Manga/Anime

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2010.05.24. 17:17

Jééézusom, szegély Light xD Akkor L kezdhet félni xD
Am. nekem csak nemrég esett le h Alucard a Hellsingből a Dracula visszafelé x'D Jóólvan, okos vagyok, mi?!

De ez LoL (L) gay. muhaha (6)
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Kolett » 2010.05.30. 13:09

hááát de csak rá kell nézni Lightra és el is könyvelheti mindenki hogy a neve az igazságot tükrözi. x'DDDD
hiszen mégiscsak egy zseni tini világ elfoglalás / istenné válás tervel. mi ez ha nem gay? x'D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2010.05.31. 17:05

Most miéééért? Jó, kicsit egoista meg el van szállva magától, dehát... xD

Egyébként nem ismeri valaki a Pandora Hearts-t? Én nemrég néztem meg és nekem nagyon tetszett... ^^

Jah, meg Gravitationra visszatérve. Nem tudja véletlenül vki h mikorra várható az új évad? O.o
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Manton Jager » 2011.05.08. 12:18

Neee bántsuk a melegeket... ne sértegessétek őket Light nevével!!!

L forevör!
Meg Mello. Imádtam, hogy Kira nem bír mit kezdeni vele :lol: :lol: :lol:
Najó, meg Nír

Csak Láááájt ne...:D

Amúgy van még valaki rajtam kívül, aki szerint a Hellsingben (anime, a mangát nem olvastam) egyedül Alucard karatere érdekes? (azaz, lenne érdekes, ha nem egy sima mindenkit-legyőzök-még-a-főgonoszt-is karaktett csináltak volna belőle, hanem van némi finom árnyalás is a dologban...)
Én nem tudom, megnéztem, egyszer jó is volt, de ilyen totálisan sablonos történetet és karaktereket rég láttam... (azokat nem néztem végig :lol: ) Szerintem sokkal izgalmasabb sztorit is ki lehetett volna hozni a dologból. Titkos szervezet, Vatikán, a Királynő megbízásai, alvilág, vámpírok, zombik, a katonaság... annyi ellenpólussal lehetett volna játszani, és szinte egyet sem használtak ki:(
Ráadásul az a néhány felvillantott gonosz is komolyan szánalmas volt...:(
http://dangerdays-zone.blogspot.com

- Nem dughatod a homokba a fejed, Mello. Az nem megoldás.
- A struccoknak beválik.
- Ne hülyülj…
- Nem hülyülök. Ez az evolúció. Ha nem működne, kihaltak volna a struccok.
Manton Jager
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2011.04.27. 19:39

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.05.25. 18:37

Főleg a mangákat szeretem...
Persze láttam a Death Note-ot, az Elfen Liedet, meg a Chobitsot... Meg olvastam is, bár talán ebből csak az utolsó van meg végig magyarul, és ugyebár nem tudok angolul =//
A Death note-ban... Elnézést Manton Jagertől, látom, hogy ő mekkora nagy fan, de tán csak nem bánja... Az L&Raito yaoi kihagyhatatlan! Még fanficeket is írtam róluk. :lol: Meg nagy családi mondás nálunk, amikor épp hisztizik valaki, vagy nagy rossz kedv van, hogy: "és ráadásul L MEGHALT!!" Na jó, ez így nem vicces, de amikor mondjuk, mindig az, esküszöm. Még van is egy ilyen hülye L kitűzőm, meg egy kulcstartóm, nah, ezeket mondjuk a húgom vette nekem... egyem meg a lelkét. <3
Mangákból inkább az aranyosakat szeretem... Nem tudom, hogy ezeket ismeri-e egyáltalán valaki (vagy mennyire híresek): Yokohama Kaidashi Kikou, +Anima, Stigma, Fugurama...
Ilyesmik. Ezekért egyszerűen rajongok! A Yokohamáért egyszerűen odavagyok! Olyan kis könnyed, meg minden, közben meg gyönyörű, és teljesen elvisz. <3
Meg nagy yaoi+yuri van vagyok. Bár nem akkora, mint a húgom. :roll:
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.05.25. 21:27

én mindenfélét imádok..:DDD

Death Note az örök, meg Vampire Knight, Chobits(amit asszem még te mutattál sliver xD), Tokyo Mew Mew(mert kiscsajok rulzzz!XDDDD), hanasakeru seishounen, haruka naru toki no naka de, Fruits Basket...nemtom ezek mondanak e nektek vmit:D, Ouran, szval ilyen lájtosabbak is..xDDDD
de Inuyasha négyevör:D első animém vt és azóta is örök XDDD<3333 és cáfolom h Naraku miatt kell nézni, mert Sesshoumaru a legjobb:D<3333 és Kagura*-*<333 (ááákicsit se lezbi..xDDDD de téll imádom na most mitcsináljak?:'DD )
meg még sokmindent imádok..és yaoi<333 yuriért nem igazán ovk oda..hát nem tom nem találom vonzónak ez az én hibám:"DDDD
ja és a Hetalia sem rossz, ugye Nesi?;DDD
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Đođđy » 2011.06.15. 15:00

Fuhh, Inuyasha? Azt én is imádtam régen, amikor ment a tévében xD
Nekem egyébként favorítjaim a KuroShitsuji, Pandora Hearts, Nabari no Ou, Ouran High School Host Club, Ao no Exorcist, a yaoi műfajúból meg a Loveless, Junjou Romantica, Sekai-ichi Hatsukoi. :D
Csak gondoltam, leírom, hátha van még valaki, aki ismeri és szereti valamelyiket :P
Đođđy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:59
Tartózkodási hely: In the End xD

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.07.15. 17:48

én most rákaptam a mangákra nagyon :D

kettő örök kedvenc van, amiket most fejeztem be(alias várom a kövi fejezetet..), és ezeket sztem téll érdemes elolvasni*__* mmint attól függ...én az ilyen 'fajtákat 'szeretem főképp:P angolosoknak ajánlom, mert szerintem még nincsenek lefordítva. a Skip Beat eleje valószínű, de a Code tuti nem..
Skip Beat, Code:Breaker
az előbbiből egy 20onvalahányrészes anime is van asszem=)) de a mangák a legjobbak, ennyi..xDD

ja és most szerintem elkezdem majd olvasni/nézni a Highschool of Dead-et. :D ki látta/olvasta már?:)) jóó??
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Lyla » 2011.08.20. 18:27

A Highschool of the dead-nek láttam az első részét... enyhén ecchi feelingem volt tőle :roll:. De meg akarom végre nézni :D. Most Durarara!-t nézek, aki még nem látta, nézze meg! Qva jó! Amit még mostanában néztem, az a Junjou Romantica (tudtátok hogy azt jelenti: ártatlan szerelem? ÁRTATLAN!! na de kérem...ezt most komolyan gondolták?) és a Kaichou wa Maid-sama (imádnivaló, ajánlom mindenkinek).
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Manga/Anime

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.12.14. 09:50

Lyla írta:A Highschool of the dead-nek láttam az első részét... enyhén ecchi feelingem volt tőle :roll:. De meg akarom végre nézni :D. Most Durarara!-t nézek, aki még nem látta, nézze meg! Qva jó! Amit még mostanában néztem, az a Junjou Romantica (tudtátok hogy azt jelenti: ártatlan szerelem? ÁRTATLAN!! na de kérem...ezt most komolyan gondolták?) és a Kaichou wa Maid-sama (imádnivaló, ajánlom mindenkinek).


én olvastam pár fejezetet de nem nagyon fogott meg végül ugyh félbehagytam XD fuh hát...biztos jó de..ilyen mértékben nem vonzz a yaoi..úgy jó nézni, meg olvasni hetero mangákban v animékben de egy egész évadot pl nem tudnék belőle végignézni:D
viszont Kaichou még az első animéim között vt és nagyon szeretem:)) most olvasom a mangát onnan ahonnan a sorozat befejeződött....nagyon aranyos:D

én angolosoknak nagyon ajánlom a Hana Kimi mangát, vicces és szerethető, amúgy van egy ehhez hasonló de nagyon eredeti történet is neten, a 'Héé, nem vagyok fiú!' című amit egy tehetséges magyar lány írt. Kötelező olvasmány bár még sajnos nincs befejezve.:P
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron