In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Semy » 2009.01.04. 16:51

Kép
Azoknak, akik tudják miről van szó:
vééégre, eljutottam odáig, hogy ténylegesen elindítsam a témát, és azt hiszem ez a megfelelő hely! ;) Belinkelem majd a fanfiction első hozzászólásába, a fejezetek elé, hogy könnyen idataláljatok majd!
És hogy pontosan mit is várok? Biztos vagyok benne, hogy mindannyiótok fejében van egy Maddy, Drake, Frank, úgy, ahogy ti elképzelitek, és úgy, ahogy ti szeretnétet őket látni! Most már csak az a dolgotok, hogy megmutassátok nekünk! Ha esetleg egy képen látott lány vagy fiú ragadt meg bennetek, és őt látjátok valahányszor olvassátok a fejezeteket, akkor gyerünk, mutassátok a képet! De ha elképzelt karaktereitek vannak, akkor akár rajzolhattok is! Vagy csak írjátok le, hogy szerintetek milyen, hogyan képzelitek el őket!
Na és persze az MCR-es fiúkról is jöhetnek képek! ;) Bár akkor még nem igazán ismerhettük őket, de biztos vagyok benne, hogy találtok majd olyan képet, amin pontosan úgy néznek ki, ahogy a történetben! ( vagyis ahogy a ti történetetekben! =D
Tehát dologra, keressetek képeket, rajzoljatok, írjátok le a véleményeteket -akár a történetről is- , és mutassátok meg nekünk!!
Azoknak, akiknek fogalma sincs arról, hogy miről van szó, nagyon gyorsan húzzák a belüket elolvasni az 'In 102 Languages, I Love You' című fordítást, mert csak!
Katt ide!
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.01.04. 20:53

én találtam 1 Whitney-t:
Kép
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Semy » 2009.01.11. 19:36

bazz, nekem ez a csaj abszolút Whitney...bár kevésbé emós és inkább kurvás, de azért jó! :lol:
na és itt az én Drake-m! ♥
Kép
(egyébként ő Dick Casablancas a Veronica Marsból! ;))
Fuck The World Our love never dies
Kép
♥In 102 Language, I love you♥<---- Check out!
Semy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2008.08.07. 12:48

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Dead » 2009.02.13. 00:57

csak h nehogy azt hidd h nem törekszek arra h keressek hasonmásokat,írok. :lol: rajzolni sajnos nincs időm,de szoktam túrni a netet Maddy hasonmásért,ahh,annyira elképzelem,h nézhet ki és tök szeretnék egy olyan képet találni ami illik rá,de sehol nincs olyan.lehet megrajzoltatom majd vmi ügyessel :D

a Drake-s kép az sztem tök jó,ilyennek képzeltem nagyjából.Whitney se rossz,elég biccses,de pont ilyet testesít meg a csaj is.^^

majd tovább szörfölgetek,hátha vhol ráakadok a tökéletes Maddy-re:)
Dead
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2008.08.14. 21:28
Tartózkodási hely: HeLL

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Never » 2009.03.27. 21:40

Hát...Semy, én mániákusa lettem a ficnek, és hát megharagszol, ha színészekre gondoltam, miközben olvastam, na nekem ő lenne Drake:
Kép

ő...Maddy, Kép
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Never » 2009.03.27. 22:23

Próbálkozom már mindenhogy csak legyen új rész!!! Ez még nem akkora hiszti, amikkel a környezetem boldogítom, szal vigyzz Semy, mert már nagyon akarok olvasni !!!
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: Valen » 2010.05.21. 21:56

Sziasztok!
Nem nagyon szoktam írni a fórumra, de én is olvastam a 102-t, és meg szeretném osztani veletek az én Drake-emet. :D

Talán meglepő lesz, mivel az enyém sötétbarna. :roll: Próbáljátok meg esetleg szőkén elképzelni... Talán egyébként is kicsit el kell vonatkoztatni, de nekem akkor is az ő arca ugrott be.
Jared Leto a Rekviem egy álomért vége felé, avagy: a tökéletes pasi - betegen.

Kép

Kép

Kép
Kép
Valen
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:55


Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 09:45

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: In 102 Languages, I love you KÉPEKBEN

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.10. 14:04

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 11 vendég

cron