FOLYTATÁSRA VÁRUNK!!!

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: FOLYTATÁSRA VÁRUNK!!!

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.13. 19:42

azt hiszem, el tudom képzelni, h mire gondolsz. én is nagyon sajnálom, h nem folytatod. de majd elolvasom még hatvanszor és elképzelem a folytatást. tegnap si elolvstam a kedvenc részeimet belőle :lol: :D amikor a konverten találkozik nat dzsivel ^^
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Anger
zombeee
zombeee

HozzászólásSzerző: Never » 2009.04.14. 05:45

kriszta írta:Ohhh, komolyan zavarba vagyok attól, hogy mennyien szeretnétek hogy folytassam a Két napot... :oops: :oops: :oops:

Never írta:Ezt a témát arra gondoltam létre hozni, hogy aki már nagyon vár egy fanfic folytatást, az ide írjon! Szerintem az írók ha látják, hogy valaki 30X beírja, h FOLYTATÁST!! Máris jobb kedvel írja tovább ;)
Akkor én kezdem is:
SEMY!!! FOLYTASD AZ IN 102 languages I love you-t! PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!! NAGYON SZERETJÜÜÜÜÜÜÜK!

Ez egy nagyon kedves ötlet Never, viszont... én nem hiszem, hogy minden esetben hatásos. :? Ne verjetek meg, de ha vkinek plö nincs ideje írni, annak aztán írhattok, csak fájni fog a szíve, hogy ennyien szeretnék, ő meg nem tud...
Na meg itt vagyok én is a Két nappal, amivel az van, hogy nem tudom folytatni. :lol: :oops: Nem megy. Már rengetegszer nekiestem, hogy na most aztán írom tovább, vagy valami befejezést, de egyszerűen... Nehéz ezt leírni, de nem tudom felvenni azt a "ritmust" ami abban a ff-ben volt. És félek, hogyha megint nekiállnék, akkor az egész hangvétel teljesen más lenne, és félek attól, hogy az meg nem fog tetszeni... :oops:
Hogy őszinte legyek, annyi az egész, hogy "kizökkentem" a sztoriból, és nem tudok bele visszamászni, mert hát aki ír, az azért az esetek nagyrészében felveszi egy kis időre a karakter tulajdonságait, meg ilyenek... És ez Heni esetében sehogy sem akar összejönni.
Talán megváltoztam amióta elkezdtem írni. :?
Igen, minden bizonnyal ez a baj...
Minek változik az ember? :?

Na mindegy, tiszta regény írtam, csak gondoltam mostmár kiadom magamból, hogy tudjátok mi a helyzet.
És higgyétek el, nekem fáj a legjobban, hogy nem tudom folytatni azt a ff-t. ;)

Izé bocsánat.....én nem akarok senkinek szívfájdalmat okozni....ne haragudjatok .... :cry:
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.16. 09:35

Never írta:Izé bocsánat.....én nem akarok senkinek szívfájdalmat okozni....ne haragudjatok .... :cry:

Én meg nem akartalak téged megbántani! Nem kell bocsánatot kérni, tényleg nagyon kedves ötlet volt! <333
Lehet, hogy csak az én lelkem túl érzékeny ff téren. :oops: :oops: :oops:
adamvampire.blogspot.hu

"I'm not a psychopath, I'm a highly functioning sociopath."
Sherlock (BBC)

“I'm not psycho...I just like psychotic things.”
Gerard Way
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Off Témák