT!!!" :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.09.05. 08:46

jaaaaaaaaaaaaj :lol:

Elmesélem, h koleszban mit találtunk ki. :]
Szóval.
Lolka nevű leány: A sünöknek mindig almát rajzolnak a hátukra, amikor a sünök kukacokat szeretnek enni. Félrevezetik a gyerekeket. -Átordítanak a másik szobából- A sünök nem elefántot esznek?
Aztán meg kiderült, hogy olyan nincs is, hogy elefánt. Illetve Európában egy sincs, mert nagyon drágák, úgyhogy mamutokat vesznek az állatkertek és leborotválják őket. Aztán találtunk egy kődarabot, aminek festettünk arcot, és Ő lett Sünci. De nem szabad neki elárulni, hogy kőböl van! Meg szegény, amúgy is árva volt. És ha simogatjuk, dorombol. ^^ Meg megfürdettük, csak utána mindig vizint kell a szemébe csöppenteni, mert különben lefolyik neki. És szeret felmészni a falra. De iylenkor mindig leszídjuk. Még éjszaka kapart, ás áthallatszódott a mi szobánka. o.O Meg rákakilt a Szandus párnájára. És rágja éjszaka az ágyat. Meg nem szabad megtudnia az ENSZ-nek, hogy ott van, mert elviszik. o.o És a fáknak meg a bokroknak füle van, és le akarják hallgatni Süncit. De mi vigyázunk rá. <3 És van neki már férje, meg szült 14 gyereket. ^^ Köztük van Rubi és Otisz. ^^
Ez aranyos történet szerintem, ne nevessétek ki Süncit! XD o.o
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.09.06. 10:11

- képzeld, és a befejezett jelen időben felhívott Kristin, és mondta, hogy most éppen folyamatosan beszélget velem.
- azta, nem mondod?! és a múltban folyamatosan beszélgettetek telefonon?! AZTA!
- ugye? most sem tudom elhinni, pedig ez egyszerű múlt! és el tudod kézpelni, h most ing képzősen létigékkel beszélek veled? hát nem oltári?

ezt egyik bnőm találta ki... heh XD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: skull » 2010.02.17. 22:04

Hü régvolt ide írva na mind1... én még úgysem írtam.

Tavaly töri óra keretin belül történt a következő. Ne kérdezzétek kit vettünk arra már nem emlékszem, na annyi a lényeg hogy a tanár próbált minket arra sarkallni hogy találjuk már ki vajon ki lehetett a király/uralkodó felesége. Az osztály összenéz, halvány lila gőzünk sincs. Kapunk egy kis segítséget, azt mondja a tanár hogy egy ásványvíznek is ez a neve, én meg felkiáltok hogy Natur Aqua? Az osztály dől a röhögéstől, a tanár fogja a fejét és onnantól kezdve felsoroltuk az összes létező ásványvizet, mire kiderül hogy Theodórának hívták. Elismerem nem a legpoénosabb de szép emlék x)
Kép
"I don't care if you don't mind, I'll be there not far behind, I will dare, Keep in mind, I'll be there for you."
skull
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.02.03. 22:35
Tartózkodási hely: Berkley

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron