Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Laura » 2009.03.02. 22:06

ÚÚÚÚÚÚÚÚ, ez nagyon nagy! x"DDDD Kb. olyan, mint nekem a " Dobj már meg egy zoknival, csak ne rózsaszínnel." :? XD
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.03.03. 14:30

basszus, akkora hülyeséget álmodtam. XD
Igaz nem MCR, de ááá. XD
szerintem túl sok x-ment olvastam az utóbbi időkben.
szóval a rozsomák (a farkas a "közismert nevén.") volt a pasim és TERHES VOLTAM. :lol: de nagyba harcoltam a nagy hasammal, és ilyen full tűz emberré tudtam változni. XD nagyon beteg volt. XD
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.03.03. 17:50

Juuuuuuuuj, olyat álmodtam!!! :lol:
MCR koncert volt Budapesten, és mi Laurával természetesen mentünk. Jó korán ott voltunk, és mi voltunk az elsők. Először csak 40-50 embert engedtek be, a többiek meg kint vártak.
bekerültünk az első sorba, és ülni kellett. Félkör alakban volt a színpad, a cirkuszra emlékeztetett.
Teljesen világos volt a színpadon, meg a nézőtéren is, és kijött Gee, hogy megnézze hogy áll a felszerelés. Lent volt a színpad mellett (egyedül csak ő) és mosolygott a közönségre. Fekete, fényes latex, ujj nélküli kezeslábas volt rajta, elöl cipzárral. Egyszercsak megállt velünk szemben, egy pillanat alatt lehúzta a cipzárt, és lehullott róla a ruha. Ott állt tök meztelenül, mosolyogva körbenézett, és nagyon édesen a szája elé kapta az egyik kezét, és azt mondta: "Upsz!" Úgy csinált, mintha tök véletlenül esett volna le róla a ruha, és pirulva mosolygott! :lol: :twisted:
Aztán sötét lett, és látszottak egy ember körvonalai, aki a földön feküdt, de úgy, hogy pici gömböcskék foszforeszkáltak a testén. Ez a valaki megszólalt: " Na de Gee!" és akkor rájöttünk, hogy ez Frankie, aki a szempilláit rebegtette Gerardra, és a pillái végén is foszforeszkáló golyók voltak, onnan lehetett látni, hogy rebegteti.
Utána megint világos lett, és Gerard (most már ruhában) beszédbe elegyedett a közönséggel. Egyszer csak rám nézett, aztán Laurára, csodálkozott, és ide-oda kapkodta fejét hol rám nézve, hol Laurára. Aztán megkérdezte tőlem: "Nektek van valami közötök egymáshoz?"
Én meg mondtam neki, hogy: " MIért, mit gondolsz?"
Erre mondta : " Csak nem testvérek vagytok?"
Én meg: "*nevettem*Ezt most udvariasságból modtad? Mert az anyukája vagyok!"
Erre teljesen elképedt. Utána még beszélgettünk, és értettem minden szavát, úgyhogy vagy magyarul beszélt, vagy én tudtam álmomban angolul.
Szuper egy álom volt! :lol: :twisted: Főleg a meztelen rész! :twisted: Egy picit szőrös volt e mellkasa (de csak egy picit!) :twisted: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.03.04. 09:50

hiiiiiiiiiiiiiiih :lol: ez téll jó álom lehetett :D :twisted:
dzsi levetkőzik és még mosolyog is hozzá... wow dzsi :twisted: :twisted:
Szilvi, nem voltam véletlen ott? :roll: :P :lol: :roll:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.03.04. 16:42

Sajnos nem, csak lélekben(gondolom)! ;) :D
Majd legközelebb beleálmodlak! :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.03.25. 18:54

:lol: Hát ezt muszáj elmondanom, pedig akkora hülyeség. Az iskolában (gimnázium) voltam és volt ott egy színpad (a való életben nincs ott). És ott ültünk a nézőtéren az általánosból egy pár emberrel. Aztán egyszercsak a színpadon feltűnt a MCR + LynZ és elkezdtek táncolni. Értitek??? TÁNCOLNI!!!! :lol: Hát elég fura volt. . . nem tom miért de tudtam, h Mikey meg Ray is ott táncol, pedig nem is láttam őket. Bob helyett egy másik ember volt ott, aki nem is tudta a táncot és bénán is nézett ki :x . . . Frankie-ből pedig kettő volt :) Jah és LynZ-nek nagy hasa volt :) . . . úgy értem, mert terhes volt az álmomban is. :) Aztán elmentek, de nem tudtam autogramot kérni :( Amúgy mindenkin elég hülye ruhák voltak, kivéve Gerard-ot. . . rajta a Desolation Row-os ruha volt. Aztán felébredtem és egyszerűen nem bírtam abbahagyni a röhögést :lol: . . . aztán újra elaludtam és megint vmi hülyeséget álmodtam, de az már nem a MCR-el kapcsolatos volt és már nem is emlékszem. . . :lol:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.03.25. 21:28

Elmesélhetek egy nem MCR-rel kapcsolatos álmot? Venom viccesnek találta ^^
Szóval, azt álmodtam, hogy James (tudjátok, a rosszfiú a Twilightból, aki AKKORA arc, hogy az hihetetlen :lol: ) felvágta a szegycsontomat, kikanalazta a velőt, és pirítóskenyérre kenve megette :mrgreen:
Szép álmokat mindenkinek! ^˛^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.03.26. 14:58

jesszom, de szépet álmodtál XDDDDD ez téll vicces xDDDD háhá :lol: :lol:


Én is álmodtam egy baromságot, de nem mindnre emlékszem. (: xD
Úgy kezdődött, hogy (ez persze a Twilight-nak köszönhető :P :lol: ) egy vámpír éjszaka, amíg aludtam figyelt engem. Egyszer felébredtem éjszaka, és megláttam. És tudjátok, van az a mese, hogy Én vagyok menyus, és abból a Bambula volt a vámpír segédje, a vámpír pedig Adam volt. :shock: Adam azt mondta, h szerelmes belém, és aztán kiderült, h én is szerelmes vagyok belé. :lol: Aztán átbicikliztünk Szalkszentmártonba a temetőbe, úgy, hogy Adam tekert én meg a csomagtartón ültem. Aztán este hazaértünk, leültünk a szobámban az ágyra, ami yolan volt, mint a Bellának a Twilightban, a Bambula meg az asztalnál rajzolt. Adam azt mondta, hogy mi nem lehetünk együtt, úgyhogy ráordított Bambulára, hogy "Kapd el, de élve, és hozd vissza nekem, hogy megölhessem!". Pedig én csak ennek hallatán kezdem el szaladni. xP XD Adam lefeküdt pihenni, én meg mielőtt kiszaladtam volna a házból, kivettem egy beépített szekrényből egy játékbabakocsit, és úgy szaladtam, h azt toltam magam előtt. X'D Két órája szaladtunk már, és az gondoltam magamban, h Adam már bizt nagyon vár otthon rántottával. Bambula meg már alig tudott szaladni, és ezt mondta: 'jólvan, most má menjünk haza.' És beraktam a babakocsiba és mentünk hazafelé. xP Út közben mondta, hogy ő szeretne kénessavat inni, én meg mondtam neki, hogy most csak kénsav van nálam. X'P Hazaértünk, és Adam apummal a híradót nézte a nappalinkban, a rántota meg az asztalon várt. XD Másnap elmentünk Forksba, és ott volt a Velencei-tó, (xP) amibe Adammel fürödtünk.^^ Az ölében tartott egész végig. De am esett az eső közben. És volt egy óriási tévétorony ott, meg egy csomó kamera, és felvették ahogy fürdünk. A végén meg Adam eltűnt, aztán Bambula nagyon kacsingatott rám, de aztán vissza jött és örültem.^^ Ennyi. XD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.03.26. 23:01

Anger, ez olyan... romantikus volt... *szipog* Annyira meghatódtam... :cry: ^^
XD
Szerk.: Most nézem. Neked is kurvajó az avatarod! *.* Na mindegy, akkor is nekem a legszuperebb Ridleyvel ^^ Ilyen aztán nem terem minden bokorban, és nincs is ilyen senkinek ^^
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.03.27. 12:19

Anger, mond csak mit ettél, mielőtt ezt álmodtad? mert ehhez minimum egy nagy tányér töltöttkáposzta kell!!! :lol: :lol: :lol:
Ennyi hülyeséget összeálmodni....! :lol: :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

cron