Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.12.25. 14:40

Kaptam egy rajmobiilt.XD Samsung Diva.:'DD nem az én stílusom, de örülök neki nagyno:) régi kicsit szétesett...xD meg nővérem rohattnagy képmontázst állított össze nekem ami Belőlem, Linkinből és Möcöröből áll.^^ Rohatt kekszi....:D:D xD meg kaptam még sok jóó dolgot és Boldog Karit^^!! :D
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.01.03. 20:50

Azt hiszem megártott az MCR... Amúgy is mindig mást olvasok, mint, ami oda van írva, de most a téma címénél azt olvastam, hogy "Na, na, na, sok szép fekete pólót kaptatok?" :lol:
Amúgy egy parfümöt meg pénzt kaptam, de majd január végén jön a telefon is, csak azt most lehetett rendelni.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.01.03. 21:57

Gyerekeeeek! :D :D :D ma jött meg a csomagom *.* mcr-es póló meg az a bandana izé...szóval Frank kendője. az a kék-fehér csillagos. na. értitek. :lol: hozták nekem onnan a világ végén túlról *.* és tök jó, mert karácsony előtt kb egy héttel rendeltük és ahhoz képest hogy azt mondták 5 hét a kiszállítás, tök hamar megjött, és nem is volt drága a fuvar neki pedig mennyit utazott szegény :D :D na az tuti hogy mcr.com-ról én fogok még rendelni. *.* nem tudom hogy képes leszek valaha is levenni magamról most ezt a kettőt xD egész más érzés mintha valami helyi boltban vettem volna :D :D
Meg kaptam egy mobilt... ami kicsit ijesztő, mert én mindig féltem ezektől az érintőképernyős netezős izéktől... de nem is olyan rossz. A régim már amúgy is szó szerint meghülyült. xD
aaaaaj most tiszta felpörgött mcrfan-üzemmódban vagyok :D
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.01.22. 17:15

Ez off lesz. xD
Leonie, ti hogyan fizettetek azokért a csodálatos dolgokért? Kártyával, kiszállításnál forinttal, dollárral, vagy mivel? :P Én is annyira szeretnék már szerezni egy hivatalos merchet, de nem tudjuk, hogyan folyik ez az egész...szóval igazából arra is kíváncsi lennék, hogy hogyan kell vásárolni. xD Le tudnád írni? Nagyon-nagyon megköszönném. A beleim belereszkednek a gyönyörbe, ha belegondolok, miket lehet onnan szerezni. :lol:
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.01.22. 21:50

Kártyával. :)
Reszkethetnek is nyugodtan, mert szerintem egyszerűen megy a dolog. :D
Nem tudom, mennyire tudsz angolul, inkább elmagyarázom úgy mintha nem tudnál, nehogy bármi kimaradjon. :D De tényleg könnyű, látni fogsz mindent ha majd megnézed (én is azt csináltam korábban, hogy csak úgy próbaszerűen kiválasztottam valamit, hogy lássam, mit hova kell beírni, mert amíg nincs kártyaszám addig úgysem tudsz rendelni), és akkor szerintem magától értetődő lesz.
Ugye kiválasztod mit szeretnél, méretestül meg minden, aztán add to cart, és az első oldalon, amit kihoz, csak az eddig megrendelteket mutatja (itt még lehet változtatni), meg ha van kuponod azt be lehet írni. Nagy valószínűséggel nincs. :) Az "update" arra jó, hogy frissíti az oldalt, ha esetleg valamit változtattál mondjuk a darabszámon. A checkouttal tovább mész, aztán ott lehet beírogatni a nevet, címet (nem kell megijedni ilyenektől, ha olyat látsz, hogy "select US state", mert amint beállítod hogy nem az államokban laksz, okos és átállítja a megyére :)), e-mail, telefonszám satöbbi. Fontos, hogy az olyanokat, hogy "utca" angolul írd be (legalábbis én úgy írtam). A végén beállíthatod, hogy ugyanoda küldje-e az árut majd, mint ahonnan te fizetsz, de ha magadnak rendelsz ezzel természetesen nem kell foglalkozni.
Utána a következő oldalon van a fizetős rész. Ott lejjebb lehet beállítani, milyen kártyával fizetsz, kell a száma, hogy mikor jár le, meg a tulajdonos neve, és aztán kell valami igazoló nemtudommilyen szám is, azt írják a kártya hátulján található és négyjegyű, akié a kártya úgyis ért hozzá és tudja, melyik az. xD
A következő lépéshez nem tudok most elmenni, én is itt nézem közben, mert ahhoz nekem is be kéne írogatnom valami kártyaszámot, de ezután már csak az ilyen nyugta meg ilyenek jönnek.
Na ez elég óvodástempójú volt, de inkább leírom még részletesebben ha kell, minthogy legyen valami félreértés. :) És nekünk pár héten belül kihozták. Szerintem nem fogsz csalódni, írj még ha valami nem volt érthető. :D Ha pedig tudsz angolul akkor még egyszerűbb. ;)

Oké, ez most tényleg off, de végül is a fő téma az mcr, úgyhogy azt hiszem meg lehet emészteni. xD
Amúgy pedig még mindig ki vagyok akadva, hogy eltűnt a California 2019 edition. Pedig egy árva szót sem szóltak, hogy limitált lenne. Ha jól tudom. -.-'
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.01.23. 11:34

Úrég, köszi! Nagy segítséget nyújtottál! :D ^^ Most leborulnék előtted, mert azért ekkora útmutatót írni biztos időigényes. :P
Minden világos, csak ott van ez a mivelfizetősizé. xD Kártyával ez hogy megy? O.o Anyának sincs fogalma róla, ezért ha plö euróval (vagy bármivel) szeretnénk fizetni, akkor annyi forintot kér érte vagy átváltani kell valahogy? Nagyon biztosra kell mennem, mert így se nagyon szeretik ezeket a kártyával fizetős dolgokat. :?
Mégegyszer köszi, tényleg.

Egyébként én azt hallottam, hogy a fegyverekkel volt valami gubanc, hogy nem jól csinálták meg, és most más készítőt keresnek vagy valami ilyesmi. :roll: (Lehet, hogy ezt te is hallottad már.) Ha megtalálják a megfelelőt, még gyárthatnak többet is, bizonyára vannak többen is, akik szeretnének még. :P
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.01.23. 20:55

Nem, nem kell átváltani meg semmi, egyszerűen csak leveszi az árát és kész. Anya is amint elküldtük a rendelést, fél percre rá, vagy talán még korábban is kapta rögtön az sms-t, hogy levették a kártyájáról az x dollárnyi összeget (és pontosan annyi volt amennyinek lennie kellett, nem több).
Mi se szeretjük ezt a kártyás dolgot, de végül is ez a legegyszerűbb, csak tényleg nagyon biztosra kell menni. :)

Igen, volt gubanc a fegyverekkel, de elvileg úgy volt, hogy aki azelőtt rendelt, amiatt a zűr miatt két részletben kapja meg a csomagot, az egyik felét november 22 után ugye, a másikat a fegyverekkel meg januárban azt hiszem. Én akkor reménykedtem hogy akkor hátha szilveszter után megint fölteszik a csomagot, de nem. :S
De azért még reménykedem. :D De igazából nem elsősorban a fegyver érdekel engem legjobban belőle, ezért bosszant... veszek magamnak játékpisztolyt, annyin ne múljon, hanem a többi... :lol: Csinálhatnának fegyvermentes csomagot. Az sokkal egyszerűbb lenne. xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Kexy » 2011.01.24. 14:41

Huh, oké, akkor minden szép és jó ezzel a rendeléssel. :lol: Köszi mindent. ^^

Jaj, tudod milyen kis maximalisták. ^^ xD Egyébként szerintem akkora sikere volt ennek a cuccnak, hogy tényleg bőven lehet reménykedni benne. :D
Kexy
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.10.10. 15:34

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.01.24. 21:25

Szívesen. :)

Hát én reménykedem is. :D Igen, maximalisták... de az a jó. :D Megértem őket, én is az vagyok, és biztos utálnám, ha valami hibás árut kapnék. Főleg miután ilyen csillagászati ára van. xD
De azért újraélesztetnék azt a csomagot igazán. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Na, sok szép fekete pólót kaptatok? :D

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.10.16. 10:28

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron