Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.13. 15:47

Sziasztok!

Azt hiszem, sokan vannak kis közösségünkben, akik mániákusan (köhh, köhh) vonzódnak a japán rajzfilmekhez/képregényekhez. Hát igen, például én. Ezt az édes kis témát azért hoztam létre, hogy tudjunk beszélgetni...

...arról, hogy a Fullmetal Alchemistben mennyire imádnivalóan törpe Ed, illetve milyen nagy arc Musztáng, milyen édes Hawkeye, és milyen jófej Hughes
...vagy arról, hogy a Death Note-ban igenis Ryuk a legjobb arc, és az alma nagyon egészséges, és hogy L-nek hány napon belül lesz fogszuvasodása/cukorbetegsége, és hogy Yagamiért tulajdonképpen miért is van oda mindenki
...vagy arról, hogy minden kétséget kizáróan az Inuyashát csak Naraku miatt érdemes nézni =D

És nem tudom, kinek mit mond az, hogy Metroid, és Zelda manga, de én azért is odavagyok =)

További kellemes húsvét hétfőt mindenkinek. :)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.13. 15:56

Nahhh gyertek gyűljünk Japán/Anime/Manga/Jrock/Jpop/VisualKei/mindenfanok úgyis vagyunk elegen =P
És ha valaki nagyonprofi válaszolhatna is pár kérdésre pl. hogy az Elfen Lied-t miért ejti mindenki elfen lájdnak amikor eredetileg elfen líd???
L-t pedig mindenki imádja!!! ^^ Mert ő olyan cukiiiiiiii....
Ryuk meg jófej =P
Light meg helyes de fúde mennyire... omg.... O.O
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.13. 16:07

Majdnem annyira, mint Musztáng. Tök egyforma a hajstílusuk. Most nézd meg:

Musztáng haja:
Katt (nem rakom be, mert széthúzza a fórumot)

Light haja:
Kép

Csak Musztángnak nem olyan sűrű, és több zselét használ 8-)
(Ryuk befigyel a szélén, mi? :P)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.13. 16:18

jajamm ^^ De azér L-bébi haja a legjobb =P

Kép

Jó kis cosplayer aza haj meg... XD

Am esetleg vki.. Bleach? Hellsing? Blood+? Jigoku Shoujo...? Battle Royale *gonosz vigyor* bár énis lemészárolhatnám az összes osztálytársamat ^^

Am meg a Bleach mér Bleach? Mármint az szőkítőt jelent... Ichigo haja meg tök narancssárga... tomaz ugyanaz de animébe egy kicsit azér más... =P
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.13. 16:23

Pokoli lány For The Win! Imádom. Enma Ai olyan kis tündibündi xD Csak kb. 15 részt láttam nyáron Animaxon, szóval megszándékozom nézni szép sorban elejétől végig az összes részt :)

Ez a L meg nemsemmi. Mondjuk a haja kicsit durva. Már az animében is olyan, mintha bezselézés után kiment volna a mezőre, ahol süvít a keleti szél. Itt meg mintha egy ciklon közepébe ment volna be zselézés után :lol: Mindenhonnan megfújta a szél :lol:
Amúgy kifejezetten L. Csak hiányzik az ujja/nyalóka a szájából :P
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.13. 16:29

helyes ajánlom is... én meg ittvagyok h inspiráljalak XD nemkicsit..

Kép

Aki pedig még Elfen Liedot (lájdot vagy lídet mittoménmá) nemlátta KÖTELEZŐ!!!!!! Drága Nyuu-val ^^

Kép
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.13. 16:34

Aww, Enma Ai *.* Ő az abszolút fav. Amúgy Vaati lánya xP Ezt persze én találtam ki.

Itt fennvannak a legalapművebb animék videóban végig. Mármint ott baloldalon. Azért az FMA jön be alapból, mert nekem így van könyvjelzőzve xP Bár az FMA-t máshol (itt. A keresősávban felül (NEM a böngészősáv) beírod, hogy hányadik részt akarod látni, és a kijövő találatok URL címére húzva a kurzort kiírja pár pillanat múlva, hogy hányadik is az. Klikk, és dőlj hátra.) is meg lehet nézni jobb minőségben. =)
Csak ha valakit inspiráltunk volna.
Katja, szereted a Pokoli Lányt? Kezdesz emberfelettien szimpatikus lenni :lol:
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.13. 17:50

szépjónapot. :D
nekem van L-es pólóm. nem méretileg. ;)
most álltunk neki bátyámmal a Kurozuka c. igen kurvajól kinéző animének. XD
egyedül jelenleg a Kuroshitsuji c. úristenmennyire jó animét nézem, de mivel van benne néhol egy kis szórás, mármint remélem nem kell megmagyaráznom mi az a szórás, így bátyus-san nem nézi velem. :D
Látom most a DN a téma, azt tavaly már láttam. :) animax-en nem nézem mert gusztustalanok a magyar szinkronok. X'D (ha valaki szereti, attól elnézést kérek)
hatalmas kedvencem a Ghost In The Shell, a Darker Then Black és a Berzerk. :D
de elég sokat láttam már, szóval ha valakit érdekel felsorolok párat. :)
örülök ennek a témának.
de Nesi, az EDO! :D és Mustang. :D magyarul olyan furi. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.13. 17:54

oh és ha már Hell Girl akkor:

Yami ni madoi shiya ware na kage wo
Hito o kizutsukete oto shimete
Tsumi ni oboreshi kou no tama...
Ippen shinde miru?

egyik legjobb barátom kedvenc animéje és ezt mindig el mondom neki, amióta fogadtunk, hogy megtanulom. :lol:
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.13. 22:29

Kolett írta: szépjónapot. :D
nekem van L-es pólóm. nem méretileg. ;)


Basszus :lol: Ez most úgy nagyon vicces volt :lol:

Kolett írta:Látom most a DN a téma, azt tavaly már láttam. :)

Nem csak a DN... :P

Kolett írta:de Nesi, az EDO! :D és Mustang. :D magyarul olyan furi. XD


Musztáng. Az olyan vicces. A Mustang túl komoly egy olyan emberhez, mint...
"*zordan*Egy kutya? ... *^^-fej* Imádom a kutyákat!" :lol: Meg mikor énekel, hogy Üdvözléégy, ó, hűségesem, haláli :3 (13. rész - Acél a Láng ellen ;) Egyik kedvenc részem <3)


Aww, imádom Enma Ai szövegeit ^^ Én a FMA első openingjét tanultam meg japánul énekelni hallás után, úgy, hogy nem néztem meg neten a szöveget ^^ (mert nem volt annyi eszem xP)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron