Vicces idézetek, megnyilvánulások

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.06.09. 19:44

Ömm nemtom mennyire lesz sikere a témának remélem írtok majd ide.
Jött az ötlet hogy lehetne egy téma ahol leírhatnánk olyanokat hogy pl. vicces beszólásaid (vagy másoké), vicces megnyilvánulások, suliban vagy otthon, esetleg haverokkal. Akármi hagy röhögjünk. xD

Ööö így most kezdésképp nem jut eszembe semmi. talán az amin ma röhögtünk hogy elírtam dogában művészettöriből azt hogy Krisztus a pilátus előtt...szal rosszul hallottam amit súgtak és automatikusan leírtam amit mondtak és az lett hogy Krisztus epilátusa vagy mivolt...xD

szal jah ilyesmikre gondolok...hajrá xD
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.06.10. 11:25

ahh nekem teccik az ötlet ^^
hátööö nekem perpill a dogádról most az jutott eszembe h még 8.ban ének dogában vettük aaa nemtommár melyik operát, és az vt a kérdés h ki írta a szövegkönyvét. egyik bnőm meg Egressy Béni helyett Burkus Bénit írt xD
meeg volt olyan h alsóban a rajztanárunkat Benkó Zsoltnak hívták, és tök idióta vt, mki utálta. és egyik óra után mikor kiment a teremből, ugyanez az osztálytársam jó hangosan elkezdte, hogy "Éljen, elment Bunkó Zsolt!", aztán nagy meglepetésére a tanár nagy dühösen visszajött és kérdezte h ki mondta ezt. xD Jó osztályközösség lévén pediga legtöbben rögtön rámutattak bnőmre. xD Aztán egy szaktanári lett a vége.
De ezeket így azóta is felemlegetjük ^^'
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.06.10. 11:40

Nekem a fodrász szakmából van egy sztorim.
Van egy olyan vágási technika, hogy sikló-vágás. Egy bemutatón az egyik pasi (persze rengeteg nő előtt, mert az ilyenekre legtöbbször nők járnak!) benyögte, hogy csikló-vágás. :twisted: :lol:

másik:
Volt régen egy olyan szín, hogy rózsafa-szőke. Erről magyarázott a mesterfodrász, hogy ahhoz hasonló az egyik szín. De mikor magyarázott valami megzavarni, így csak annyi lett belőle, hogy rózsafasz... és itt félbehagyta, majd valami mással folytatta tovább, észre sem vette mit mondott. :twisted:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.10. 13:07

a Bunkó zsolton meg a csiklóvágáson tök jókat nevettem. :lol: :lol:

ööö... Töri tz-t írtunk, a tanár kiosztotta a dogákat és közben felolvasta, hogy mit írt egy hüylegyerek az egyik kérdéshez, amiben meg kelett magyaráznia, hogy mitcsinált a miniszterelnök. Volt Bárdossy, és ezt írta hozzá: híres bírkózó volt. (y) x)) Mert Bárdosi Sándorra gondolt... x) Kínunkba röhögtünk rajta, bár ez nem olyan vicces.
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.06.10. 16:26

Egyszer írtunk énekből és már én sem emlékszem, hogy hívják azt amit vettünk :oops: , asszem hanghajlítás v mi, akkor még tudtam. . . és azt írta az egyik oszt.társam h hangkanyarulat :lol: . . . .

Másik oszt.társ, biosz felelés: a kajmán a fán él és szőr borítja a testét. . .

Egy másik biosz felelésen meg a tanár kérdezte az egyik fiút a fehérjékről és az oszt.társam azt mondta, h "a tojásommal van vmi". :lol: :twisted:

Meg egyszer egy másik azt mondta, h faszista :lol: :twisted:

Én meg most nemrég azt mondtam az angoltanárnak witch helyett, h bitch :oops: :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.10. 17:44

Barátnőm beszólása, kicsit döcögött a feleletet első fele töriből :lol: :
Az aradi vértanúkat kivégezték....ööö....Aradon.

Annyit röhögtünk. XDD Akkor még csak tábornokok voltak..., meg ha már mondta, hogy Arad, akkor miért mondja, hogy hol. :lol: :lol: :lol:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.06.10. 17:53

xD ez olyan mint a vettünk lila hajfestéket...és rá volt írva hogy lila hajfesték...igen és itt folytattam volna még de elkezdtek röhögni h ki hitte volna...na azótais emlegetik...amúgy a vége úgy lett volna h vörös lett a hajam nem lila xD

jaj am örülök h teccik a téma és írtok xD
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.06.10. 18:27

félév tájékán elég szar passzban vtam, mert éjszakánként szinte semmit sem tudtam aludni. és dogát írtunk irodalomból, és a fáradtság miatt annyira figyelmetlen vtam, h azt írtam be, h Széchenyi István írta a Himnuszt.. de még időben szólt a tanár, és kijavíthattam. egyik osztálytársam szerint a Nemzeti Dalt meg Vörösmarty írta...
meg félrebeszélek. egyik nap megszólalok anyunak, h adjál már egy zsömlét adjál már egy zoknit helyett. húgom meg hisztizett hogy nem érzi a parfümöm szagát, mondom neki hátmert vak vagy... :roll: meg Lillára azt mondtam hogy villa, és késő este helyett korán este. meg vt ilyen ünnepi műsor (március 15.) és egy sráccal ilyen zászlólóbálók vltunk xD és megszólalok: ez a zászló olyan fényes... srác: ja, meg zöld! meg a hülyéje azt mondta a zsömle helyett hogy zselé... meg Lilla szokott ilyen okosságokat mondani, pl. első utam hazafele hazafele lesz. :lol: megmeg matekelőkészítőn nem csináltam semmit, és nanáhogy felszólított a tanár, és akk sajnos rájöttem, h Lilla nem tud súgni, én meg süket vok, mert kétszáznegyven hatvanketted helyett azt értettem, h kétszáz negyvened, és ott bizonygattam, h az bizony annyi. xD de aztán lebuktam... meg szintén matekon vt, h a mögöttem ülő srác csesztetett, h mivan már a fülemben (gépkapocs) és hátrafordultam mondtam neki h fogja már be, erre a tanár kérdezi mivan, mondom neki ááá semmi csak baszogatnak hátulról... ezzel azóta is csesztetnek.. meg irodalomórán tök csend vt, én meg felkiabáltam h mi a fasz állt belém. szálkás vt a szék^^" megmeg mondtam a Robinak h elmész ám a halál... umm.. dákójára. tanár: nade Barbi! én: ugyan, én nem mondtam semmi csúnyát! én arra a billiárdos dákóra gondoltam, amihez vannak a golyók! xDD meg ma történt hogy bementem a fiúwcbe egy hülyegyerek után, erre kijött a tanári wcből Tünde néni, az egyik igazgatóhelyettes... de csak röhögött rajtam mert eléggé hülye fejet vághattam amikor megláttam xDD
húdehosszúlettbocsi^^"
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.06.11. 11:48

Húú... Basszus, anyu xDDD Ezen jót röhögtem xDD
Ma reggel az egyik osztálytársam egy tökjó pólóban jött, és mondtam a barátnőmnek, hogy vegyem nekem My Chemical Romance-es pólót szülinapomra. A mögöttem ülő srác meg megszólal: milyen pólót akarsz, májkrémeset? Aztán végül le kellett betűzni neki, mert nem értette xD
A Márti pedig Gerardot mindig le-zserárdózza... ezt csak úgy mellékesen :D
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Vicces idézetek, megnyilvánulások

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.06.11. 12:53

Ez pont ma történt bolodballagáson. :D :lol:
Egyik fiúnak leszaggatták a pólója elejét (xD), erre o.főnk elkezdi: Kár, hogy nincs nagyobb melled, Zsolti! - Erre mindneki nevetett, csak egy csaj nem értette, hogy mi volt, aztán b.nőm magyarázza neki:
Leszaggatták a pólóját és azt mondta a Zsoltinak, hogy kár, higy nincs nagyobb csöcse. Tiszta buzeráns. - De nem vette észre, hogy pont az o.fő melett állnak, és erre elkezdi o.fő: Te meg úgy nézel ki, mint egy nagy puncstorta!
Mert kisbabáknak vtunk öltözve... XD Rohadt jó volt! :lol:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron