Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.07.21. 21:26

Nem. Még az FMAt se néztem végig nemhogy a Brotherhoodot. De persze, nagy szégyenemre bnőim már nagyban nézik, és eljátszották a Yuis openinget *Edward haját fújja a szél, tenyereit ósszeérinti, majd szigorú arccal széttárja* :lol: Hát az kész. És szeretem yuit is amúgy, úgyhogy örülök az openingnek.
Az Ouran High School Host Clubra tapadtam rá mostanában, annyira hogy mindent félbe is hagytam, és fanatikussá váltam. És az ikrek... awww
Látta már valaki?
Óh, a napokban a Clannadba is belekezdtem, de csak Fu chan történetének végéig jutottam el. Nagyon meghatott. :cry: Tudja valaki h miről beszélek? :lol:
Egyb nekem a magyar szinkronokkal nincsen különösebb bajom, mondjuk van néhány akitől én is agybajt kapok, de pl Szalay Csongi hangját imádom. Tök jól tud orditani. Az angol hangokat utálom, de azokat nagyon. :D Pláne a lány hangokat. Uhhh... *kirázza a hideg*
Éééés.... Van egy tök csúcs oldal, a neve your video. Valami eszméletlen a képminősége, és kezdenek rajta megjelenni animék is. Én is töltögetek fel rá, mert szerintem jobban is megérdemli mint a videoplayer. Csak még nem sok minden van rajta, szóval ezzel nem hiszem hogy túl értékes tippet adtam, pláne ha már ismertétek ezelőtt is :lol:
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.07.24. 10:30

Most, hogy így írtad, megnéztem az Ouran High School Host Club összes részét, és tényleg rohadt jó. Az ikrek is, valóban awww. Annyira jók ^^ Testvéri szeretet xD Apuci meg hülye egy kicsit :Đ
Am. egyébként Mondóra visszatérve: wihihíííííííííííííí!!!!!! Előfizzettünk egy évre, és kapok hozzá helszing mangát ^^ Tökjó (L)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.07.24. 15:27

Áh, de jó neked! Nálunk a következő képpen van: van egy bnőm, akinek az anyukája oly jófej bir lenni, hogy minden hónapban bemegy Debrecenbe, hogy megvegye neki. Nekem is van néhány számom, és a "néhany" részt sajnálom is, dehát ez van. Namármost, ahogy megkapja rohanunk hozzá elolvasni XD
Hát igen, ez elég rossz igy, de mint már mondtam ez van, ezt kell szeretni, meg bnőm van olyan nagyon rendes, hogy minden cikket átbújhatok akár 10szer is ^^
Am meg olyan piszok szerencséje volt, hogy válaszoltak az e-mailjére. El lehet képzelni, hogy ugráltunk :lol: Tetszik, hogy ilyen kedvesek, és közvetlenek^^
Olvastam már más animékkel foglalkozó magazint is, de a Mondo a legjobb! Éljen, éljen!
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.07.25. 14:34

Hm, akkor én most bevallom, hogy Mondóból még csak az előző két rész van meg (a Death Note-os, és a Trinity Bloodos), mert akkor kezdtek el komolyabban érdekelni az animék, és akkor láttam filmben a DN-t, az AXN-en. :S Viszont azóta igyekszek minél több animét nézni, szóval ha van esetleg még valakinek vmilyen ötlete, hogy ő mit szeret/mit lenne érdemes megnéznem, akkor azért hálás lennék ^^
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.08.10. 10:28

Gyerekek! Új Mondo^^ (mostmár csak erről beszélünk? :roll: ) Szóval, hogyan szerettesd meg a szüleiddel az animéket? Kipróbáltátok már? A cikkből úgy látszik a Death Note mindenkinek bejön. Mondjuk nem is csodálom. :D
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.08.10. 18:23

juj, én az elejétől vettem a mondot, aztán nem tudom... volt egy törésvonal, mert... nem is tudom, nem akarok nagy képűnek tűnni, de számomra semmi újat nem mutattot. aztán vagy 20 szám után azt mondtam magamnak, hogy minek költsek olyanra, amit már amúgy is tudok? értitek. :D
de jó újságnak tartom, ha vmi nagyon kellő dolog van benne, akkor mindig megveszem. :D
egy kis on:
kyaaaa, látta valaki a Loveless-t? Olyan cukiiiiii. :D de úgy sajnálom, hogy ilyen rövid. :'( de a mangában viszont sokkal több dolog van úgyhogy yatta. :D ajánlom mindenkinek, aki szereti a fluffot és nem zavarja, ha néha az egyik főszereplő srác kicsit... közelebb kerül a másikhoz. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.08.12. 14:33

A Loveless-t én is láttam, bár a mangát nem olvastam... :/ Az elején tök furcsa volt, hogy olyan, amilyen, de egy idő után már nagyon tetszett. ^^ Pláne a végén a dal. Nem tudom miért, de nekem az annyira bejött :D
A Mondót meg mi ugye megrendeltük, még a múlt hónapban, és most azt várom, hogy mikor hozzák végre meg. De eddig nem hozták, szóval sík ideg vagyok :x :roll:
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: aya » 2009.08.19. 18:39

nyáá igeen Loveless alapmű (L) bár elég gyengécske a yaoi szintje .. sőt én inkább shounen ainak mondanám .. lehet még annak se >_< fúú nekem yaoiba a kedvenc a Okane Ge Nai <3 animébe és mangába egyaránt *___* vki már látta innen ? meeeg a másik fav. aaaa Kingyou Hime szintén a hardabbak közé tartozik dehh ari meeg "sima" animek közül most a hellsingre meeg a Bleachre vagyok rábukva de nagyon >_____< jahh és pici ízelítő Kingyou Hime-ből :
http://www.myimg.de/?img=Kingyocover89304.jpg
nekem is kell ien aranyhal >____<
!!!!SPOILER!!!!
(mertugye az a lényeg h csávó látja h két kölök vmi játékon aranyhalat nyer de nem tetszik nekik ki akarják dobni így megmenti tőlük a meg hal átváltozik sráccá meg akarja köszönni h megmentette és csak "úgy"tudja meghálálni >_<)
FÉÉÉRJEMKAWAII AO-CHANKép
aya
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.08.09. 17:29
Tartózkodási hely: Pinkuland >_<

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.08.20. 08:22

A Loveless-ben tényleg nincs túl sok yaoi, de attól még nagyon jó. Pláne a fülek ^^ Egyébként lesz folytatása? Az tök jó lenne :D
Ami yaoi-ból abszolút kedvenc nálam, az a Junjou Romantica. Imádom (L) Usagi-san nagyon jó arc :P Plüssmaci négyevör :)
Az Okane-t meg nem láttam, mert egyszerűen nem akarja betölteni az oldalon, ahol megtaláltam. -.-"
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: aya » 2009.08.20. 09:24

igeeen a loveless jó és kész >_< nekofiúkat meeg szeressük <3 fúú én nemhallottam folytatásról .. bár tökjólenne :D fuu a Junjou Romanticat énis nagyonszeretem <333
FÉÉÉRJEMKAWAII AO-CHANKép
aya
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.08.09. 17:29
Tartózkodási hely: Pinkuland >_<

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron