Watchmen

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.20. 21:24

Ó, Hollywood, Hollywood, Hollywood... :S
A sötét lovag nálunk 12-es volt akkor? :shock: Vagy itt megkapta a 16-ost? Hát az azért tényleg nem egy tízévesnek való, ebből is látszik milyen álszent minden odaát. Kb. minden második filmet eggyel alacsonyabb kategóriába raknak, hogy több pénzük legyen, közben meg panaszkodnak, hogy milyen társadalom születik. Bár még mindig nem hiszem, hogy túl sokan figyelnének ezekre a korhatárokra...jó, egy tízévest valószínűleg nem visznek el egy felnőttfilmre, de egy 13-14 éves sztem simán elmegy rájuk, mert hogy ő már milyen érett, aztán szart se ért belőle.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.21. 00:52

A felirathoz...hátööö, én eredeti film párti vagyok, úgyhogy nem. :D Sztem vidd el anyudat is moziba! :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.03.21. 18:25

Vinném én, sőt még akár a jegyét is fizetném, de nem akar jönni. :? Nem egy mozis típus...nem értem miért.
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.26. 14:15

Az én anyám is ilyen ám... :D
Az új Cinemaban megint van róla pár oldal, amúgy 85%-ot kapott a film, bűűű, de nem az van címlapon, hanem Hugh Jackman... =( Nem baj, őt is szeretjük. :mrgreen:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.03.29. 20:14

Én is láttam a filmet (kb egy hete..), és teeeljesen odáig voltam érte. Ugyan előtte nem olvastam a képregényt, de azért jó alaposan utánanéztem, szóval nem ültem ott teljesen kukán... de jaaj, annyira egészen elképesztően fantasztikus volt hogy nagyon. És önmagában is érthető volt az egész, úgy, hogy nem voltam Watchmen-szakértő, és szerintem remekül megcsinálták. Azelőtt nagyon nagyon nem szerettem az ilyen stílusú filmeket, mert egyszerűen egyik sem tetszett igazán, de ez... egészen más mint az eddigiek, az elejétől a végéig imádtam. Mestermű. :D Na meg aztán a végén a Desolation Row... ^^
Most sorolgathatnám hogy kikért meg miért voltam oda, de már úgyis mindenki elmondta. :lol:
És az volt a mázli, hogy abban a plázában vagy miben, ahol voltunk, egy emelettel a mozi fölött volt az Alexandra, szóval rá 5 napra meg lett véve a képregény 1-2 része :D (ez a mázli,ha a tesód is megszereti a Watchment, és mindketten tudtok egyet-egyet venni..xD) Mondanom se kell, le se bírtam tenni annyira tetszett! Totálisan Watchmen fanatikus lettem ezalatt az idő alatt :lol: És ha belegondolok, ha nincs az MCR, akkor én ezt a filmet meg se néztem volna... :roll: Szóval röviden tömören én is totál odavagyok érte. :)
(és bocsi a szóáradatért. xD)
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.29. 20:33

Lol, ez volt a bátyámmal meg velem. Megvettük egymásnak ajándékba a köteteket. XD
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.29. 21:24

háh, nekem mindenki vett egy kötetet, bátyám, anyum, apum. XD így kell ezt csinálni. ;) :lol:

Leonie:
annyira jó az avatarod, meg az aláírásod!
látom nagy hatással volt rád a film. ;)
És írj még sokat! ;)
Tényleg és kedvenc karaktered kicsoda?
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.03.30. 20:46

Nálunk is kb így volt... egymásnak vettük a köteteket a nővéremmel :lol:
Amúgy meg köszönöm, jó sok időbe telt, mire sikerült találnom végre ilyen rendes avatarokat. xD
Igen, nagyon nagy hatással volt rám a film... nem csak azért, mert alapjában véve nagyon jól megcsinálták (így,a képregény olvasása után is ezt gondolom), látványos, érdekes és izgalmas, hanem mert nagyon tetszett az egész gondolatmenete és mondanivalója, meg ahogy a különböző karakterek különbözőképpen elmélkedtek a világról. Mindegyikük mondandójában vannak olyan dolgok, amikre rájöttem, hogy milyen igazak, és teljes mértékben egyetértek velük, csak épp én nem tudtam magamban megfogalmazni. :lol:
Kedvenc karakterem, háát... első gondolatra kapásból rávágnám, hogy Rorschach, de igazából mindegyiküket szeretem valamiért. Bár őt nem lehet felülmúlni... a hangjától, meg az egész stílusától már az első percekben totálisan odavoltunk. Nekem főleg nagy "sokk" volt a "Rorschach naplója - 1985. október 12."-rész, mert akkor van a szülinapom xD (csak épp én 9 évvel később születtem :lol:)
Bár mondjuk megértem, miért kapott olyan korhatárt, amilyet kapott, de nekem kifejezetten tetszettek a brutálisabb jelenetek.(vér-téren már lassan túl "edzett" vagyok...) Na mondjuk a megerőszakolós jelenetnél nálunk is voltak a közönség jóvoltából ilyen "uhh" megnyilvánulások... Meg aztán - szerintem - látszott, hogy úgy csinálták meg, hogy a nagyközönség elvárásainak is tetsszen (ezt most Laurie és az Éji Bagoly közti ehm...dolgokra értem), de én úgy imádtam az egész filmet, ahogy volt. ;)
Írnék ám még, csak már paterolnak el a gép elől, meg nem akarok senkit untatni :lol: hörm ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.04.30. 20:47

ÁÁá ezen annyit röhögtem :lol:

"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.05.01. 10:23

Fa-Fa írta:ÁÁá ezen annyit röhögtem :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=LbOJYnrQ2MA


ÁÁÁÁÁÁ basszus, sírva röhögtem. XD
"BEAAANS!" :lol:
"and I'll whisper: no fuckers." xDDDD
"- Mars is boooooring.
- SHUT UP!" :lol:

A Komédiás meg macskaszaron csúszott el, istenem ez annyira.... :lol:
Jaj Fa-Fa köszi ezt a linket. :lol:
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég