Watchmen

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.02.27. 21:39

MaryKitty írta:óó teccik a téma :D énis szeretem a watchment, igaz még csak az első köteten rágtam át magam, a másik kettőt egyelőre nem engedik megvenni :? de majd idővel az is meglesz :D a filmet is tök várom, a trailerek kurvajok :D am van a mostani bravoban egy kisebb cikk a watchmenről :D csak szolok hátha érdekel vkit :) [ja és Gerardól is van benne egy kép a horoszkópoknál :lol: ]


Örülök, hogy írtál. :)
Drukkolok, hogy megkaphasd a másik 2 kötetet! ;)
És, hogy tetszett az első kötet?
Mekkora az a kisebb? Megéri érte megvenni? nem vagyok vmi nagy bravo vásárló, csak azért kérdem. ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.02.27. 21:53

Én tuti megveszem. Mikor az az 1 kábé fél cm-es kép volt Geeről akkor is megvettem. Bár, most spórolnom kéne ha moziba akarok menni. :shock: :?
Akkor lehet nem veszem meg. :(
Kicsi Ror olyan aranyos. Az a gyerek...fúúú. Mekkora élete lesz, ha már most ilyen filmekben szerepel.
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2009.02.27. 22:34

Kolett írta:
MaryKitty írta:óó teccik a téma :D énis szeretem a watchment, igaz még csak az első köteten rágtam át magam, a másik kettőt egyelőre nem engedik megvenni :? de majd idővel az is meglesz :D a filmet is tök várom, a trailerek kurvajok :D am van a mostani bravoban egy kisebb cikk a watchmenről :D csak szolok hátha érdekel vkit :) [ja és Gerardól is van benne egy kép a horoszkópoknál :lol: ]


Örülök, hogy írtál. :)
Drukkolok, hogy megkaphasd a másik 2 kötetet! ;)
És, hogy tetszett az első kötet?
Mekkora az a kisebb? Megéri érte megvenni? nem vagyok vmi nagy bravo vásárló, csak azért kérdem. ;)


az első kötet szuper volt :D le nem raktam a kezemből mig el nem olvastam :lol: azóta még párszor átolvastam, de nagyon teccik :D
amugy a cikk:
"Már csak azért is szeretjük a Watchment, mert a főcímzenéjét a My Chemical Romance hozta össze. De nem csak az MCR-rajongók örülhetnek, hanem a képregényfanok is, mert végre egy igényes adaptáció került a mozikba!"
plusz mellékeltek 5 képet :D meg pár mondatban összefoglalják a cselekményeket.
amugy most találtam egy másik kisebb cikket a Desolation Row-ról is :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.02.27. 23:04

Uuuh, akkor meg kéne venni. :? :roll:
Valaki vágjon hozzám péééénzt!!! :lol:

Premier képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Felismerhetetlen... :lol:
Kép

Kép

Hurm!!!
Kép

Minden sárga...
Kép

Kép
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.02.27. 23:24

Ohh a csajok milyen csinik. <3333 Carla Gugino ruhája meg duplán bejön. :D
Ohhh Jeffrey Dean Morgan. <333 legjobb Komédiás ever. :D
hörm. :D Jackie egy istenember. ilyen hanggal nem csoda. Hogy tudta kihozni magából ezt a hangot? XD ááhhh... :D
anyád mennyi sárga.
jaj és Zack milyen elegáns. :P
Matthew Goode nekem meg rendesen bejön. :D a Spoiler vidiben is mondtam magamban, hogy anyád ez a gyerek ilyen jól néz ki? :D

Oh istenkém meg kell venni a bravot. :D Köszi az infot MaryKitty. <3
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.27. 23:46

Ó, igen, ezt a poént el kellett lőni...sárgaszőnyeg. ;)
Ömm...mit akartam írni? Ja, igen, ma megküzdöttem az elemekkel, és csak azért keltem fel előbb (mert tegnap lusta voltam), hogy még suli előtt megvehessem, és nyelvgyakon ott volt a padomon, a tanárom (amerikai) meg jön, nézi, és akkor "az órzók..." tök ari volt. XD Biztos az feltűnőbb volt, mint az óriási WATCHMEN felirat. :) Ja igen, szóval végre, végre elolvastam, wááh...hát erre nem gondoltam. De a vége nagyon jó....de ne csináljanak belőle folytatást.
William Blake-et amúgy szereti valaki? Tök megörültem, amikor megláttam, hogy tőle is idéznek. <3
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.28. 00:33

Ja, és még azt akartam, hogy Empire-t szoktam látni (nagggyon drágán), de most tulajdonképpen mindegy, mit vesztek, mindegyik külföldi mozimagazin tele van vele. Jó, a címlap az címlap, nem vitatkozom, de ez ahogy nézem, már régebbi...mindegy, a mostani vagy előző Empire, aminek Wolverine van a címlapján, az is sokat írt róla. :) De aki olcsóbbat akar...hát, a Cinema következő száma gondolom a Watchmenről fog szólni, meg címlapra is azt teszik...meg ott van a Vox is, mondjuk az khmm...más szint, de ízlések és pofonok. :)
A bátyám meg jelentem, kiakadt a végén...holnapra csak lenyugszik... :shock:
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.02.28. 10:22

Chasidy írta:Ó, igen, ezt a poént el kellett lőni...sárgaszőnyeg. ;)
Ömm...mit akartam írni? Ja, igen, ma megküzdöttem az elemekkel, és csak azért keltem fel előbb (mert tegnap lusta voltam), hogy még suli előtt megvehessem, és nyelvgyakon ott volt a padomon, a tanárom (amerikai) meg jön, nézi, és akkor "az órzók..." tök ari volt. XD Biztos az feltűnőbb volt, mint az óriási WATCHMEN felirat. :) Ja igen, szóval végre, végre elolvastam, wááh...hát erre nem gondoltam. De a vége nagyon jó....de ne csináljanak belőle folytatást.
William Blake-et amúgy szereti valaki? Tök megörültem, amikor megláttam, hogy tőle is idéznek. <3

Sárga szőnyeg legjobb. :D
Órzók. de aranyos. XD Jaj nem hiszem el, már mindenki olvasta. Megörülök. Én is szeretném már. <333


Chasidy írta:Ja, és még azt akartam, hogy Empire-t szoktam látni (nagggyon drágán), de most tulajdonképpen mindegy, mit vesztek, mindegyik külföldi mozimagazin tele van vele. Jó, a címlap az címlap, nem vitatkozom, de ez ahogy nézem, már régebbi...mindegy, a mostani vagy előző Empire, aminek Wolverine van a címlapján, az is sokat írt róla. :) De aki olcsóbbat akar...hát, a Cinema következő száma gondolom a Watchmenről fog szólni, meg címlapra is azt teszik...meg ott van a Vox is, mondjuk az khmm...más szint, de ízlések és pofonok. :)
A bátyám meg jelentem, kiakadt a végén...holnapra csak lenyugszik... :shock:

Hát gondolom nem 2 fillér az Empire magazin. :S A mostani Cinemában is van szó a Watchmenről. Ha az újabba címlap lesz, akkor az nagyon jó lene. <3 Kiakadt? hűűű. :D Hát sokan mondták, hogy a vége után leültek kicsit elgondolkozni az életről. XD úgy várom már, hogy elolvashassam. <33
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.02.28. 12:23

Hoztam pár Exclusive interjút a színészekkel. :) (meg Zack-el és Dave-vel. :D

Komédiás - Ozymandias.


Rorschach - Éji Bagoly II.

(Jackie annyira aranyosan magyaráz. XD)

Selyem Kísértet II. - Dr. Manhattan.


Zack Snyder - Dave Gibbons.



És a végére egy Veidt hairspray. Mert minden szuperhősnek tökéletes haj kell. ;) Kivéve Dokinak. Neki csak vigyáznia kell a szép kék színére. :lol:
Kép
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.02.28. 13:24

Persze, van, de az olyan kis semmi anyag, remélem, a következőben tényleg normális lesz, mint szokott. :)
A bátyámnak meg sztem az volt a baja, hogy teljesen mást képzelt el, és nem tetszett neki, hogy ez lett, vagy mit tudom én....de a filmben megváltoztatták a végét, nem?
Na, nézek interjúkat.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron