Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2011.06.17. 09:54

na, elég diliset sikerült álmodnom a múltkor... :lol:

Azzal kezdődött, hogy osztálytársakkal mentünk volna színházba… Valahogy elkeveredtem, de végül oda jutottam. Innentől kezdődött a film szerű álom.
Adam és Harry Potter keverék, Adam volt Voldemort, Gee pedig Harry. (De igazából senki nem hasonlított senkire xD ) És el sem tudom magyarázni, hogy akkor ki kicsoda volt… Értelmes, tudom. xD
Több nézőpontból láttam, hol saját magam voltam, hol Gerard-Harry, hol pedig csak kívülről néztem az eseményeket.
Úgy kezdődött, hogy Angliában voltunk és Erzsébet királyné meghalt, vagy valami, és az új királynőt ünnepelték vagy valami... Nagyon nagy ünnepség volt, egy óriási réten.
Én, Harry-vel és még pár hercegnővel ültem együtt (xDDD), és teljesen meg voltam lepve, hogy ilyen előkelő emberekkel vagyok körülvéve, nem igazán értettem mit keresek én ott, mert csupa olyan témáról beszélgettek, amihez nem tudtam hozzászólni.
És itt jött a csavar. Harry elaludt, és hírtelen az ő lámát láttam. Voldemort beférkőzött a fejébe, és azt mondta neki, hogy nyírja ki a hercegnőt. Ezt tök érdekesen láttam, olyan volt, mint amilyenek a filmekben szoktak lenni az álmok. Meg olyan vöröses árnyalatú.
Aztán megint a saját szememmel láttam, és mondtam a többieknek, hogy sürgősen fussanak, ha élve akarnak maradni! (Itt már a réten voltunk, hanem egyik rokonomék házában…) Magyaráztam nekik, hogy Gerard nincs magánál és meg akarja ölni a hercegnőt. Nagy nehezen sikerült rávennem őket a menekvésre.
Én is futottam. Ezek után már megszűntem „szereplőnek lenni”, csak figyeltem a dolgokat. Voldemort-Adam eljött Gee-ért, és nagyon mérges volt rá… Gondolom, hogy nem teljesítette a feladatot. Nagyon kiakadt, és elkezdett apokalipszist csinálni… Nagyon durva volt.
Teljes világvége fíling,
Minden elsötétedett, most már a Duna parton voltunk, a Lánchíd és talán a Margit híd között. Valahogy a vízbe kerültem Adam-mel és Gee-vel együtt. Adam embereket fojtott a vízbe, úgy hogy egyszerűen csak megparancsolta nekik… Meg maguktól is ugráltak be, mert tudták, hogy itt a világvége. xD
Aztán a legdurvább az volt, ahogy a repülőgépek egyszer csak megálltak, és a vízbe zuhantak. Nagyon féltem álmomban! Pedig nem igazán szoktam… Egyébként az egésznek volt valami X-Menes Magneto benyomása, mert a hidak is össze vissza csavarodtak. xD
Aztán… valahogy képbe jött még egy srác (Frankie? Az álmomban nem tudtam volna megnevezni, csak így utólag úgy látom értelmesnek, hogy ő volt) megpróbálta Adam-et lerázni Gee-ről. De a vége valahogy az lett, hogy Adam véletlenül Gee-t fojtotta vízbe a másik helyett. -.-
Kicsit kiakadt, és már a szárazföldön voltunk. Ő is azt mondta, hogy inkább meneküljünk. Vizesen, mezítláb másztam fel valami erdei ösvényen.
Adam közben azt mondta, hogy jó lesz neki a másik srác is rabszolgának…
Én meg kiakadtam, hogy ennek a filmnek semmi értelme nem volt. Erről szólt ez egész Harry Potter? Minek kellett ezért megírni 7 könyvet? Semmi értelme nem volt, hogy Harry-Gee vízbe fulladt… Teljesen ki voltam akadva, hogy mekkora baromság. xD
Aztán felébredtem.

Szép kis regény lett! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Manton Jager » 2011.06.17. 10:32

Az én álmom tök rövid volt.
Úgy kezdődött, h együtt éltünk Gerarddal. (fángörlszünet) Nem, nem Frenkííível, Gerarddal (*sikítva zokog) Ami nagyon szép meg nagyon jó, csaképp alkotói válságban volt, vagy mi a franc... Még nagyobb baj, h énis. Ezen jól összevesztünk, majd bevonult a hálóba, közölve, hogy én nem támogatom őt. Ezen teljesen kiborultam (ő már elsimert zenész, én csak wannabe író, méghogy neki kell a támogatás?! Ő az, aki egy sort sem olvas el soha tőlem, mert állandóan csak hülye kottáit bújja! satöbbi-satöbbi, biztos ismeritek...), mire beállított a banda, hogy megbeszéljék, akkor most hogyan tovább. Nem emlékszem, mit mondtam, de Gerard végképp megsértődött, és átvonult a többiekkel a szomszéd lakásba próbálni, hogy ne zavarjam. Volt ott közbe' vmi csaj, aki próbált a lelkemre beszélni (fingom sincs, ki lehetett), de nem lehetett valami ügyes, mert arra ébredtem, hogy rohadt nehéz dolog Gerard cuccait csomagolni, és kicipelni az ajtó elé... Konkrétan kilakoltattam a távollétében:D

Úgyhogy ha létezik az öntudaton túl tudatalatti... És nekem is van olyanom... akkor ő is elég erőteljesen elutasítja Gerard Arthur Wayt minden tekintetben :lol:
(Viszont Frenkíííre se indul rá. És ez fááááj!!! :cry: :cry: :cry: )
http://dangerdays-zone.blogspot.com

- Nem dughatod a homokba a fejed, Mello. Az nem megoldás.
- A struccoknak beválik.
- Ne hülyülj…
- Nem hülyülök. Ez az evolúció. Ha nem működne, kihaltak volna a struccok.
Manton Jager
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2011.04.27. 19:39

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.06.18. 19:47

Manton Jager írta:Úgyhogy ha létezik az öntudaton túl tudatalatti... És nekem is van olyanom... akkor ő is elég erőteljesen elutasítja Gerard Arthur Wayt minden tekintetben
(Viszont Frenkíííre se indul rá. És ez fááááj!!! )
hö. nem láttál akkor te még jó képet róluk :twisted:

kriszta akkor ez volt az a világvégés amit mondtál :lol: :lol:
Az enyém nem volt olyan rémisztő... meg én Adam Lamberttel csávóztam nem Gee-ékkel xD Bár Adamnek volt némi Gee beütése... Gépre szálltam hogy elutazzak Amerikába a Yellowstone parkba, mert elvileg aznapra várták hogy kitörjön ott a vulkán és eljöjjön a viágvége xDD Aztán Adam (má'mint a Lambert :P) ült mellettem a gépen, és kiderült hogy tud magyarul is :shock: aztán a következő kép hogy ott mászunk valami sziklákon egy hatalmas kivetítő(wtf?) felé, mert elvileg a repülő amivel mentünk fel fog robbanni. Aztán megfordultunk, és tök szép naplemente meg minden, erre BUMM jött a robbanás, ami mint kiderült az a gegamigavulkán volt, és innentől nem emlékszem. Pedig még volt valami utána... de arra emlékszem hogy a szokásosnál is élethűbb volt. Úgy megkönnyebbültem amikor felébredtem :lol:
Na hát. Éljen a világvége. :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Laura » 2011.08.28. 06:31

:lol: :lol: Jó kis álmok... nekem is vannak mostanában ilyen meteoresős és hasonlók... :lol: :lol:
Na, de hogy én is MCR-ről meséljek, nekem olyan volt, hogy Gerard (vörös hajzattal képzeljétek el :D ) és Lyn-z (őt pedig fekete két copfba kötött frizurával) elhívott engem Indiába hogy tartsak velük a túrájukon (megjegyzem, télen voltam ott igazából). :lol: Tökre megörültem neki meg minden, erre kiderült az országban, hogy nincs se kisbusz vagy valami, ami elvihetett volna ide-oda, teljesen magunkra hagyva kellett azokon a túlzsúfolt, nem épp biztonságos utcákon mászkálnunk. Arra is emlékszem, hogy mentem (valamiért egyedül) fényes nappal a járdán, mire jött pár csontsovány férfi és az egyik le akarta ráncigálni a vállamról a táskám, amiben volt 20.000 Ft (miért kell egy indiainak forint, mikor nálunk rúpia van... :lol:) Az lett a vége, hogy... nem emlékszem. :lol: :lol: Igazából valami motyogott nekem hindiül, miközben erőtlenül ráncigálta a cuccomat... nem tudom mi lett a vége. Vicces volt... de Gee nem jött segíteni... :cry:
De aztán végül is elvitt a Himalájára egy vidámparkba(??). :lol:
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ×someone× » 2011.08.30. 06:29

Hát én a multkor kicsit érdekeset álmodtam, meg részben MCR-eset is... szóval tél volt(ennek ellenére 20°C,meg napsütés, meg zöld fű xD ) és a lovardában voltam, és vezettem ki a karámba a csikómat, utána meg hátramentem valamiért az utolsó boxhoz, és ottvolt az anyja is, ( aki amúgy már nem él :( ) meg egy másik nagyonnagyon pici csikó, aki hallottnak tűnt, ezért elrohantam a nyerges felé, és ottvolt Gee meg Ray, akik mellesleg lovaglóruhában voltak :shock: xD és eljöttek megnézni a csikót, aki mire odaértünk ugrált a boxban, és jólvolt, ezért kivittem a kancával Revenge-hez, (Sweet Revenge-nek hívják a csikómat :D) és együtt rohangáltak a legelőn, énmeg bőgtem Gee-éknek, hogy jajdeboldogvagyok...
×someone×
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.03.16. 20:13
Tartózkodási hely: somewhere...

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.09.13. 19:55

×someone× írta:ottvolt Gee meg Ray, akik mellesleg lovaglóruhában voltak :shock:
Egyik régi álmom hogy egyszer lássam valamelyiküket lóháton. xDDDDDDDDDD De most komolyan. :lol:
Vagy legalább lovaglóruhában. wrr xDD

Egyébként meg elmehetsz a búsba hogy neked saját lovad van. :shock: :lol:
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ×someone× » 2011.09.14. 14:52

Hehee pedig jól néztek ám ki úgy :P :D amúgy meg még nem ló, csak egy kis gyöszös hosszúlábú, nagyfülű valami, aki az anyjának hisz :lol: <3
×someone×
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.03.16. 20:13
Tartózkodási hely: somewhere...

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.09.14. 20:53

Jól van részletezd még ám hadd legyek még féltékenyebb :lol: amúgy meg awww xD

izé... hogy ne legyen off... múltkor volt egy tök fura álmom, ahol ilyen külső szemszögből néztem ami történik, és kicsit olyan volt az egész mint valami akciófilm xD csak annyi hogy négy csávó menekült valakik elől, és nekem kb a végefelé esett le hogy jé ezek ők lehettek. :D meg olyanok jutottak eszembe hogy ebből tök jó fanfictiont lehetne írni. :lol: :lol:
Amúgy nagyon ritkán van mychemes álmom, akkor sem emlékszem semmi pontosra. -.-
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Gwen » 2011.09.25. 20:08

fúúúú gyerekek olyat álmodtam *-* sose volt még ilyenem és ráadásul emlékszem mindenre :D
nahátszóval az volt, hogy mcr koncerten voltunk, de nem a tömegben hanem valami épületből néztük pont a színpad fölött. És mikor vége lett kérdezte valami turnémenedzser vagy nem tudom ki, hogy szeretnénk-e ha feljönnének hogy találkozhassunk velük. *-* Nem tudom kikkel voltam ott, de nem is az volt a lényeg. :D Mondtuk hogy naná persze, ide velük, aztán megfordultam és láttam hogy jön fel Frank a lépcsőn :D fehér dzsekiben volt meg rövid haja volt...ennyire emlékszem xD odamentem és rögtön kezet fogtam vele meg bemutatkoztam, de nagy volt a zaj és nem hallotta úgyhogy megint be kellett xD aztán kaptam tőle ölelést és még puszit is *____* és csomó ideig ölelgetett :D :D :D :D aztán öööö itt van egy kis kiesés, de tudom hogy jött Gerard is, fekete hajjal (amúgy csak ők ketten voltak), ő meg mikor kezet akartam fogni vele a bal kezét nyújtotta xD ő is megölelt, és emlékszem hogy direkt meg akartam szagolni milyen illata van de nem éreztem semmit mert meg vagyok fázva. xDDDD adtak autogramot meg minden, aztán én visszarohantam a táskámhoz hogy elővegyek egy normális papírt is amire még egyet kérhetek :lol: aztán mire visszaértem már a kijáratnál voltak, én meg gyorsan rohantam meg mondtam hogy 'öö izé csak el szerettem volna köszönni' (ja amúgy végig angolul beszéltem hozzájuk....de ők meg néha magyarul hozzám o.o xD). Utána meg Gerard elindult, és elkísértem :D És miközben mentünk az utcán kérdeztem tőle, hogy tartják-e még a kapcsolatot Bobbal.... ő azt mondta igen. Erre én, akkor még mindig barátok vagytok ugye? Erre meg azt mondta nem, csak ismerik egymást. xD :| Aztán megálltunk a járdán és elmagyaráztam hogy kéne még egy autogram, és nem azt a xoxo g-t írta hanem valami krikszkrakszot xD
Aztánöööö csak sétáltunk meg minden, én rizsáztam egy csomót hogy mennyire jó volt a koncert blablabla (meg is lepődtem magamon hogy nem akadt össze a nyelvem angolul xD), aztán megérkeztünk valami fura helyre ami olyan volt mint egy lakótelep, és ilyen marhanagy fák voltak amikre bőröndök voltak felakasztva. (wtf? XDD) Én meg mondtam hogy hé ennek tiszta Harry Potter fílingje van. xDD
Aztán odaértünk valami kis házhoz ahol a szállásuk volt, bementünk és Frank ott aludt a kanapén ^^ Gerard meg leült mellé, én meg mint valami hülye kis fangörl ott álltam tördeltem a kezeimet és magyaráztam hogy izéé csak egy utolsó autogram kéne xD aztán valami tök szépet rajzolt nekem a papírra...... meg mosolygott. *-* Aztán még utoljára meg akartam kérdezni hogy jönnek-e még Magyarországra, de mire a kérdés végére értem, láttam hogy elaludtak. xDDDD És akkor fölébredtem. :lol: :lol:
És utána totál depressziós voltam hogy soha az életbe nem foguk velük személyesen találkozni..... ehh xD :lol: mindegy. ez volt az eddigi leglegebb mychemes álmom *-*
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls


ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 8 vendég

cron