Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.20. 20:18

Borzasztó, hogy nélkülem behal a téma, nemigaz? Kérek ezentúl órabért elhalófélben levő topikok feltámasztásáért :P Még szerencse, hogy ez a téma nagyon protekciós nálam, már csak azért is, mert én csináltam :P
Beszélgessünk arról, milyen szupcsijó a FMA zenéje. És a főcímdalt ki tanulta meg hallás után, százmillió megtanulás után tökéletes japán kiejtéssel énekelni? Úgy, hogy sose látta a szöveget? Hát persze, hogy én. Gratulálhattok. xD
De amúgy tényleg nagyon el van találva. Én sírtam, mikor vége volt az FMA-nak, mert annyira ki voltam akadva, hogy ennyi minden kaland meg eksön után... ilyen... befejezést...
Szerintem akkor is bőgni fogok, mikor

SPOILER
L meghal
/SPOILER

Azért írom ki, hogy spoiler, mert én is elolvastam, és wáhhh. Most ezért tudom előre. És én rendes vagyok. :)

És amúgy a Death Note-é is jó, ha már itt tartunk. Azt is meg akarom tanulni. Bár ott a hadarás mellet az is problémát okoz, hogy a bácsi nem artikulál... :/
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.22. 21:44

Hmmm... gondoltam felrakom egyik nagy paintshopos művemet XD igazából nem nagy cucc csak uncsiztam... naszal... íme... génkezelt L, avagy miért Light színe a piros... mert L-nek nem áll jól. A bizonyíték:
Kép

ez pedig a lila változat... mert a lila az egyik kedvenc szinem ^^:
Kép

igazából egyik sem olyan rossz... de a kék az igazi ^^ talán mert azt nem én csináltam XD

nah... egyelőre pussz pussz mindenkinek és NIPPON 4EVER !!!!!! XD
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.22. 21:48

Szerintem az lehet az oka, hogy a piros egy domináns szín, harsány és erőteljes, mint Light. A kék meg megnyugtatóbb, szelídebb, jobban beleolvad a környezetébe, legalábbis a L-féle sötétkék. L meg ő maga is csendben dolgozik, és a magyar szinkronja is olyan nyugodt mindig. (Majdnem mindig.)
Minden megmagyarázható a reál tantárgyakkal/pszichológiával. Még ez is :P

Ja, és
NIGHTMARE FOREVER! Yomival az élén.
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.22. 21:54

Kép

Na Nesi... ezt most csak neked és csak most... egyébként igen, jól nyomja Yomi... és ha érdekel és túlleszel a nagy Nightmare mániádon (bár azon kivan túl.. XD ) akk még ajánlom: the GazettE, Girugamesh, UVERworld, Miyavi és persze még sok sok jó jrock banda/előadó van... és természetesen az ősatya: HIDE /R.I.P. szegénykém =(

Na... akkor mára ennyi. Pussz... ^^
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.22. 21:56

Persze, majd Nightmare után egyszer.
Olyan aww Yomi fejhangja az Alumina elején... meg még egy csomó minden aww, de nem akarok untatni senkit :P

Amúgy a japán zene mennyire tartozik az anime és manga kategóriába? :P
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.23. 18:50

Hááát én még topic elején írtam h jöhetnek a jrock fanok is... szal sztem jöhet ide minden ami a japánbuzulás témakörbe tartozik xD

és am nemondja senki h eza szöveg nem tartozik az anime/manga témához:

A fruit has told me of the future
This city has forgotten reason
These distorted and black times will
Change into ideals, into dreams

Why? Am I a broken messiah?
The "end" that everyone has wished for...

...

One day I will show you
The sky that shines with light

Komolyanmá... mintha DN-re írták volna... havalakit érdekel: Nightmare - The World
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.24. 21:50

Az első sorban a fruit alatt a Ryuk által zabált almát kell érteni, ugye? ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.30. 16:55

Bocs a double postért, de nem várom meg, hogy írjatok, mert fel vagyok dobva nagyon ^^

Láttam az I. FMA moviet. Könnyedén letölthető ingyér' egy regeléssel egy magyar oldalról, kb. 1 óra alatt jön le egy rész, és négy részből áll. De az utolsó rész lejövési ideje csak úgy fél óra. Szóval én tegnap letöltöttem kettőt, meg ma kettőt, és úgy megvan a négy, és megnéztem.

Mivel spoilerezni nem akarok, és feltételezem, nagy részetek még nem látta, ezért nem mondok semmit, csak azt, hogy nagyon szuper, láthatjuk Musztángot harcolni, aww. A vége jó is, rossz is vegyesen. Egy dolog zavart nagyon, hogy Ed haja nem copfban volt, hanem lófarokban. A copf jobban áll neki *˛*
Ugyanott folytatódik, ahol az animének vége van (Ed Münchenben, Al az alkimistavilágban), és így aztán megállapítottam, hogy Alnak nem sárga a szeme, mint a bátyójának, hanem barna, és az nem olyan jó, mint Ed. Igen, Edward a nonpluszultra.

Szóval rájöttem, hogy a FMA a kedvenc animém. :3
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Katja » 2009.04.30. 17:02

Nesi írta:Az első sorban a fruit alatt a Ryuk által zabált almát kell érteni, ugye? ^^


Igen... gondolom nem kell magyaráznom XD amúgy meg az alma is (mint minden más természetesen.. -.-) mihez is köthető? A Bibliához. Naná... azér van alma egy csomó sztoriban, teremtés gyümölcse sötöbö... ha most vki Twilighttal jön leverem...

Ééééés igen, go go FMA!!! Majd énis letöltöm a shambalásat... 2. kedvenc anime, természetesen DN az első... =P 3. Elfen Lied.... fúazon bőgtem rendesen...
Nyuu ^^
Avatar
Katja
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.11.10. 17:51
Tartózkodási hely: Főld.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.04.30. 17:10

Hehe. Most elijesztetted Csillát. (Never) :P
És most rádöbbentem:
A FMA-ban nincs alma! :( :( :( :cry: *sír*
Tulajdonképpen Ed táplálkozási szokásairól sincs tudomásunk. BEZZEG a Death Note-ból részletesen értesülünk emberek/halálistenek étkezéséről, igaz? ^^

Amúgy van III. FMA movie? Én úgy tudom, igen...
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég

cron