Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.08.20. 09:30

Azt csak szeretni lehet ^^
Amit egyébként most meg akarok nézni, az a Papa to: kiss in the Dark, de amit videoplayer-en találtam, az le lett törölve, úgyhogy most ezerrel keresem, hogy honnan tudnám letölteni x/ Mert feliratot találtam hozzá, már csak maga az anime kéne... :x
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: aya » 2009.08.20. 10:29

nyáá a Papa to: kiss in the Darkot már láttam ^_____^ mondjuk semmi felirat nem volt hozzá szal alig értettem vmit >______< dee azé jó volt ^u^
FÉÉÉRJEMKAWAII AO-CHANKép
aya
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.08.09. 17:29
Tartózkodási hely: Pinkuland >_<

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Lyla » 2009.08.20. 19:25

Haliii! Mivel már régóta nem jöttem fel, ezért csak most vettem észre ezt a topicot :oops: na, de hát ha már megtaláltam, akkor ha nem bánjátok (de ha igen akkor is) leírnám a kedvenc animéimet.
1. Naruto
Igen, igen, szerintem sokan azzal vannak, hogy hát ezt a kis pisisek nézik a jetix-en, meg minden, de szerintem érdemes belenézni. Ha vicces rész van benne, órákig azon röhögsz, ha szomorú akkor órákig bőgsz, és ha izgalmas, akkor meg lerágod az összes körmöd.
2. Death Note
Ahogy észrevettem, ezt szeretitek néhányan, és ettől tök hepi wok ^.^ . Ezzel az animével kezdtem el jobban ismerkedni japánnal, szóval nagyon szeretem.
3. Bleach
Nem nézem olyan rég óta, de szerintem nagyon jó anime. És a karakterek is ennivalóak ^.^
4.Graviation
A karakterek kicsit furcsán vannak megrajzolva, mert hát 2000-es animéről van szó (bár az OVA-ban, mar sokkal szebben vannak kidolgozva). Lehetne benne kicsit több extra, mert shounen-ai -nak is elég gyenge (mert hát tuttommal az de javítsatok ki ha tévedek). De attól még jó anime.
5.Nana
Imáááádom ^.^. És ha belegondolok hogy a történet alapján milyen jó kis MCR fanficcet lehetne írni....
6.Fullmetal Alchemist
A történet csillagos 5-ös. A szereplős csillagos 5-ös. Kell ennél több? ^.^ A Brotherhood-ot imádom, bár még csak 3 részt láttam :oops: kicsit le vagyok maradva.

Még persze sorolhatnám, de most hirtelen nem jut eszembe egy se :oops: Amúgy mechákon kívűl bármit megnézek, DN és Naruto yaoi doujinshi-ket olvasok, és imádok cosplayelni (eddig Misát és Hinatát cosplayeltem ^.^). Tényleg, ki szokott cosplayelni?

Nyugiii, befejeztem.
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: aya » 2009.08.20. 20:29

nyáá Gravit énish szeressem ^____^ shuchi titta kawaii <333 dehh én abszolút okane mániás vok szval szegény kicsi Ayaseee >_____< oan édii *-* főleg mangában ^_^ am én is cosplayeltemmá ^_^ elösző volt aoi(ayabie) utáána misa ^_^ és végül mana-sama
FÉÉÉRJEMKAWAII AO-CHANKép
aya
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.08.09. 17:29
Tartózkodási hely: Pinkuland >_<

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.08.29. 16:27

a gravi xtem is kawaii^^ nekem Mr. K wt a kedvencemxD
és Manát én is imádom de nekem Klaha a kedvencem a Malice Mizer-ből^^ júj am egy csomó ideig azt hittem h Mana csajxD
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Lyla » 2009.10.18. 18:49

őszintén, én most tudtam meg :oops: XD amúgy annyira nem ismertem, csak képeket láttam rólunk :P
amúgy, látta valaki a Mondo-t? :D csak egy kis önreklám, mert benne vagyok :D (utolsó oldalon, Hinata cp-vel)
am Mr. K négyevör ^.^ Yuki bunkó, de hát a végén kiderül, hogy miért. Shuuu kawaii *pattog*. Sakuma is XD azzal a pink nyúllal.
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: aya » 2009.10.21. 19:33

jahh tiszta kawaii >.< amm mana-sama nekem iss sokáig kérdéses volt h mi is xD attán vhol megszólalt >.< én láttam a mondot és kiri a cpd ^^ dehh télleg Mr.K olyaaan .... mittomén jopofa xD főleg OVA-ba xD
FÉÉÉRJEMKAWAII AO-CHANKép
aya
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.08.09. 17:29
Tartózkodási hely: Pinkuland >_<

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.11.09. 11:29

háhXD egyik bnőm myvipen még szavazást is csint h mana pasi exD
hát nemtomm... xtem az ova olyan mintha a nyócvanas években csinték wna-.-
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Lyla » 2009.12.15. 20:09

Hűűű gyerekek lassabban!!! XD Micsoda élet van itt...
De mind1.
Am nézi/nézte/ismeri valaki a Shugo chara-t? :D *megj.:kicsit hasonlít a Tokyo Mew Mew-re, de szerintem értelmesebb XD és van menne gothloli csaj is!!!*
És hogy álltok a japán stílusokkal? (loli, dekora, kogal, Ero Kawaii*hihihi*, stb...)

*pompommalakezébenugrál* élni plííííz!!! XD
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2010.05.24. 09:45

Nem tudom, írta-e már valaki, de erre tegnap jöttem rá és... :lol: :lol: :lol:

Yagami (Light) visszafele -> imagaY
Nem esett le? Mondom lassabban: Im... a... gay... :twisted:
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: wenelli valamint 20 vendég