Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2008.10.05. 20:02

Hát, ide leírhatjátok, bizar, meghökkentő, meseszép vagy akár MCR-es álmaitokat :D Semmi értelme sincs, de nem baj XD

Kedvenc álmom az volt, amikor zuhantam... aztán talpra estem :)

Egyszer meg azt álmodtam, hogy mamámnál voltam, és volt a pincékükben egy szórakozóhely (XD) . És ott találkoztam Lyn-Z-vel, Gerard-dal és Frank-kel :D . Frankie tudott magyarul, Lyn kicsit, Gee egy kukkot se :lol:
Eztán másnap, kiderült, hogy a szembe lévő házban nyaralnak (ősszel XD).
És ott volt az egész MCR... És hívtak, hogy menjek velük a belvárosba (a falun XD), de nem mehettem... az rossz volt... Vagyis jó... Na... értitek! :lol:
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2008.10.05. 20:24

egy csatornarendszerbe voltunk és májki meg alicia az unokatestvéreim voltak. beszélgettünk és akk jött berényi miki és lelőtte őket :@
aztán meg sírtam és vlhol sétáltam az utcán és találkoztam a tesitanárommal aki kinevetett amiért sírok :@
ez az egyik XD

a moziba fellépett a mcr és tele volt terem^^ de aztán a tömeg elkezdte őket paradicsommal dobálni :@ aztán szünetet tartottak és mindenki kiment és amikor végelett csak én meg a nagymamám mentünk vissza xD

nah mégegy van:
gerard a városi napokon beszédet tartott^^ de én nem nézhettem meg mert a templomba kellett mennem gyertyákat pakolni-,- de volt a templomban egy nagy plazma tv és ott néztem o.o közben persze olvadoztam ^^" xD
aztán haza kellett mennem és mit látok amint belépek a szobámba? h dzsi a hugom meg az anyum ott twistereznek és dzsi rögetett XD
aztán kimentek a szobából és ketten maradtunk :twisted: és... bezsélgettünk XD ^^ megkérdeztem h hol vannak a többiek erre megölelt és azt mondta h az maradjon az ő titka. aztán azt kérdeztem h honnan jött erre adott egy románia térképet ami felé az volt írva h ROMANCE és eltűnt :(


mégegy xD:
zombeeefalváról egy csomóan elmentünk egy mászóparkba. (tuggyátok ilyen fák között egy szál kifezsített drótonmászkálósbaXD). de csak Venom, Cukor meg én másztunk. Sokan voltak még de arra emlékszem h Margee és kriszta Fantát ittak xD szal mi hárman másztunk és Cukor meg én fél pályánál kidőltünk és ott elaludtunk egy fán, de Venom végig csinálta az egészet és el se fáradt! XD

egyenlőre ennyi az össz de majd még dolgozok rajta! x) XDXDXD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2008.10.06. 21:51

Én már meséltem a híres Mikey, a kalauzos álmomat, de van másik is :P
Szóval az úgy volt, hogy akkoriban éppen BP-n jártam gyógytornára nyár elején. És azt álmodtam, hogy elmegyek gyógytornára, aztán jövök vissza, megállok az Október 23-a utcában a piros lámpánál (jajj de okos vagyok, pedig Pécsen lakom *büszke a fenomenális földrajztudására :D*), és várom, hogy zöld legyen. És ekkor mellém lép Valaki. Odapillantottam csak úgy, hogy mer' mér' is ne, és a mi szeretett Frank Ieronk vala az. *.* Rágózott. ^^ És nagyon magas volt! Jóval magasabb nálam. Szóval így fölnéztem rá.
Zöld lett. Elindultam, és Frank előttem ment, éppen arra, amerre én is. És a Karinthy Frigyes utcában (*büszke a fenomenális földrajztudására :D*) is pont abba a házba ment be, ahol nagynéném is lakik, meg ahol at the moment én is laktam. Bementünk a liftbe. Ő csukta be a liftajtót, és én nyomtam meg a gombot. (Munkamegosztás ^^) Felértünk az ötödik emeletre, ott kinyitotta nekem a liftajtót, és előreengedett, mert ilyen udvarias, és hallottam, hogy jön utánam. Mikor a lakásajtót nyitottam, akkor is mögöttem állt, és amikor bementem az előszobába, és hátrafordultam, hogy ránézzek, akkor nem volt ott senki.
Szipp-szipp. Vége. :)

A másik álmom pedig igen bonyolult, és remélem, senkit se bántok meg vele. Tudjátok, az álmok nem befolyásolhatók ^^
Szóval Nici, Dead és én vonaton ültünk és éppen gólyatáborba mentünk. (Ezt pár nappal a gólyatábor előtt álmodtam.) Nem vagy egyedült olvastunk hárman. És Nici mellett néha ott volt Gee, vámpírfogakkal, néha nem. (Biztos tud teleportálni! xD)
Aztán megálltunk. Kinyitottuk az ablakot, és nagyon fújt a szél, szószerint szélvihar volt. Féltem, és nem mertem kiszállni a vonatból, de Dead és Nici kirángatott. :D
Sétáltunk. Gee megszólalt (egyébként Nici kezét fogta), hogy éhes. Dead és én félni kezdtünk. Nici bezzeg nem, ő vigyorgott, mint a tejbetök... -.- Gee rám nézett, én meg Dead mögé húzódtam. Gee már nagyon ijesztően nézett, és már remegtek a lábaim, amikor megjelent... a hős Frankie! xD
Felképelte Gerardot. Aztán megcsókolta, és a rút kis béka, akarom mondani Gerard, királykisasszonnyá, azaz Jamiává változott.
Dead és én nem nagyon vágtuk, hogy ez most mi volt. Nici értette, de nem mondta el -.-
Ekkor továbbindultunk. És összefutottunk Sémivel. Séminek nagy szimbolikus jelentése van álmaimban, mert amint odaértünk hozzá, elállt a szél. :o
Jamia és Sémi elkezdtek beszélgetni franciául. Senki se értette, még Frank se. Dead, Nici és én azon kezdtünk gondolkozni, hogy most mit is csináljunk, amikor csörögni kezdett a telefon. Vezetékes telefon volt, és fogalmam se volt, hogy került a kietlen pusztaság közepére xD
A nagymamám volt. Nagyon sokat beszélt, és én a vezeték miatt nem tudtam követni a többieket, akik lassan elsétáltak. Mikor a nagyim letette, ottmaradtam egyedül, a telefon is eltűnt. Féltem, egyedül voltam, és a szél is újra süvíteni kezdett. Elindultam visszafelé, és megtaláltam Nici MCR-es pólójának foszlányát. Aggódni kezdtem, és idegeskedni, hogy baja esett, de megnyugtattam magam, hogy Gee majd megvéd (elvégre azért fizetjük :)). De aztán rájöttem, hogy Gee Jamiává változott!
Ekkor meghallottam, hogy a távolban valaki gitározik. Odafutottam. Frankie és Jamia voltak. Megkérdeztem, hol vagytok ti.. de franciául válaszoltak -.-"
Frankie végül megszánt, és elbökött a hüvelykujjával egy irányba (szal nem emelt fel semmilyen tuskót, mint Toldi :)), és én arra siettem. Ott volt a vonat - felszálltam, mire a szél már-már orkánszerű őrjöngésbe kezdett.
Nagyon féltem. De ekkor láttam, hogy ott van Dead! Éppen eltűnt a kanyarban. Futottam utána, elkaptam a karját, és a karja a kezemben maradt.
Rájöttem, hogy nem Dead volt, hanem egy bábu. Kétségbeesetten mentem tovább a vonatban, amikoris szembejött Mikey! Kalauzruhában -.-"
Kérte a jegyemet. Próbáltam elmagyarázni, micsoda nagy baj van, de nem értette, sőt, azt se, hogy ő basszeros a My Chemical Romance nevű együttesben. Azt mondta mérgesen, hogy ő hivatásos, tisztességes kalauz, és ne szórakozzak vele.
Ekkor csörögni kezdett a mobilom. House of Wolves a csengőhangom ^^, és ezt hallva Mikey rendesMikeyvá változott. Nici hívott, megmondta, hogy hányadik kocsiban van ő és Dead. Rohantam, nyomomban Mikey. Ott is voltak, Nici és Dead. Dead félájult volt, így le kellett öntenem egy palack ásványvízzel.
Dead magához tért, és Titának képzelte magát. Mikey meg megcsókolta, mint a Nem vagy egyedülben, és én nagyon szomorú lettem. Nem, nem vagyok féltékeny. Dead mosolygott. Nici is mosolygott.
Én nem mosolyogtam xD
Dead közölte, hogy szereti, csak Frankiet jobban. Mikey erre szomorú lett, és én odamentem hozzá, és megsimogattam a haját *.*
Ezután leszálltunk négyen a vonatról. Ott volt Sémi, és elállt a szél. Hazajöttünk, csak mondjuk Mikey közben eltűnt valahol.
Az álom végén Pécsen csöveltünk a Széchenyi téren, MCR-t hallgattunk, valahogy Lynx és Vivi is ott voltak, és utána ránk dőlt Hunyadi László lovasszobra. Minden sötét lett, és felébredtem.
Vége :)
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Dead » 2008.10.06. 22:24

kösz az üzit,Nesi:D jó hosszú álmod volt azta O.O és örülök,hogy benne lehettem,bár elgé érdekes voltam.milyen részletesen emlékszel rá baker.azért a vezetékes teló a pusztában az fájt nekem xD és Frankie meg mit csókolgatta már gerardot,amikopr ott voltam én/Tita meg minden? XDD milyen kis szemét voltam,h megint Mikey-t csókolgattam,aztén pofára ejtettem.meg h a vonaton nve-t olvastunk :lol: én nem olvasom magam,kivéve ha fordítok:D
de olyan jó h benne lehettem az álmodban,köszi :D :D
na leírok én is 1-2 mcr-es álmomat,amire még emlékszek.volt több is ezeken kívül,de zavaros,mert Frank összefolyik az álmokban azzal a sráccal aki totál úgy néz ki mint ő ,és... na mind1 ezektől megkíméllek titeket,mert még én se értem xD

na....:
1. Egy suliba járt velem Frank, és mindenkit kilukasztgatott,mert piercingeket csinált a haverjainak. ööö csak arra emlékszem h az én pc-met is ő csinálta,és végig tök rendes volt velem,úsztunk együtt,meg akárhová mentem vigyázott rám,wá tök jó volt xD aztán felébredtem-.-
2. Gee bnője voltam(nemtom h történt xD)aztán csóri Frankie odajött hozzám, és kért h maradjak ott vele, ne menjek el Gee-vel,és megölelt, de leráztam magamról, kisétáltam egy üvegajtón és otthagytam ő meg bámult xD
3.én voltam Frankie és apám elfelejtette a szülinapomat ezért tiszta depi lettem(mármint Frank) azt üvöltözte h mindenkit utál.aztán hirtelen én én lettem,és kunyerálni kezdtem h legalább engem ne utáljon már,aztán mondta h engem szeret^^
4. pincér voltam egy étteremben,az MCR meg ott vacsizott.én nyugisan lepattantam melléjük,odaültem hozzájuk,ezért kirúgtak xDDDD aztán Frankie vmiért írt nekem 1 levelet h béküljek ki vele(azt már nemtom miért),amikor legközelebb találkoztam velük,akkor meg háborúztunk csak fogalmam sincs ki ellen, de én velük voltam,és jó volt xD
bocs a szó...menésért :oops:
Dead
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2008.08.14. 21:28
Tartózkodási hely: HeLL

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.10.07. 14:14

wáhh
tisztajókat álmodtatok már! xDDD
én ált leírom az álmaimat, mert mindig álmodok, és szerencsére emlékszem rájuk :D

Egyszer ültem egy ilyen szemetesen, és mellettem állt egy busz. hamarosan megjelent gerard. anyámtól kértem egy filcet és odaszaladtam hozzá. pontosan ezt mondta:
-szia! hogy vagy?
-köszi jól *és közben virult a fejem* csak enm tudom kinyitni ezt a szart /filc/
-segítek! - és elvette és egy lakkfilc lett belőle
-nem akarod, hogy írjak valamit a nyakadra? - aztán megdöbbentem és végül összefirkálta a pólóm, és megjelent Frank és elkezdett ölelgetni, mintha ien ősrégi barátok lettünk volna XD és felébredtem


a másik mikor Frank eljött hozzánk a suliba és együtt nézegettünk ilye képeket róla, és nevetgéltünk. aztán Gerard jött át a szomszéd teremből, hogy neki most el kell mennie és adott egy puszit. és Frankie tök féltékeny lett, mert őt nem pusziltam meg, és mikor ránéztem eltűnt minden ruhája. mezteleeeen volt :D aztán feébredtem ): pedig mennyi mindent ki lehetett volna hozni belőle XD
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.07. 14:54

höhö. mennyi álom már. :D
nekem egyszer volt az, hogy egy Frankre nagyon hasonlító srác (szal Frankie volt csak nem az IGAZI Frank XD) volt a maffiavezér fia, én meg egy másik maffia banda fönökének a lánya. XD
És Frank egyszer elrabolt és kikötözött egy székhez, majd mikor felkeltem vallatni kezdett. Nem mondtam semmit, majd nagy szemeket meresztettem rá és megkértem, hogy oldozzon el. XD Erre megsajnált és eloldozott én meg jól behúztam neki egyet... XD (hát de na, mégis csak elrabolt. xDDDD)
Ő meg neki nyomott a falnak és azt hittem leüt de lesmárolt. (és milyen jól smárolt... XD) aztán hát izééé... tudjátok. xDDDDD
de ezt komolyan megálmodtam. xDDDDD
na és reggel felkeltünk... jól kikészültem, hogy mit tettünk amikor nem szabadna meg stb, aztán jól elmentem. XD
Később jött egy sms-em, hogy menjek át hozzá.
Átmentem erre ott volt nála 2 csaj, én meg elkezdtem hörögni, hogy tipli van meg ilyenek és nekiestem Franknek, (na nem úgy hanem ütöttem XD) erre Frankie lelökött a kanapéról, leszorította a kezeimet megcsókolt és azt mondta szeret. *awww*
És ekkor felkeltem. XD

Egyszer meg idegenvezető voltam és az MCR vezetettem körbe, de már nem tudom, hogy hol. Annyira emlékszem, hogy nagyon sokat nevettünk aztán mindenki elkérte a számom. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.10.08. 19:19

Anger köszi h rólam is álmodsz XD

No, az egyik, amit már pár helyen talán említettem XD:

Átjött Tensy (másoknak esetleg a Henkie ismerősebb) és vele vt Dzsi, ésésés ez még a régi házunkban volt ami családi volt és kétemeletes csak most fater van ott namind1 és felmentek az emeletre hmhmhm búbolni egyet :lol: és nem tom már h került oda Frankie na mind1 vt egy kis veszekedés Frankie meg egy régi szerelmem aki már nem igazán érdekel XD nah és aztán miután összevesztek rajtam XD elmentem Bobbal a plázába azt felmentünk a ruhaosztályra ilyen nagyon puccos aranyozott pláza vt nah és vt egy terem ami televt próbafülkékkel és mindegyikben vt egy-egy nő és Bobbal együtt bementünk és mindegyik nőt megrontotta én meg figyeltem premier plánban XD


Aztáááán:
Suliban vtam azt vt osztályomban vtam és akk ofő bejelentette h jön egy különleges vendég mondom ühüm... érdekes lesz tuti vánesszá hjudzsensz meg zek efron féle vendégre kell számítani erre bejön a mychem oO" és akk a teremben szétszórva leültek, minden asztalon volt egy-egy hamutálca mmint ahol ültek meg egy-egy csésze kávé felkészítés gyanánt XD nah és előttem ült Frankie a mellettem lévő padsorban a mellettem lévő padban ült Dzsi aztán Mikey az első sorban Bob és Ray pedig az ablak melletti sorban és akk dumáltam Frankievel az ofő mindig ránk szólt h oké h mcr-es vok de ne beszéljünk már annyit erre Frankie még lelkesebb lesz azt egy stréber otársam odajött miután ofő szabadfoglalkozást mondott (am ilyen szabadnap volt v mi a tököm) erre Frankie elhajtja bunkón h olyannak nem ad autogrammot aki nem igazi mcr fan csak azért kér aláírást mert ő híres meg minden nekem meg mindannyian adtak aláírást Frankie még puszit is ^^ és akk megkérdeztem h hova menjünk tök haverként viselkedtünk egymással ^^ és akk mondtam h menjünk le a tornaterembe adjanak egy rögtönzött koncertet, térítsék meg a hitetlen rappereket! XD azt lementünk adtak koncertet én felmentem a színpadra én is énekeltem és akk Frankie lesmárolt awww *nyálcsorgatás* és tök jó voooooolt ez az egész álom azt hazamentünk buliztunk a kicsinyke lakásunkban és vuhuu olyan jó vt *-*


Ésésésés ez még non régi de ez jajj XD:

Vala a nagy semmi, benne egy ajtó XD én belépek rajta, erre egy teljesen fával beborított szobába léptem, középen vt az mcr, csak az vt a fura h Frank ült a dobok mögött Bob meg frank gitárját fogta majd odamentem Frankiehez és megkérdeztem h érzem a ritmust de nem hallom... erre mondja h majd megtanulod kezelni a hangerőszabályzót... mondom jahhh... erre megjelenik Lora és előad önmagában egyedül egy mcr számot vis vhogy két gitárral és egy baszerral gitározik és még dobol is meg énekel! o_O mondom anyád... erre bejön Jimmy Urine és akk mondja h ejnye Lora ne dicsekedj a mittoménhány láthatatlan karoddal és a tehetségeddel... nézd meg a hugod (mert itt a tesóm vt XD) milyen ügyes... erre egy halom jegyzettömb landol a kezembe, amire az van írva, h: A HANGERŐSZABÁLYZÓ HASZNÁLATA én meg: uhhh -.-" azt végül Jimmy átkarolt engem és Lorát és kimentünk az ajtón és felébredtem.

Hááát... aki elolvasta annak köszönöm! XD
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Lyla » 2008.10.10. 13:10

Úrisen O.o Milyen jókat álmodtatok XD De azért énis elmondom:

Szal, vt vlami F1-es verseny és mind ott jönnek be az ilyen zsírtehén fazonok -.- és a végén Gerard *.* és ő indult leghátulról, és csak vezettek, és csak vezettek, és közben a kocsik darabjaira estek, és a végén a kormánnyal a kezükbe berohantak, és Gee lett a 3. (bár én még a futam előtt 1. helyezést adtam vna neki ) és utána Gerard kinyitotta a pezsgőt és a kupakkal eltalált és elájultam XD

Vége

Meg még vt egy, hogy vt egy ilyen elhagyatott terület, és volt benne egy mocsár, ami vagy 100 évvel előtte medence vt, na mind1, szal a mocsárban ott úszkáltam, és láttam hogy énekel a TH (BLÖEEE XD) és hót rózsaszínba vtak XD, és lecsaptam őket a mocsárral, és elkeztek visongani, meg csapkodtak a kezeikkel XD és elrohantak. És akkor jött az MCR *.* és eljátszották a Mama-t *.* és utána beugrottak a mocsárba és hopp, a mocsár helyén medence lett, és Gee lesmárolt *.* Frank sírva (jaj látnotok kellett vna XD) kirohant és nekiment Ketyának és Ketya bevadult és letámadta ''szegény'' Frankiet és csakhogynem ott helybe megerőszakolta XD na és minden jó ha jó a vége XD (Kivéve a TH-nak XD)
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.10. 15:24

Lyla írta: ...és utána Gerard kinyitotta a pezsgőt és a kupakkal eltalált és elájultam XD


Na ezen behaltam. :lol:
Milyen álom ez már? :lol:
Istenem könnyezek a nevetéstől. :D
Mi lett volna ha nem kelsz fel? Lehet kaptál volna szájon át lélegeztetést! ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Lyla » 2008.10.10. 16:19

ennél az álomnál anyum ébresztett fel hogy suliba kell menjek :evil: :cry: :x am ennél álmodtam már sokkal nagyobb baromságot is, csak az nem MCR-es :roll:
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 15 vendég

cron