Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.11. 23:38

Imádlak Benneteket, tudjátok? Mármint azért, mert írtatok ide, meg minden. <3
Ja, hát igen, a Shamballa hódítója nem egy nagy durranás (copfos Edet akarok), de már ki voltam éhezve FMA-ra (kb... 1 hónapja nem láttam semmi részt, szörnyű xD), úgyhogy az sokat dobott rajta pozitívan. =) Musztáng meg for the win amúgy is.
A vidik meg tökjók ;-) És én is imádom L-t, de tudom kontrollálni a megnyilvánulásaimat. Ednél már kevésbé, hiába, én nem Death Note, hanem FMA imádásra születtem xD
Örülök, hogy írtatok, csak így tovább! :3
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.05.12. 17:44

látod Nesi, mi rokonlelkek vagyunkxd de xtem az FMA-ból Kimbley a legjobb<3 *ööö...ha nem esik le ki az nézzétek meg a 15., 21.,22.,30.,31.,39.,40.,41. meg asszem 42. részt wááá és meghal :cry: :cry: :cry: az a buzi sebzett nyírta ki wáááá :cry: :cry: :cry: jóoké5percezekXD*
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.05.12. 19:13

Én természetesen kapásból tudom, kicsoda Kimbley/Kimblee. :P (Úgy tudtam, Kimblee-nek kell írni... :oops: ) Még a feltételezés is sértő, hogy én ne tudnám ;P Múltkor erről beszélgettem egy emberkével az angol fórumon, ahova járok, hogy Kimblee milyen ijesztő és őrült, de ezért szeretjük. ÉS hogy Musztángot akkor is jobban szeretem :3

És szerintem is rokonlelkek vagyunk xP 5percezni én is szoktam, csak Ed vagy Musztáng pörget fel :D Néha L. Néha meg Szabó P. Szilveszter, de ő nem anime XD
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.05.14. 17:46

jáj^^ am bocs h ilyet mertem feltételezni :oops:
kimbleycziczum<3 nevének írásával kapcsolatbanxd azzal szoktam hülyülni h mindig irosgatom egymás alá h Kimbley alá Kimblee alá Kimbly alá Kimberley XD hátmostna elwokxd
jáj imádom azt a kis debil fejecskéjét*.*ahogy vigyorog wááXD de egyik bnőm azt már inkább baszkuratívnak* mondaná-.-"

*baszkuratív:egyik bnőm találta ki, olyan emberekre használjuk, akiken láccik egy képen h meg akar b_xni XD NEM én találtam ki ne tessék hülyének néznixd a másik alternatíva a buzgeratív, amit csőbuzikra használunkxd a csőbuzi a Dokuro-chanban wt na most megint meglesz rólam a véleményetekXD am mindkét kifejezést csak fiúkra lehet használnixd
anyááás tiszta regényt írtam*.*bocsíííí :oops: :oops:
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.05.26. 18:21

Én is irok, ha nem gond :D
Elősször is: megveszek a Mondoért. Sőt, inkább MONDOÉRT, igy nagy betükkel. És a májusiban volt Kogepan, a depressziós cipó.
Nem tudtam, h ezt most a marhaságok közé rakjam e, vagy ide, anime, úgyh itt van, de... ezek betegek... :shock:

Röhögtem is, sirtam is... Szóljatok hozzá.
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.05.26. 18:33

jáj a mondót mi is szeressük^^ nálunk azzal szórakoztak a fiúk h mindig letakarták az M-et...XD
először úgy olvastam h "depressziós cipő" ...XD am állatosss :D
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2009.06.11. 11:13

Huh, én csak nemrég kezdtem rákattanni az animékre/mangákra, de már most imádom őket.
MONDO! Imádom ^^ Májusi számban két oldal Death Note + sokoldal Wonderfull Days + DN és WD óriásposzter ^^
Éss... Nesikém, ezt külön neked: bocsi, hogy csak most írok, de most jutottam el imádatom csúcsára. Am. három napja FMA-t nézek, és tegnap néztem meg a fórum elején említett Acél vs. Láng részhez, és azt hittem, hogy meghalok, amikor Mustang elkezdett énekelni, szerencsétlenül járt kutyával a kezében. Sőt, anyum be is jött, hogy mit vinnyogok xD
És Jigoku Shoujo! Azt is imádom! Mondjuk balszerencsémre rögtön a harmadik évaddal kezdtem, mert az a hülye videoplayer nanáhogy azt adta ki első részre... -.-"
Megmég... Belekezdtem a Blood+ -ba, csak az meg nagyon lassan töltött, szóval annál abbahagytam valamikor akkor, amikor a csaj "nevelőapját" vagy milyét kiniyffantják, és akkor a bátyja ki akarja nyírni a nemtomhogyvámpír-e csókát... :D
Meg béztem DN Angelt. Azt végig. Belőle Dark a legjobbfej, természetesen ^^ Egyik oszt.társammal (aki fiú és imádja a My Chem-et...) folyton azon vitatkozunk, hogy (szerintem, mert ott igenis így hívják) Dark fantomtolvaj, ő szerinte meg halálangyal. Jó, képeken is hívják így, valszeg akkor igaz is, de amit néztem részeket, ott fantomtolvajnak hívták.
Fuhh, jó hosszú lett. Bocses... :/
(egyébként egy kicsit bedöglött a téma, nem? No de sebaj, itt a nyár, majd feléled.. :D)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.07.01. 22:35

Az én hibám. Az utóbbi időben nem járok fórumra. :) Ja, ide szomorú szmájli kéne, nem? :(
Nekem az FMA-ból a 9. (Az emberek pártján) a 13. (Acél vs. Láng) és a 37. (A 13-as raktár rejtélye) részek a kedvenceim ^^ Láttam őket angolul is (fangirl), és Edward úgy mondja azt az "Állami alkimista vagyok. Jó, mi?" részt (9.), hogy "I'm a state alchemist, cool, huh?", egyem a szőke haját. Érdekes az angol hangja, úgyértem, szokatlan, de nem rossz.
Musztángé viszont borzalmas. >_>
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.07.02. 16:27

Áááá FMA-ban szerintem a japán szinkron a legjobb. :D
Hihetetlen, hogy Ed szinkronhangja egy nő. :D És Naruto-é is ám. :D
Hát nem tudom én legtöbbször japán szinkronnal nézem az animéket és az FMA-t még tavaly néztem meg és számomra nagyon fura a magyar szinkron.
De a Bleach-ben is! :D ahogy meghallottam Ichigo hangját olyan fura volt. :D
bírom Csongi hangját de ami igazából van neki japánba... hát az valami fenomenális. :D
De ami a legfurább volt az a Gróf hangja volt a Monte Cristo Grófjában. :D Hát komolyan azt leszinkronizálni egyenesen bűncselekmény. :D
A Gróf hangja ugyanis Nakata Jouji. <33333 Ő a kedvenc seiyuu-m. <3 Alucard is ő a hangja és ahh. :D a nevetése az készen van mind a Hellsingben mind a MCG-ban. <3 szeressük. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Jinx » 2009.07.05. 10:32

wki állatosss már elkezdte nézni az FMA Brotherhoodot?^^ annyira jóóóó ésésés kimblííííííí<3 de még mindig ott poshad a börtönben :x jóeztmuszájwt xd
Jinx
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.10.26. 10:35
Tartózkodási hely: in my coffin^^

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: wenelli valamint 12 vendég

cron