Twilight

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.26. 20:44

:lol: :lol: :lol:
Őszintén? Kizárt, hogy Gerard erre jelentkezett. xD :lol: Én speciel majdnem leestem a székről a röhögéstől, amikor ezt olvastam. :lol: Összeírtak egy rakás színészt, akik elmennének vámpírnak, ennyi az egész.
Amúgy meg, miután visszautasították azt is, hogy zenét csináljanak a Twilight-hoz (amiért áldom az okos fejüket *.*), még egy indok rá, hogy kamu az egész.
De azért csak úgy viccből kíváncsi lennék, hogy nézne ki Gerard Edwardként... :lol: Meg egyébként nagyon szívesen viszontlátnám filmvásznon, szerintem nagyon jó színész lenne belőle. ^^ De NEM egy alkonyat-filmben. xD
Egyébként, visszakanyarodva az eredeti témára, én sem szeretem az alkonyatot, de a New Moon (kizárólag a könyv!!) tetszett, de csakis azért, mert nagyon élethűen le vannak benne írva az érzelmek. Meg aztán, twilight ide, twilight oda, azt el kell ismernem, hogy Stephenie Meyer jól tud írni. Tényleg, nagyon jól megfogalmazza az érzelmeket, humora is van, (és az sem háttérbe szorítandó, hogy jó a zenei ízlése is :P), de, ettől még mindig ki fog akasztani a könyveivel. xD
Engem csak az háborít föl az egészben, hogy elvette a vámpírok méltóságát. De még a vérfarkasokét is. Ez tény.
És a vámpírok nem csillognak. xDD
A filmekről pedig inkább nem nyilatkoznék, ha lehetséges. Annyit mondok csak, ha nem Robert Pattinson, hanem mondjuk egy teljesen jelentéktelen kinézetű színész lenne Edward, nem lenne az a köny ilyen sikeres. Ennyi.
Azoknak, akik csak a filmet látták, és úgy nyilatkoznak... részvétem. :lol: Nem akarom én védeni, mert irtózom tőle, de a film után tényleg könnyű azt mondani, hogy katasztrófa.
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: emily-E » 2010.08.27. 10:06

Úristen. Biztos hogy Ő nem jelentkezett. Szegény ott csillogna meg ugrálna a fákon :cry: :lol:
Elég sok időbe telt, amíg rávettem magamat, hogy megnézzem a Twilight-ot és először megpróbáltam elhitetni magammal, hogy "Jó ez!..."
Aztán megnéztem még egyszer és rájöttem, hogy "Nem, ez egyáltalán nem jó! " :lol:
Elolvastam a könyvet is. Határozottan jobb, mint a film, de nem tartozik az olyan könyvek közé, melyek után teljesen le lennék nyűgözve.
Persze, ez csak az én véleményem, úgyis többen vannak, akik teljesen odáig vannak a történetért. Valahogy megalázónak tartom, hogy egy vámpír iskolába járjon :lol:
Robert Pattinson pedig biztosan jó pasi, csak nekem nincs ízlésem.
Bár nem tudom, hogy egy vámpíros filmmel kapcsolatban miért számít ez.
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2010.08.27. 10:26

Engem csak az háborít föl az egészben, hogy elvette a vámpírok méltóságát. De még a vérfarkasokét is. Ez tény.

Nekem is ez csak a bajom vele. Ha egy "sima" romatikus regény lenne, akkor azt mondanám, hogy ízlések és pofonok, és ennyivel le is zárnám a témát, nem kínoznám vele magam, és nem is bántanék meg másokat még véletlenül sem.
Az a szörnyű, hogy ha ma egy tinédzser kiscsajnak mondod, hogy "vámpírok", rögtön "jujj Edvárd". Engem ez akaszt ki. Leonie tökéletesen megfogalmazta, elvette a vámpírok méltóságát a tömény nyáladzással.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: Gwen » 2010.08.27. 19:40

Jó sok időbe telt, mire ténylegesen rájöttem és sikerült megfogalmazni magamban, mi is az, ami annyira idegesít ebben az egész történetben. :? De határozottan ez az. Szóval már nem merek vámpírt említeni bárki előtt... régebben megszoktam, hogy elszörnyed tőle az illető, de ma már vagy elkezd "jaj edváárd"-ozni ahogy kriszta is írta, vagy gyűlölködni, hogy fúj twilight. xD Jó, az még mindig a jobb eset, na de mégis zavaró. :roll: :|
Ugyanez a vérfarkasokkal... oké, velük kapcsolatban nem nagyon érdeklődtem azelőtt sem, na de ki látott már olyat, hogy egy állítólagos vérfarkas úgy néz ki, mint egy hatalmas ölelgetnivaló plüsskutya? :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.11.05. 11:43

Engem is idegesít. Ha mondom vkinek hogy én imádom a vámpírokat akk rögtön ilyet szól:
De múltkor még utáltad Edvárdot!! :P
Igen szivecskéim, azt még mindig, de a vámpírok nem Edwárdok!!!! :evil:
Mondjuk annyi azért igaz, hogy szerencsére az utcsó könyv végén(merhogy én elolvastam..XDXD(A) ) mondja az Edvárd, h ők nem igazi vérfarkasok hanem alakváltók. és akk osztja az észt h az igazi vérfarkasok téll teliholdkor változnak át. nah akkor megnyugodtam. de sajna a legtöbb tini még mindig nem fogja fel, hogy Stephenie-nek eccerűen csak nagy a fantáziája, és megpróbált már megteremtett dolgokat újraírni olyanná, ami kimondhatatlanul távol áll a valóságtól. A vámpírok, nem Edvárdok. Nem csillognak, nem járnak suliba, nem szerencsétlen kis hülye lányokba szeretnek bele, elégnek a napon...
A vérfarkasok nem Jacobok. Nem cukik, nem izomkolosszusok, teliholdkor változnak át.
Ha ennyit megjegyez az ember miközben és miután olvasta: Semmi bajom a ttvájlájtal. Ennyi...
:P
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: Picijakueline* » 2011.03.15. 18:45

Wanderer írta:Engem is idegesít. Ha mondom vkinek hogy én imádom a vámpírokat akk rögtön ilyet szól:
De múltkor még utáltad Edvárdot!! :P
Igen szivecskéim, azt még mindig, de a vámpírok nem Edwárdok!!!! :evil:
Mondjuk annyi azért igaz, hogy szerencsére az utcsó könyv végén(merhogy én elolvastam..XDXD(A) ) mondja az Edvárd, h ők nem igazi vérfarkasok hanem alakváltók. és akk osztja az észt h az igazi vérfarkasok téll teliholdkor változnak át. nah akkor megnyugodtam. de sajna a legtöbb tini még mindig nem fogja fel, hogy Stephenie-nek eccerűen csak nagy a fantáziája, és megpróbált már megteremtett dolgokat újraírni olyanná, ami kimondhatatlanul távol áll a valóságtól. A vámpírok, nem Edvárdok. Nem csillognak, nem járnak suliba, nem szerencsétlen kis hülye lányokba szeretnek bele, elégnek a napon...
A vérfarkasok nem Jacobok. Nem cukik, nem izomkolosszusok, teliholdkor változnak át.Ha ennyit megjegyez az ember miközben és miután olvasta: Semmi bajom a ttvájlájtal. Ennyi...


:P

Hát ennél jobban szerintem még senkise fogalmazta meg ezt az egészet nem kell annyira komolyan venni elvégre is ez csak egy könyv/ történetek + a filmek bár mondjuk szerintem azok is kilóméterekre vannak egymástól) de akkor is nem kell a nagy Ő-t most akkor Edwarddal személyesíteni...véleményem szerint eléggé látványosan tud szenvedni.... és egyáltalán nem tudnám elviselni ha a pasim is ilyen lenne én már rég leütöttem volna.....de tudom hogy vannak és lesznek is olyanok akiknek ez "tetszik" nincs is ezzel semmi baj csak meg kell tudni különböztetni a kitalációt a valóságtól....
PiciJacqueline* voltam Tsók a családnak!

A 30 az új 20! Igen a fáknál!
Picijakueline*
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.03.15. 11:45
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2011.05.04. 19:47

Picijakueline* írta:Hát ennél jobban szerintem még senkise fogalmazta meg ezt az egészet nem kell annyira komolyan venni elvégre is ez csak egy könyv/ történetek + a filmek bár mondjuk szerintem azok is kilóméterekre vannak egymástól) de akkor is nem kell a nagy Ő-t most akkor Edwarddal személyesíteni...véleményem szerint eléggé látványosan tud szenvedni.... és egyáltalán nem tudnám elviselni ha a pasim is ilyen lenne én már rég leütöttem volna.....de tudom hogy vannak és lesznek is olyanok akiknek ez "tetszik" nincs is ezzel semmi baj csak meg kell tudni különböztetni a kitalációt a valóságtól....


Egyetértek^-^ edvárd nem semmi...sztem pattzy nem szinészkedik vmi jól.xddd cedric diggorynak akk már inkább elment.. amúgy én még szerettem is..mármint a tvájlájtot xD és Meyer sztem jól ír. és nem ő tehet róla végeredményben hogy ez lett belőle.:D végülis ötletes volt, csakhát érted..meg azért nyálban sem szenved hiányt...meg persze én nem szidhatom mer a Burok az egyik kedvenc könyvem..XD amit szintén ő írt..de az 200000x jobb a tvájlájtnál sztem.. meg a negyedik rész kicsit már erőltetett..na mind1, egyéni vélemények.:D nem tudom mér pofázok ennyit.xD üssetek le: DDDD
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019


Re: Twilight

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 09:24

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

Re: Twilight

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.08. 02:27

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron