Watchmen

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.03. 14:41

Ohh ez az újság. *.* meg kell venni. O.O :D
Holnap megyek jegyet foglaltatni, mert a drágakedves Vivien osztálytársam már nagyon be van zsongva. XD
Nem tudom, melyik terembe lesz. Igazából nem vagyok valami nagy moziba járó szóval azt sem tudom igazán, hogy itt tbányán melyik a legnagyobb terem. XD
Jaj képzeljétek tavaszi szünetben AZ IMAX-ben fogom megnézni a Watchment. <3333 Nagyon durván várom. :D

Az írásról:
Igazából szerintem is eléggé be van fosva a gyerek. Az én meglátásom csak annyiban egyezik az övével, hogy félek, hogy túl sokat várok el a filmtől.
Na igen a trailerek, bár én pont, hogy pl. a Walter vs. Dilidoki, meg ilyen részekre vagyok nagyon kíváncsi, szóval a trailer tényleg kicsit becsapós, de ezzel szerintem mindenki tisztában van.
Szerintem a vége többek között a nem rajongó közönségnek készült. Mert oké, hogy nekünk a ... teljesen feldolgozható, de lehet, hogy egy hozzá nem értő ember kicsit furcsálná, hogy hirtelen a képbe kerül egy ... (jaj de ügyesen kifejezem magam. XD) Mert gondolom Zack rájuk is odafigyelt, bár szerintem ha már sikerül beültetni a képregényt nem ismerő embereket a moziba, akkor oly mindegy lenne, hogy most meg változtatja-e a végét vagy nem, hisz a jegyet már megvette, meg amúgy sincs tisztában a végével. Na mindegy, a lényeg, hogy mindenképpen oka kell lennie ennek a változtatásnak. A kérdés, hogy mi? :D
De szerintem mindenképp egy nagyon látványos és izgalmas movienak nézünk elébe.

Az Oscart nem hiszem, hogy megkapná, bár ki tudja.
Viszont Golden Globe-ba biztos vagyok. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.03. 20:50

Húú, jó hogy mondod, ezt akartam kérdezni, itt is lesz IMAX-ben??? Wooow, akkor azt nem hagyhatom ki én se.
Most ez nagyon csúnyán fog hangzani, de lehet, hogy Heath Ledger halála jót fog tenni az ilyen filmeknek...khmm, inkább mondjuk úgy, hogy kinyit pár kaput...Mert azt mindenki tudja, hogy azért kapott Oscart, mert meghalt, és aki kicsit is ért a díjrendszerhez, az azt is tudja, hogy ha élne, azért nem kapott volna, mert él. Bár azt továbbra se tudom elképzelni, hogy maga a film megkaphatná....max színész. Desolation Row? Azzal meg csak két baj van, egy hogy mindig ilyen nyálaknak adják, kettő - bár ebben nem vagyok biztos- mintha eredeti dalnak kéne lennie....káár...Pedig fellépnének. MCR az Oscar gálán. Jó lenne. Mondjuk a GG-vel meg az a gond így visszatérve, hogy ott ugye dráma és musical/vígjáték kategóriák vannak...és már az is vicces volt, hogy A sötét lovag vígjáték...
Hát, lehet, hogy Zacknek se tetszett a végkifejlet, aztán azért. :D Mondjuk én sem egy ilyenre gondoltam, miközben olvastam....
Jajj, Metroban volt egy kis interjú, olvastátok?
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.03. 21:07

Igen az itteni IMAX-ben is lesz. Szóval irány az Aréna Pláza. XD
Hát legyen úgy ahogy te mondod. Én nagyon szerettem Heath-t... szóval ilyen dolgokat nem tudok meglátni mint te.
Nem hiszem, hogy a DR kapna ilyesmi kaliberű díjat. Nagyon meglepődnék, ha mégis.
Olvastam igen, ki is vágtam a cikket. XD A Selyem Kísértetet annyira hűűű de nagyon nem szeretem, de a színésznője szimpatikus. :D és ebben a kis interjúban is tök kedvesnek tűnt. :D Amikor mondta, hogy nem értette, hogy miért nem néz ki úgy az ő ütése meg rúgása, ahogy a tanítónak, ott úgy vigyorogtam. :D Tök aranyos volt. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.04. 16:18

Jajjjjdejóóó, és már most is adják? Lusta vagyok megnézni. XD
Nekem úgy elég közömbös volt, de az tény, hogy nagyon megérdemelte, mert iszonyú jó Joker volt, bár én nagyon szeretem a Jack Nicholson-félét, meg hát Timmy B-t, de oké, mert teljesen más a kettő. :) A filmipar meg mindig is érdekelt, átlátok rajta, hahaha. :D
Meglátjuk, tény, hogy nem szoktak ilyeneknek adni, mert tudod, Hollywood nem értékeli ezeket, bár effekt, hangvágás, zene, meg ilyesmik...."mellékdíjakat" biztos kap, de mivel a képregény olyan, amilyen, szóval nem Batman, amiatt gondolom a Golden Globe-ot esélyesnek, csak továbbra is hülyén fog kinézni, hogy vígjáték/musical kategória... XD És ha lesz olyan jó, mint várjuk, akkor Oscarra is lehet esélye, ilyenekre gondolok, mint adaptált forgatókönyv, meg színész. Ha nem is nyer, jelölni simán jelölhetik. Elvégre Johnny Deppet is jelölték egy DISNEY filmért (khmm, ezzel történelmet írt), jó, Johnny az Johnny, most hagyjuk, mert ő egy teljesen más világ, de....na mindegy, remélem, van valami értelme annak, amit leírtam, az egészből csak azt akartam kihozni, hogy sokszor csak azért jelölnek, mert "nincs" más és/vagy "tegyünkúgyminthatudomástvennénkalétezéséről", és már az elejétől lehet tudni, hogy úgysem az fogja kapni. De egy Oscar-nominálás minden életrajzban jól néz ki, még akkor is, ha ez a díj már nagyon rég nem azt jelenti, amit kéne.
Ja, aranyos csaj. :)
És jelentem, megvan a jegyem. :D
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.05. 14:51

Még IMAX-ben nem adják.
Hát engem ez a díj dolog annyira nem tud lekötni, mármint úgyis kap egy csomót, de a lényeg, hogy a film nekem tetsszen, és nem az, hogy mennyi díjat kap, bár az sem mellékes.
Lassan indulok jegyet venni, tök izgulok. És kíváncsi vagyok mikor fogok elhalálozni a Rorschach hangja miatti élvezetekből. XD
Huh, most nem értem ezt a hangos dolgot, de majd meglátjuk, bár nem énekelni megyek. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.05. 15:26

Persze, a díjaknak általában semmi közük a film minőségéhez. :S
Én arra vagyok kíváncsi, hogy ezt is felfújták-e, hogy csak annyira hangos, hogy nem egy aláfestő zene, hanem rendesen lehet hallani, vagy még a bicskei suttyókhoz is elér Gerardka hangja...nemsokára kiderül. :D
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.03.05. 23:36

Na láttam............nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én még nem tudom feldolgozni, vagy hogy mondjam. Még nincs egy tiszta képem róla. Ami nagyon zavart, az az, hogy Rorschach leleplezése jelentéktelen lett a filmben...azért az a képregényben nagyot ütött, bár aki nem olyan bambán olvas, mint én, az már tudhatta előre, na mindegy. XD Huhh...szóval nem tudom, viszont WTF? Jó hogy benyögik, hogy mégsem a végefőcím alatt lesz a szám, azt dehogynem, ehh. DE! iszonyat jól hangzott, valahogy tök más volt, mint "natúrban", wáá, rohadt jó, és sztem abszolút nem volt hangos....Ömm, a filmre visszatérve...a vége nekem tetszett így, alapvetően a többi változtatással sem volt bajom, bár a börtönt sztem elég gyorsan lezavarták. Meg úgy...talán hogy jobban követni lehessen, azért vagdosták meg így azokat a jeleneteket, amiket én különösen vártam...De még tényleg meg kell néznem párszor, így olyan zavaros az egész. Viszont a főcímtől teljesen elhaltam, én ilyen jót még életemben nem láttam, az nagyon-nagyon tetszett. <3
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.03.06. 14:24

Jaaaaj, hát én is megnéztem. Nagggyon jó. Imádom.
Igaz, hogy a börtönt eléggé megvágták. De jó lett szerintem.
Alapjában véve a könyvből illetve képregényből készült filmek több mint fele el lesz rontva. Mármint nem olyan jó. De szerintem ez megállja a helyét.
Tetszett a pszichológusos rész. A Ror teszt. :lol:
Viszont, az látszik rajta, hogy úgy kellett csinálni, hogy annak is tetsszen aki nem olvasta. Az a sok vér meg mikor Laurie és az Éji Bagoly...
Annyira szívesen elmennék még, hogy vagy 80x megnézzem, de a képregényekre és erre az egy vetítésre elment az összes pénzem. :(
Apáéktól meg nem kérhetek, mert így is tök kivannak, hogy ilyen "szarságokra" költekezem. Nem tudják értékelni a képregényeket.
De egyszer megnéztem, szóval tök boldog vagyok. :D :D :D
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.06. 14:45

Annyira jó volt!
Mármint oké a képregény fényévekkel jobb, de basszus ez egy igen tetszetős film volt. Rorschach alázta az egész movie-t komolyan. Basszus nem volt semmi, hogy mit le nem művelt. A börtönös rész tényleg eléggé le lett rövidítve, bár a lényeg benne volt. Mondjuk én nagyon sajnáltam, hogy Ror és az "arca" megcsinálása na meg a csaj, akié a ruha volt nem került bele. Na meg a pszichológus elmélkedése a világról, és Walter nagybeszéde is kicsit le lett rövidítve...
De basszus, a kedvencem az az volt, amikor jöttek a rendőrök és Rorschach meg kicsit bepánikolt és amikor kiabálta, hogy NO! NO! az annyira tetszett. hörm. :D amikor elteleportálta a doki, az se volt semmi. Apropó doki, annyira vicces volt, hogy hirtelen egy kék farokkal találtad szemben magad. xD
A verekedős részek elég komolyan meg lettek rendezve, nem egyszer mondtam azt kicsit hangosabban, hogy "aúú." :D
Az Éji Bagoly és Selyem Kísértet részek, attól függetlenül, hogy kicsit hosszabbak lettek, mint ahogy vártam attól még jók lettek. Elég humoros nézőket fogtam ki, így amikor Bagolynak őőő... gondjai támadtak... őőő... tudjátok valaki bekiabált akkora állatságokat, hogy az egész terem röhögött. (mintha olyan sokan lettünk volna. XD)
Meg amikor ment a Hallelujah zene, Vivi meg beszólt, hogy "bazdki ez rajta van a telómon" hát én úgy nevettem. bátorkodtam beszólni, hogy "hallelujah, hogy végre feláll." na ez se maradt röhögés nélkül. :D
Így elsőre teljesen elkápráztatott a film, alig várom, hogy a bátyámmal is beülhessek rá. :D
Ja és Chasidy, egyetértek, ilyen jó főcímet már évek óta nem láttam. :D
És amúgy feldolgozásilag, még nekem sem sikerült teljesen, mondtam is, hogy most 2 nap hatás szünet. XD
Amúgy tök vicces volt, mert sárga volt a vászon, még a filmvetítés előtt. nektek is? :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Watchmen

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.03.06. 16:18

Aha, nekem is. :D Már azon is vigyorogtam. :lol:
Főcím meg... :D :D :D
De basszus, ezek a tatabányaiak kulturálatlanok. Mikor én voltam össz-vissz lehettünk 6-7en a vetítésen. Egy csaj majdnem el is aludt mögöttem. Azt hittem felpofozom, hogy ne ásítson akkorákat a fülembe.
Jó, igaz, hogy majdnem 3 óra, de könyörgöm...olyan látványos.
Az utolsó egy órában mondjuk már nekem is zsibbadt mindenem, és vagy 6 féle képpen ültem azon a széken. Oldalt, keresztbe tett lábakkal, szétfolyva...mellesleg az utolsó volt a legkényelmesebb. :lol:
Jaja,mikor doki ott volt a kajáldában és minden fém röpködött... valahogy eltolták a képet, mert a feje alig látszott, de a... az pont képközépbe volt. :lol: Jaj, mikor ott szétrobbantotta a jónépet. Az fincsi volt.
Ror: Jaj ne,ne,ne!!! részénél meg röhögtem. :oops: :lol: Az a hang és kétségbeesés. Olyan aranyos volt.
Lááááátni akarom...újra!!!
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], wenelli valamint 8 vendég

cron