Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.08.10. 18:15

basszus én meg mostanában folyton Christian Bale-el álmodok. xDDDD
nah, mindegy a lényeg, hogy tegnap/ma (XD) Frankievel álmodtam, de teljesen más ember volt. XD még piros volt a haja és deszkás volt, de ilyen ahhh fajta. XD tök jól nézett ki (hogy máshogy?XD) és annyira durván jól deszkázott... XD háhá, aztán csinált vmi tök durva trükköt én meg ott visítottam, hogy mennyire ügyes ő meg odajött és átölelt és már majdnem megcsókolt de felkeltem (áááá, annyira szar volt felkelni...) de akkor is tök aaaawwwww volt az egész. XD FRANKIE AZONNAL TANULJ MEG DESZKÁZNI, TÖK JÓL NÉZETT KI ALATTAD. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Violet » 2009.09.01. 21:33

Jujj, én is álmodtam, én is álmodtam, és benne volt Gee. És az volt, hogy háború volt, és volt egy nővérem, és úgy nézett ki mint én, csak magasabb volt és hosszabb volt a haja. És volt autója, és elmentünk Gerardhoz, és mondtuk, hogy pakoljon össze, és elvisszük egy biztonságos helyre, és ő meg ilyen sisakban meg olyan öltözékben volt, mint a Ghost of youban. És azt mondta, hogy nem jöhet, mert a nagyapjának ráng a lába XD És a nagyapja úgy nézett ki mint az én nagyapám. Utána megfogtuk őt is, és együtt lesétáltunk a biztonságos helyre, ami történetesen a nagyanyám háza volt XD És ott már sokan voltak, és az egyik hülye meg el kezdett szaladgálni egy gránit bombával. És ráorditottam, hogy milyen hülye már, dobja el mert fel fog robbanni. Ő meg erre kiröhögött és tovább szaladgált, és akkor hirtelen mintha egy képregényben lettünk volna BUMMM felrobbant a keze. És az olyan képregényes képkockás volt na... És fröccsent a vér, meg ilyen morbid dolgok.
És végülis ennyi, csak nagyon mérges voltam, hogy rám mért nem hallgat sose senki XD
Violet
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.04.13. 18:06

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.09.02. 19:42

Gránit bombával rohangált? :lol: Nem tudom, én inkább rád hallgattam volna xD

Jaaahj én mit álmodtam még a nyáron!
Szóval a szobámban volt egész zombeee falva, és éppen MCR babákat csináltunk papírból. Én csináltam Mikey-t :P Aztán ugye éppen színeztem volna az övét, de nem tudtam milyen színű… erre hirtelen megjelenik az IGAZI Mikey Way, hogy nézzem meg nyugodtam, milyen színű az öve :lol: És megnéztem. x'D (kockás volt)
Aztán ugye ott volt az egyik barátnőm is, és azt mondta, hogy Frank Debreceni Zitával jár o_O
Zombeee falva: MIIII?
Mikey: *nyugodtan álldogál tovább*
(egyébként fogalmam sincs, ki az a Debreceni Zita? xD valahonnan a tvből szedhettem össze)
Erre barátnőm felment vmi honlapra ahol ilyen baszott nagy betűkkel ki volt írva:
Frank Iero Debreceni Zitával jár! *kép róluk*
A Zombeeek ájuldoztak, a barátnőm elégedetten mosolygott… Mikey… Mikey meg se mozdult xD
Vége.
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.10.30. 18:21

Egyszer azt álmodtam, hogy a sulimban egy teremben koncert volt, először MCR, aztán Rammstein, aztán meg Emigrate :D A MCR még teljesen normális volt, de Till-en nagy szőrös kabát volt és Richard is elég hülyén volt felöltözve :lol: és én elkezdtem Till kabátján nevetni, erre Edit egy rosszaló pillantást vetett rám X"D... Amúgy Edit tanár volt és a kezében volt a napló, amin volt 2 Gerardos matrica meg egy harmadik, amin a Billy Talent III borítója volt :lol: :lol: :lol:

Mostanában állandóan a Rammstein-nal álmodok :D ... múltkor pl. Till el akart rabolni, de nem sikerült neki, mert elkapták... kár XD ...
Tegnapelőtt meg Rammstein koncerten voltam... álmomban :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.27. 22:49

Legjobb álmaim.. hmm... 1. mikor kiderült h Gee és Mikey a nagybátyjáim :shock: :lol: :D ;)
2. amikor kiugrottam az ablakból és hát... nem estem talpra. rohattul fájt, de megtapasztaltam hogy milyen szétterülni a második emeleti ablakból a betonon. Kellemes volt xĐ
3. amikor a my chemical romanceel töltöttem egy egész napot úgy, hogy senki más nem zavart meg minket :P
4. Mikor táborban voltam(mcr is ott volt velünk) és a hét utcsó napján rászántam magam az autogramm és közös foto készítésére. mihelyt megszületett az elhatározás és leindultam G. felé, az uncsitesóm felébresztett-.-""""""""
5. Mikor zombik elől menekültünk, én is az lettem és a legjobb barátnőm levágta a fejem. még mindig fáj a nyakam, ha rágondolok. baltával csinálta :oops:

hogy ezek szerintem mér jók? félelmetesek, izgik és így utólag elég viccesek!
Én már amúgy is beletörődtem hogy horror és zenemániámnak köszönhetően csak kétfélét tudok álmodni:
1. rémálmot
2. a kedvenceimmel valamit
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.08.03. 12:44

Tegnap későig olvastam a Battle Royal Fanfic-t, és ennek köszönhetően egész éjjel menekülhettem a gyilkolászó idióták elől, ez nem volt olyan jó, de ott voltak Geeék és ez kárpótolt mindenért.

Hajnalban meg arra emlékszem, túszként tartanak fogva valami bűnözők, az nem derült ki, mit is akarnak elérni, de a lényeg, hogy Gee is ott volt. Együtt raboskodtunk. Az tetszett, az már kevésbé, hogy meg akarnak ölni.
:D :D :D :D

Állandóan felriadtam, de megérte, hiszen emlékszem az álmokra!
Mindezek ellenére mosolyogva ébredtem!!
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.05.14. 11:03

Hmm... Hát azt nem tudom, hogy a való életben mi vagyok (eddig úgy tűnt hetero... mondjuk nem állítom kifejezetten, hogy az vagyok, mert hát... ki tudja?), de álmomban azt hiszem, biszex voltam. Nem emlékszem pontosan, de mintha egy csajt rálöktem volna a kerítésünkre... Ömm, elég félreérthetetlenül :twisted: :lol: ... Aztán egyszer csak már BRIAN MOLKO volt. (Első Brian-es álmom :D ) Ésöööö... MEG AKART DUGNI! :twisted: :lol: Aztán gondoltam, hogy fényes nappal az udvaron nem kéne... Aztán elindultunk a másik házunkba, ami kicsit hátrébb van, mint amelyikben lakunk és lomosnak használjuk, de álmomban valahogy rend volt ott... Közben mondtam Biran-nek, hogy nézzen szét, nincs-e ott bent valaki.... Erre benézek a hálószoba mellett lévő fürdőbe és az ÉNEKTANÁROM OTT HUGYOZIK! :lol: Brian bement a szobába... Öhmm... Félmeztelen volt, csak nem felülről, és nézett lefelé, öhmm... És épp azon csodálkozott, hogy máris hogy felizgattam :oops: :lol: DE abban a pillanatban épp nem volt rajtam a szemüvegem és ezek szerint álmomban még rosszabbul látok, mint amúgy (ami azért érdekes, mert álmomban mindent jól láttam, csak azt nem :lol: ) Aztán valamiért elindultam kifelé a házból (lehet, hogy frusztrált, hogy csak egy fal választ el a hugyozó énektanártól :lol: ). Brian jött utánam. Álmomban alacsonyabb volt, mint én de most megnéztem neten és 1 centivel magasabb. :D Eléggé hülye kinézetű, kék, pici virágmintás ing volt rajta. Úúú, most jövök rá, hogy pár nappal azelőtt láttam olyat a turiban. :lol: Na szóval, ott állt előttem és megsimogattam az arcát, erre hülyén nézett rám, én meg megmondtam neki, hogy most ehhez volt kedvem. :lol: Aztán bementünk a rendes házunkba... És most jön a szomorú rész :( ... Egyszer csak kettő lett belőlem, de már nem is úgy néztem ki, mint ahogy kinézek, hanem szőke voltam, volt frufrum, meg vékony voltam, stb. És én ott voltam a szoba egyik végében, Brian meg rámászott a másik "én"-re TESÓM ÁGYÁBAN. :cry: De olyan rossz volt... Fogalmam sincs miért, elkezdtem négykézláb mászni az én ágyammal szemben lévő szekrény felé és Brian valami olyasmit mondott a másik "én"-nek, hogy "Nézd csak, milyen sápadt!". Tényleg éreztem, hogy tiszta fehér az arcom, de ez olyan megalázó volt. :( Mármint, hogy először meg akar dugni, aztán meg már a másik "én"-t akarja megdugni ELŐTTEM és még ki is gúnyol. Erre már nem emlékszem pontosan, de mintha a másik "én" elbizonytalanodott volna a végére, hogy biztos akarja-e, hogy Brian megdugja. *kárörvendő nevetés*

Azt hiszem, ennyi volt.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.05.24. 11:52

Áhhh, most volt időm olvasgatni itt, és basszus, ti miket tudtok álmodni! :lol:

Réka, ez a Brian-es álom valami eszméletlen! :lol: Az elején végig röhögtem, pedig órán vagyok! :lol: :lol: :lol:
A vége tényleg szomorú... :( Igazán megdughatott volna "az igazi téged" Brian... :(
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2011.05.27. 18:53

ChaosQueen írta: Igazán megdughatott volna "az igazi téged" Brian... :(

:lol: :lol: :lol:
Amúgy engem álmomban még sose dugtak meg... Meg máshogy se :lol: Gondolom ezért van, hogy álmomban se. :roll: :lol:

Csak, hogy ide is le legyen írva, megálmodtam, hogy Gee szereti Adam-et, úgyhogy aki nem így gondolja, az fogadja el, hogy ez így van, mert ez TÉNY! :lol:

Tegnap meg olvastam az Interjút, aztán lefeküdtem, de nem akartam aludni, mert még csak 7 után valahol járt az idő, nem is voltam pizsamában. Gondolkodni akartam ezen az Armand-Louis-Claudia dolgon.... Tudtam, hogy elalszok. :lol: ... El is aludtam, de közben azt álmodtam, hogy fekszek az ágyban, még világos van és az Interjún gondolkodok. :lol: Tök jó érzés volt, mert úgy éreztem, hogy különösen értelmes gondolataim támadtak, de tuti, hogy csak álmodtam, mert egyrészt nem emlékszem a gondolataimra, másrészt úgy jelentek meg előttem, mintha valami fura dizájnú twitter-re ki lennének írva.
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: sliver » 2011.05.28. 09:36

MCReka írta:Amúgy engem álmomban még sose dugtak meg... Meg máshogy se :lol: Gondolom ezért van, hogy álmomban se. :roll: :lol:

A legeslegjobb, amikor fiú vagyok álmomban, és én dugok meg másokat... Mondom mi van? Egy kicsit ijesztő, hogy farkam van, és ugyanúgy élvezem. :lol:
Mostanában a koncertről álmodok mindig. Ma éjjel azt álmodtam, hogy én vagyok az MCR új dobosa, ez lesz az első koncertem, és nagyon fosok (főleg mivel a valóságban nem is tudok dobolni :lol: ). De aztán közvetlenül a fellépés előtt mindenkivel összepacsizok, és Gee azt mondja nekem, ne parázzak, ha elbaszom, majd ő is elbassza, és akkor úgyis mindenki csak azzal fog foglalkozni, hogy az énekes béna volt. Ennek amúgy álmomban volt értelme, és megnyugodtam tőle. Hát ez a Gerard egy kis hős :lol: :lol:
"synthetic animals like me never have a home"
Avatar
sliver
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.02.11. 00:31

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron