Watchmen

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: hobia » 2009.03.06. 20:53

ohh anyám.. :shock: rohadtjóvolt.. mindent leírtatok amit akartam:D..nem is pofázok.. olyan aranyos volt amikor a 2 bernie összeölelkezve várták a robbanást.... a végén nem tetszett a változtatás:/.. de alapjáraton rohadt jó volt.. tőlünk egy csapat ki ment mert nem birták.. ja és áhhh nem is volt benne lassítás...ahogy a 300ban sem :lol: :lol:
"Tudomást sem veszek róla,
de távoli tájakon
már körvonalazódik a halálom." /JIM/
hobia
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.08.27. 22:30

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.07. 11:45

Nici:
Én a helyedben leütöttem volna a csajt. :D
Basszus, én sem éreztem már a seggemet, a vége fele meg már úgy voltam vele, hogy annyira fáj mindenem, hogy nem is éreztem semmit. XD Viszont utána felállni, az maga volt a pokol. XD
Ezek szerint a következő vetítésre se oldották meg ezt a vászon hibát, mivel nekünk is el volt ott csúszva a kép. XD De jó volt kielemezni egy kék farkat, tényleg. XD
Uhhh és akkor lógtak lefele a gerincoszlopok, hát nyami. XD
nem gondoltam volna, hogy ennyire véres lesz. XD mármint nem mintha baj lenne... ;)
Igen, teljesen egyetértek kétségbeesett Rorschach... annyira jó volt hallgatni és nézni ahogy kapkod. (érteeeeed? ror meg a kapkodás. XD)
valahogy el kéne mennünk megint moziba, de akkor együtt Hel! :D
ja és: azért a majdnem megerőszakolós jelenet kicsit durci volt nem?
Viszont tetszett az I. Selyem Kísértet cipője. (ha már ennyit mutatták. XD)


Hobia:
nyugodtan írj te is ilyen jó nagy véleményt, nem baj, hogy már leírtuk. :D
olyan jó felidézni a jeleneteket. ;)
Igen az tényleg aranyos volt, bár én kicsit sajnálom, hogy nem mutatták őket többet, pl. amikor a sapkát odaadta a kissrácnak, az se volt benne.
KIMENTEK? NEM MONDOD! úristen, tudod mikor mennék én ki. Még pisilni se. XD volt egy srác kiment wc-re mondom magamba: "eeez hülye bazzeg, inkább visszatartanám." XD
Na igen a lassítás. de legalább látszik, hogy Zack rendezte. :D ez már védjegye lesz. xD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.03.07. 15:42

Ma megint megyek az 5 órásira!!! Kaptam pénzt apától nőnapra...naná, hogy WM jegyre költöm. :lol:
*virul a feje*
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.07. 19:23

óóóóóó te mázlista. :D
Hoztam nektek ajándékot. :D
A főcímet, teljes hosszban. A állam leesik, annyira jó, és az is marad akárhányadjára nézed. :D
http://www.ropeofsilicon.com/article/th ... -%20online

ui: Chasidy, remélem örülsz neki. ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.03.07. 21:09

áááá megnéztem ésés annyira jó volt! :D
az vicces volt, hogy mozihonlapon és jegyen 12 év szerepelt, aztán amikor kezdődött a film kiiirták hogy 16 XD mondjuk simán beengedtek XD
áá és nálunk ahhoz képest sokan voltak :D azt hittem kevesen lesznek XD
nekem a kezem is elzsibbadt de megérte... mondjuk amikor kijöttem kb úgy néztem ki mint egy mozgássérlült XD
aww de Ror gyerekben annyira aranyos volt <3
na... szóval imádtam! :D
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.03.08. 15:00

Huhh, tegnap végre láttam, Lalával meg meg Szilvivel együtt!!! :D
Ésésésésésés awwwwwwwwww!!!! Nagyonnagyonnagyonnagyonnagyon kurva jó voooooooooooolt!!!!! *.*
Én a képregénynek csak az első kötetét olvastam (egyenlőre, de hamarosan természetesen go könyvtár, és veszem meg a többit, amint lesz pénzem. :D ), szóval a film eleje azért volt rohadt jó, mert tudtam, hogy mi fog történni, a többi része meg azért volt még jobb, mert szét izgulhattam azt agyam. :D Még vagy ezerszer meg tudnám nézni!!! :D
Azon meg hogy Kovacs... azt én nem tudom feldolgozni! :D :lol: :lol: :lol: Ez milyen dolog mááááááááááár??? :D :D :D Elég MAGYARUL hangzik... :D :D :D
Nem is tudom mit írhatnék még... Teljesen szét vagyok olvadva tőle, el sem tudtam volna képzelni, hogy ENNYIRE tetszeni fog! :D
És... ha belegondolok, hogy ha nem az MCR lett volna a stáblistán, akkor nem biztos, hogy beülök rá moziba... Mit veszítettem volna! :D Mondjuk ehhez azért azt is hozzá kell tennem, hogy ha eltekintek a "fangörségemtől", ez a film emcéer ide vagy oda, mindenképpen rohadt jóóóóó!!!!! *.* :mrgreen: Végre valahára egy olyan szuperhősös film, amiben legalább fél New York felrobbant!!!!!!! :D Azt hiszem egész életemben eddig egy ilyen filmre vártam! :D Oké, ez most morbidul hangzott, de én egyet érek Ozymandiassal és kész. :D :P

Awww, nemtom melyik filmen gondolkodtam el utoljára ennyit! :D
Asszem most így hirtelen ennyit.

Ezekért meg oda vagyok! Tök cukik! :D
Rorschach:
Kép
Dr. Manhattan:
Kép
Komédiás:
Kép
Éji Bagoly:
Kép
Ozymandias:
Kép
Laurie:
Kép
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2009.03.08. 17:05

óóó már énis látni akarom a filmet :shock: annyi szépet ondtok róla :D de ide az isten háta mögé sose jut el a mozba -.-''
amugy ezeket találtam alexandrán:
WATCHMEN-SCORE - AZ ŐRZŐK (CD)
Kép
Típus:
Studio album

Track lista:
1. Rescue Mission
2. Don't Get Too Misty

ÁR: 4274 Ft

WATCHMEN - AZ ŐRZŐK (CD)
Kép
Típus:
Studio album

Track lista:
1. Desolation Row - My Chemical Romance

ÁR: 4274 Ft

kicsit dárga, ebből megveszem a 2. meg 3. kötetet :lol: de gondoltam berakom hátha érdekel valakit :D
ja am azért így raktam be, mert a link széthuzta volna az oldalt :D
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.08. 19:42

Na látom egyre többen láttátok a filmet. ;) <3333

Fafa:
"aww de Ror gyerekben annyira aranyos volt <3 "
csodálkozol? :D Zack fiáról beszélünk. ;)

MaryKitty:
basszus jó drágák ezek a cd-k. XD de várj, most nem értem, 1 meg 2 szám van rajta? O.O X'D


ui:
Milyen a Matthew (Ozymandias) iconom? :P
beleszerettem. ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: MaryKitty » 2009.03.08. 20:18

"basszus jó drágák ezek a cd-k. XD de várj, most nem értem, 1 meg 2 szám van rajta? O.O X'D"
hát igen, szerintem csak azok vannak rajta xD énis néztem, h csak egy DR van a CD-n és 4000Ft :lol: de nem volt oda irva alá, h lenne rajta vmi más is :?
MaryKitty
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:34

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.09. 14:50

Húú, sokat írtatok. :D Na én azóta megnéztem mégegyszer, és a bátyámmal egyetértettünk: másodszorra jobb volt, mert a filmre figyeltünk, nem arra, hogy mi lesz benne a képregényből és mi nem, hogy mit változtatnak és mit nem, hogy ki mennyire hozza azt a karaktert, amit kéne, stb.........Így azt mondom, hogy nagyon jó film. És igen, Kolett, köszi a főcímet, mindjárt rávetem magam. <3 Huhh...mondjuk az aranyos, hogy Hollywood nem bírja el a túl csúnya embereket, lol, azért Rorschach hát...jó nem azt mondom, hogy a film legelőnyösebb pofijával rendelkező karaktere volt, de sztem semmi extra csúnya nem volt benne, a kiskölyök meg tényleg ari volt. :D
Azt, hogy hogy szerzi be az "arcát", én is hiányoltam, meg az a gyilkosság meg is történt valójában, úgy tudom.
Ozy...khmm, felszedhetett volna még 10-20kg izmot, mert így ki hiszi el, hogy kidobálja a Komédiást az ablakon? lol
A többi ok. Jackie-nek megszavazok egy Golden Globe-ot.
A megerőszakolós jelenet tényleg durva volt, nálunk a moziban fel is hördültek páran. Amúgy itt is kb. így a középső sáv telt meg a teremben, és a végén persze nekem meg kellett hallgatni a számot, és már a bátyám is kiment, és egyedül voltam, és bámultam a vásznot, és tök jó volt. XD
Összefoglalva....tényleg megfilmesíthetetlen a képregény, mert nem lehet azt visszaadni....azt a mélységet, ami benne van, de ettől függetlenül egy nagyon jó mozit hoztak össze belőle. Várom a rendezői változatot.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron