Marhaságok

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Marhaságok

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.11. 15:44

biztosan van egykét olyan cucc, amitől fetrengtetek a földön..
ésmert azhiszem ilyen téma még nincs, nomeg nemis emcéer... hát íme. gyűjtögessetek már egy kicsit :D


LIFTBEN
**Olvasd úgy, h az egészet Frankie csinálja! szuperédiii :D **
1. Utánozd egy versenyautó hangját, ha valaki fel- vagy leszáll.

*2. Fújd ki az orrod, és mutasd meg az eredményt a melletted állóknak.

*3. Vágj fájdalmas grimaszt, miközben a homlokodat ütögeted, és mormogd ezt:
"Hallgassatok, az isten szerelmére, hallgassatok!".

*4. Fütyüld a Carmen nyitányát fülsiketítően hamisan.

*5. Dülöngélj jobbra-balra a lift természetes mozgásával harmonikusan.

*6. Borotválkozz.

*7. Osztogass a többieknek teasüteményt.

*8. Nyisd ki egy kicsit az aktatáskádat, kukucskálj bele, és kérdezd meg:
"Van benn elég levegő?".

*9. Osztogass névkártyákat. Tűzz ki magadra egyet fordítva.

*10. Állj csendben és mozdulatlanul az egyik sarokban a falnak fordulva.

*11. Mikor a lift megérkezik egy emeletre, kétségbeesetten próbáld az
ajtót feltépni. Nézz körül bocsánatkérően, mikor magától kinyílik.

*12. Hajolj a melletted lévőhöz, és súgd a fülébe: "Jön a rendőrség".

*13. Üdvözölj minden felszállót egy meleg kézfogással, és mutatkozz be, mint
"Admirális".

*14. Csinálj úgy, mintha kétségbeesetten ki akarnál valamit szedni a hátsó
fogaid közül.

*15. A legfelső emeleten tartsd az ajtót nyitva, és jelentsd ki a
többieknek, hogy addig nem mentek sehova, amig ki nem próbáltad, milyen
hangot ad egy pénz, amit ledobsz a résen.

*16. Gyakorolj Karate rugásokat.

*17. Bámulj vigyorogva egy másik utasra egy ideig, majd jelentsd ki: "Új
zokni van rajtam".

*18. Ha legalább 8 másik utas van a liftben, állj hátulra, és nyöszörögj:
"Nem, ez nem lehet! Már megint ez a tengeri betegség!"

*19. Osztogass szentképeket az embereknek.

*20. Időnként nyávogj.

*21. Fogadj a többiekkel, hogy bele tudsz tenni egy 25 centest az orrodba.

*22. Ráncold a homlokod, és mormogd : "Ki kell mennem, ki kell mennem",
majd: "Ó, bocsánat".

*23. Mutasd meg az utasoknak egy sebedet, és kérdezd meg, hogy szerintük el
van-e fertőzve?

*24. Énekeld, hogy "ecc pecc kimehecc" miközben összevissza nyomkodod a
gombokat.

*25. Kiabáld: "Ejtőernyőket kinyitni!", akárhányszor a lift lefelé indul.

*26. Tarts egy hűtőtáskát a kezedben az oldalán "Emberi fej" felirattal.

*27. Bámulj meredten egy utasra, majd jelentsd ki: "Maga is AZOK KÖZÜL
VALÓ!" és vonulj el tüntetően a másik sarokba.

*28. Büfögj, majd mondd: " mmmm...de jó ízű!".

*29. Hagyj egy dobozt az ajtók között.

*30. Akárhányszor valaki fölszáll, kérdezd meg, hogy megnyomhatod-e helyette
a gombot?

*31. Javasold, hogy énekeljetek kánont.

*32. Tarts egy bábut a kezedben, és azon keresztül beszélj a többiekkel.

*33. Mikor a liftben teljesen csend van, nézz körül, és kérdezd meg: "A maga
telefonja csörög?"

*34. Szájharmonikázz.

*35. Mondd, hogy " Bingo" minden emeleten.

*36. Dőlj neki a gomboknak.

*37. Mondd: "Ezek miért vannak itt?" és nyomd meg a vészjelzőt.

*38. Hallgasd a lift falát egy sztetoszkóppal.

*39. Húzz egy kis négyzetet krétával a földön, és jelentsd ki, hogy "ez a te
helyed".

*40. Vigyél egy kempingszéket.

*41. Harapj bele egy szendvicsbe, és kérdezd meg a melletted állót tele
szájjal, hogy kér-e egy harapást?

*42. Fújj nyálbuborékokat.

*43. Húzd ki a rágógumidat a szádból hosszúra.

*44. Jelentsd ki démoni hangon: "Legközelebb jobb testbe szállok bele!".
*45. Szoríts magadhoz egy takarót, mintha az életed függne tőle. Beszélj
földrengésről.
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.11. 17:21

Ezek nagyon betegek :lol: Néhányat komolyan mondom ki fogok próbálni ^^ És videóra vetetem az emberek reakcióit XD
Hallgasd a lift falát egy sztetoszkóppal.
Hehh erről az jutott eszembe, mikor láttam egy darabot, amiben volt egy kissé dilis csaj és úgy kezdődött az első felvonás, hogy a nő a fülét a falra szorította és pisszegett és azt állította, hogy a falban hallja a múltat. Meg mindenfélét. Érdekes volt ^^ Már majdnem elhittem neki :lol:
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Dia » 2009.05.11. 18:12

ezek naon jók :lol: :lol: én úgy olvastam mintha Frankie csinálta vna...szinte már sírtam a röhögéstől :lol: :lol: :lol:
na, én is hoztam egyet:

mi is valójában a metál? a legegyszerűbb módon úgy írhatjuk le a különböző stílusokat, ha vesszük a következő alaphelyzetet: egy gonosz sárkány elrabolt egy gyönyörű királylányt, és egy hős lovag a megmentésére indul. Mi történik?

HEAVY METAL: a lovag bedübörög harley davidson-ján, levágja a sárkányt, bedob 1 sört, magáévá teszi a királylányt.

GRIND METAL: a lovag megjelenik, teljesen érthetetlenül sikoltozik kb 2 percig, majd távozik.

POWER METAL: a lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdő közepén szerelmeskednek.

THRASH METAL: a lovag megjelenik, legyőzi a sárkányt, megmenti a királylányt, és ez utóbbit magáévá teszi.. gyorsan és önzőn.

FOLK METAL: a lovag néhány haverjával érkezik, akik hegedűn, sípon, dobon, lanton és egyéb furcsa hangszereken játszanak. a sárkány a rengeteg tánc közben elszenderedik, a lovag a királylány nélkül távozik.

VIKING METAL: a lovag sárkányfejes hajón érkezik, hatalmas csatabárdjával megöli a sárkányt, megfőzi, majd megeszi, halálra erőszakolja a királylányt, felprédálja a kastélyt, majd porig égeti mielőtt elmenne.

DEATH METAL: a lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, őt is megöli, majd távozik.

BLACK METAL: a lovag éjfélkor érkezik, levágja a sárkányt, a tetemet karóba húzza a kastély előtt, análisan megáévá teszi a királylányt, iszik a véréből, majd szertartásosan megöli. a meggyalázott királylányt a kastély előtt karóba húzza.

GORE METAL: a lovag eljön, levágja a sárkányt, a beleit kiteregeti a kastély előtti mezőn, magáévá teszi a királylányt, megfojtja, magáévá teszi a holttestet, fölvágja a hasát és megeszi a belsőségeit, harmadjára is magáévá teszi, a holttestet felgyújtja, majd végezetül negyedjére is magáévá teszi.

DOOM METAL: a lovag megérkezik, meglátja a sárkányt, rájön, hogy sosem tudná legyőzni, depressziós lesz, és öngyilkosságot követ el. a sárkány felfalja őt és a királylányt is.

PROGRESSIVE METAL: a lovag gitárral érkezik, 26 percig szólózik a kastély előtt, a sárkány öngyilkos lesz az unalomtól. a lovag felmegy a királylány hálószobájába, újabb gitárszólót ad elő, amibe a konzervatóriumban végzősként tanult összes technikáját beleszövi. a királylány megszökik, és a Heavy Metal lovag keresésére indul.

GLAM METAL: az érkező lovagot meglátva a sárkány röhögőgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörű rózsaszínűre festeni a kastélyt.

INDUSTRIAL METAL: a lovag zsíros, fekete bőrkabátban érkezik, obszcén kézmozdulatokat tesz a sárkány felé, mire a mesebeli kidobóemberek kikísérik a meseerdőből.

KERESZTÉNY METÁL: a lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy jézus szereti, és felé kellene fordulnia. a sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnő 'köszönetet akar mondani' a lovagnak, az így válaszol: 'sajnálom, de nem hiszek a házasság előtti szexben'.

PUNK: a lovag tépett, igénytelen ruhában, kakastaréjjal érkezik. irtózatos testszagát megérezve a sárkány rögtön bekrepál. rövid, kétakkordos nótában ecseteli a királylánynak, hogy milyen jól bebaszott az éjjel. majd letarhálja 100 forinttal és elmegy megint berúgni.

HARDCORE: a lovag haverjaival mosh-ol, mikor meghallja a királylány sikoltozását. a segítségére siet. leüvölti a sárkány fejét, majd kiszabadítja a királylányt. mikor a hercegnő 'megköszönné', a lovag közli vele, hogy X-es és már van szerelme, majd fejberúgja a királylányt, hogy ekkora *beep*.

EMO: a lovag tépett hajjal, kisminkelve érkezik. a sárkány egy pillanatra azt hiszi, hogy ő is egy királylány, majd rájön, hogy csak csoki*beep*. a herceg közli vele, hogy biszex és mivel látja, hogy ennyire ellenszenvesek vele, énekel egy érzelmes balladát, majd felvágja az ereit. a sárkány nevet egy jót és megerőszakolja a hoppon maradt hercegnőt.
Kép
Avatar
Dia
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.12.19. 11:05
Tartózkodási hely: Pécs City

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.05.11. 18:35

a lovag a templomból hazafele jövet néz be, és egy balladát énekel a sárkánynak arról, hogy jézus szereti, és felé kellene fordulnia. a sárkány azonnal megtér, és amikor a hercegnő 'köszönetet akar mondani' a lovagnak, az így válaszol: 'sajnálom, de nem hiszek a házasság előtti szexben'. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jajj ezek nagyon nagyok!
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.11. 20:16

"DEATH METAL: a lovag eljön, megöli a sárkányt, magáévá teszi a királylányt, őt is megöli, majd távozik."
áááááá. XDXDXDXD ez de... áááá. XD

GLAM METAL: az érkező lovagot meglátva a sárkány röhögőgörcsöt kap, és beengedi a kastélyba. az bemegy, ellopja a királylány sminkkészletét, és megpróbálja gyönyörű rózsaszínűre festeni a kastélyt.
ezen viszont beszartam. XD Kat Von D-hez járnak ilyen fura fickók folyton, tükörrel a kezükben és folyton a 20 méteres tupírozott hajukat igazgatják. XD totálisan el tudom képzelni ezt a jelenetet. XD

áááá a liftes annyira állat volt. :D
Folyton Rémi jut róla eszembe:
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.05.12. 19:38

de jók! :lol: :lol: :lol:
na, mutatok én is egy nagy marhaságot! :P :lol: nagyon beteg... ne kövezzetek meg érte :P

"Nincs munkám,nem vagyok pénzes és nem hordok bő gatyát, mert lassan már semmilyen gatyám sincs.
A világ egyik legbénábban hangzó és legillogikusabb nyelvét beszélem és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok,amikor azt mondom: Anyád picsája!
Minden ország megelőzi az enyémet és nem örülök, amikor a turisták összekeverik Budapestet Magyarországgal!
Büszkén gondolok Császár Elődre, a rendőrgyilkosra, a törvényre - tolvajok és csalók felmentőjére, Fazekasra és Annusra.
Szeretem a zsúfolt és koszos 7-es buszt, Fekete Pákót, a működésképtelen, de legalább jó drága combinót, a 300 forintos kenyeret.
Itt élek Európa segglyukában. Gyűlölködésben mi vagyunk a császárok és igenis nálunk élnek a világ legnagyobb kurvái!
Magyarország! Én így szeretlek."
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.05.12. 20:27

Júúj a liftes aranyos Venom :D
a metál fajtáit is olvastam már de tetszett
Anger viszont ez a magyarországos szöveg nagyon üt... bazzmeg ezen komolyan röhögtem de tök igaz :D
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.05.12. 20:33

ez nagyon üüüt. az összes. én még egyiket se olvastam. a liftes annyira aww.
*17. Bámulj vigyorogva egy másik utasra egy ideig, majd jelentsd ki: "Új
zokni van rajtam".
the best!!
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.05.13. 13:30

a liftes olyan aranyos. xD főleg a versenyautósról tudom elképzelni, hogy Frankie csinálja... xD
POWER METAL: a lovag hófehér unikornisa nyergében érkezik, kikerüli a sárkányt, megmenti a királylányt, majd az elvarázsolt erdő közepén szerelmeskednek.
na erről meg rögtön kicsi Mikey jutott eszembe. :lol: :lol:
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Marhaságok

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.05.13. 16:57

Uh Anger ez naon ütött x'D
több millióan értik, hogy mire gondolok,amikor azt mondom: Anyád picsája!
nem örülök, amikor a turisták összekeverik Budapestet Magyarországgal!
Itt élek Európa segglyukában.
Ezeken akkorát nevettem :lol: váh.
Ennek a reklám cuccnak az átírásást eddig csak ilyen hajvasalós baromsággal láttam -.- de ez túl tesz rajta :lol:

Meg azok a Metalos leírások is nagyon fájtak ^^'
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron