Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.04.26. 07:52

Heh... Hát én valamelyik nap tök furit álmodtam. Emeseneztem Geevel, de ilyen izés betűkkel írt, de el tudtam olvasni xD Még arra is emlékszem, hogy narancssárga volt az írása.... Naés meghívott valami divatbemutatóra xD Aztán hirtelen csöngettek, és ott volt az ajtóban Gerard meg Frankie. Jöttek egy ilyen terepjáróval xD Aztán elindultunk, és azt mondták, hogy csak úgy tudunk elmenni arra a cuccra, ha a Dunaparton megyünk xD És akkor ottlett az unokatesóm :shock: és még arra emlékszem, hogy Frankie beleragadt a sárba, ezért ott kellett hagynunk, merthogy sárosan nem jöhet. Aztán felkeltem... Háttőőő... Jah. :D
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.04.29. 16:06

zadri írta: Frankie beleragadt a sárba, ezért ott kellett hagynunk, merthogy sárosan nem jöhet.

Jaaaj... *megy a Dunapartra megkeresni az ottragadt Frankiet* 8-) :twisted:

Álmomban mamámnál voltunk anyummal, és monta mama, hogy olyan sápadtak és fehérek vagyunk... ígyhát anyu fogta magát, odaült az ablak elé napozni ^^ Aztán én meg fogtam magam, bementem a fürdőbe (ahol egy ablak sincs :lol: ) és elkeztem MCR koncertet nézni a TVbe :P :lol: (hogy hogyan került oda egy TV ne kérdezzétek :?: :lol: )
Tök jó volt... :D
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.05.03. 10:00

Álmomban elbicikliztem Szegedre, (mi nekem az a kb 100 km xD) és el keztem keresni Cicct. Azt kiabáltam, hogy 'Cicc, Cicám', de nem találtam. Megkérdeztem, egy csajt, hogy nem ismeri-e, de véletlen rossz vezetélnevet mondtam. X'D De azt mondta, hogy szerinte iskolában lehet... én meg rájöttem, hogy mivel suli idő van, nem is mond butaságot. :P
Este újra el kezdtem keresni, és ott volt a nagymamám háza az egyik utcában. xD És megkérdeztem egy nénit, hogy hol van Cicc -mostmár helyes névvel- és azt mondta, hogy ismeri. Aztán rámutatott a cuki kiscicájára, és mondta, hogy a temető mellett lakik. xP XD És Cicc-t meg nem találtam meg. -.- xD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.05.15. 17:31

Megint MCR-eset álmodtam!
Az MCR volt Magyarországon a Depeche Mode előzenekara! :lol: :shock: :shock: Na már itt kész voltam!
A koncert a Balaton partján volt, úgy, hogy a színpad benne volt a vízben! :shock: KOrdon helyett iskolai tornatermi padokkal volt elválasztva a színpadtól a közönség, és Gerard mondta is, hogy azon nem lépjünk túl, de előrahajolni lehet!
Aztán valami szobában volt felállítva a színpad, ott koncerteztek. Nagyon kevesen voltunk, és koncert előtt kimentek a fiúk még egy kicsit, mi meg Laurával beosontunk a szobába(szinte az egész szoba színpad volt) és megpengettük Frankie lerakott gitárját.
Aztán bejöttek a srácok. A színpad egy ágy volt takarókkal, meg párnákkal, és Frankie lefeküdt, mi meg Laurával ott ültünk mellette, és én egy kispárnát Laurához dobtam hülyeségből, és nagyon idiótán nevettünk. Erre Frankie ránk nézett, és hozzám vágott egy plüssállatot, amit én aztán Laurához dobtam, ő meg vissza Frankiehez, és így dobáltuk hármasban a plüssállatot. :lol: :lol: :lol:
Arra emlékszem még, hogy Frank angolul beszélt,(milyen meglepő!) :lol: , de Laura fordított nekem, és azt is lefordította Franknek amit én mondtam.
Hát ennyi! Elég értelmes! :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.05.15. 17:35

ez tök jó :lol: :lol: plüssállat dobálás xDxDxD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.06.01. 11:08

miután este annyira felidegesített a videó... képzelhetitek..

egy lakatlan szigeten voltunk, ami a sulinak az udvara volt és virágokat gyűjtöttem :lol:
aztán egy múzeumba kerültem, mindenütt kamerák voltak elhelyezve és vettem Gerard Way-es fogkrémet, festőállványt és szőnyeget xD természetesen hogy ezeket megszerezhessem át kellett mennem egy játszótéren, ahol a homokban ilyen drogos tűk voltak, mondtam apának, vigyázz ott egy! aztán hirterlen miden lépésemnél vagy hat tű állt a lábamba. elkezdtem sírni, hogy ha ezt Gerard meglátja, nem enged be a múzeumába és elkapom a hiv-vírust. aztán szerencsére felébredtem :lol:
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.06.14. 12:44

Szóval megint MRC-es álom! :oops:
Koncerteztek valahol a Duna parton, és Gerardon egy szűk, fehér nadrág volt, nagy színes foltokkal. Úgy nézett ki, mint egy bohócruha, csak szűk. Hihetetlenül nézett ki! :D :lol:
Mi, azaz a közönség egy sorban ültünk, Gee lejött a színpadról, és ott ugrált előttünk egy Guitar-hero gitárral a kezében, közben énekelt, és játszott a gitáron, meg azt magyarázta hogy kell használni. :lol: :lol:
Hát ennyi! :lol: :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.14. 20:34

Na, most már ide is ellátogatok :D
Nekem sajna nagyon ritkán vannak MCR-es álmaim, eddig kb ha 3-4 volt, az már csoda. xD De abból is csak kettőre emlékszem... :lol: ha meg nem az mcr-rel álmodok, sosem álmodok semmi poénosat :cry: Ha meg igen, arra nem emlékszem. Szívás. -.-'
Szóóval az volt, hogy az MCR jött a sulinkba látogatóba, és én meg az egyik osztálytársnőm (szintén mcr fan xD) tökre fel voltunk spannolva meg minden, miközben vártuk őket. Aztán megérkeztek, de csak öö...*gondolkodik* Bob, Frank meg Ray volt ott asszem, ja meg Lyn-Z is :D én kimentem, és nem értettem miért nincsenek ott Gee-ék... és odaálltam Lynn mellé, tök vicces volt, valami iszonytató neonzöld acélbetkós bakancs meg szintén zöld kertészgatya volt rajta, ja és azon csodálkoztam hol a pocakja... :lol: aztán megkérdeztem (angolul! :D ), hogy hol vannak a többiek, erre valami olyasmit hadovált hogy csak a sárkányszeműek nem aludtak az úton vagy mi... :shock: és én tudtam hogy Gee-re meg Mikey-ra céloz. xD aztán elindultunk ketten és nekiálltunk beszélgetni mindenféléről... tiszta értelmes, amikor fölébredtem szétröhögtem magam Lynn ruházatán xD
Meg volt valami olyasmi, hogy én voltam Gee, ésés...valami sötét, elhagyatott raktárépület udvarán mászkáltam, és bementem egy szintén tök sötét, üres terembe, ahol megtámadtak xD De megvédtem magam, vagyis Gerard védte meg magát, aztán... elrohantam. :lol:
Na hát ennyit igen érdekes-izgalmas mcr-es álmaimról. xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.06.16. 15:14

Vasárnap hajnalban azt álmodtam, h kocsival megelőzött minket egy GAW rendszámú kocsi. . . . és ebben nem lenne semmi érdekes, de vasárnap este jöttünk haza Bp-ről és elmentünk egy kocsi mellett aminek GAW volt a rendszáma :o . . . .

Nah még van egy régebbi álmom asszem ezt még nem írtam le, de nem is emlékszem teljesen tisztán :oops: . . . asszem vmi suliban voltam ahová a zombeee-k járnak :lol: és az egyik teremben ott volt a MCR, ahol tanítottak is ha jól emlékszem és volt vmi külön járatuk a WC-hez, h út közben ne kelljen zombeee-kal találkozniuk :roll(mert gondolom akkor soha nem jutottak volna el a WC-hez :lol: ). . . . de ezt a járatot lezárták szal muszáj volt a mindenki által használt úton menniük és már majdnem el is kaptam őket és vmi olyasmit tervezgettem a fejemben h viszem őket a többi zombeee-hoz ;) . . . . amikor felébredtem :cry:
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.08.10. 16:24

Megint álmodtam valami eszméletlent! :D
Az MRC Budapesten koncertezett, és utána nálunk szálltak meg!!! :D :D
Együtt grilleztünk a kertben, Gerard közben legalább 3x átvette a nadrágját, Ray pedig két pofára tömte magába a pörköltet, amit főztem. :lol:
Gee mellett ültem és beszélgettünk (magyarul!). Mondta, hogy jó a hajam, én meg válaszoltam, hogy saját kreálmány (mivelhogy magamnak csinálom) Erre kérdezte, hogy MCR dizájn? (mert a hajam piros-fekete) én meg mondtam, hogy nem, már nagyon rég ilyen színű, és elárultam, hogy fodrász vagyok. Erre felcsillant a szeme, és megkért, hogy vágjam le a haját, mert mostanában nem volt ideje fodrászhoz menni. :D Le is vágtam neki, de csak kicsit lehetett!!! :lol: :D
Hajnali 4-kor kellett indulniuk a reptérre. Nem akartak felébreszteni senkit, csak beszálltak a buszba, hogy indulnak, de én meghallottam, és utánuk mentem. Mikor észrevettek, visszatolattak, és integettünk egymásnak, majd elmentek. :lol:
Hát ennyi! :lol: :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], wenelli valamint 5 vendég