Mit álmodtál?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.03.27. 14:29

Anger... ez kééééééééééééész. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem értem, hogy tudtok Adam-mel álmodni. :shock: Ez nekem olyan sokkoló... :shock: De ezt komolyan mondom! :lol: Én bezzeg még sosem álmodtam vele. :lol: :lol: :lol:

Jah, am azért kattintottam ide, mert a múltkor tök jó Watchmen-eset álmodtam, és eszembe is jutott, hogy mit. :lol:
Szal az egész a 2.fejezet 9.oldalának utolsó kockájáról indult. (ne nézzetek hülyének, minden PONTOSAN úgy volt :lol: :lol: :lol: Jah, aki nem olvasta volna, akkor az a "Bűncsapós" rész). Nah, szal én ott álltam Rorschach mellett, és miután szépen vége lett a vitának, elkezdett velem beszélgetni (én totál beszartam XD) GERARDRÓL! :lol: De arra már nem emlékszem, hogy miket mondott. :( Aztán meg elkezdtünk filózgatni... de nagyon durván! :lol: Ő előadta a világról a véleményét úgy ahogy az a képregényben is van, aztán én is mondtam neki minden félét. :lol: Tök jó volt! :D
Hát, kb. ennyi! :D
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.03.27. 14:51

Nekem most az volt, hogy megint eljött hozzánk Gee és LynZ, mert anyummal munkatársak voltak, és álmomban "emlékeztem" hogy jó barátok vagyunk :P Szóval valahogy gyártottam mű-emlékeket :lol: És most csak így beugrottak hozzánk, de nem beszélhettem velük, mert anyummal valami hitetetlenül szupertitkos munkahelyi küldetésről beszélgettek, amiről én nem tudhattam :S De amikor mentek el, az ablakból meglestem őket, éppen autógrammot adtak a szomszédnak, és Gee-nek valami hajráf szerűség volt a hajában :lol: Meg volt persze új kocsijuk is :P Aztán átmentem a másik szobába anyumhoz, hogy onnan talán jobban látom őket. És így tényleg jobban láttam őket, és tök kedvesen integettek nekünk :D
Aztán hírtelen eszembe jutott, hogy Lyn terhes, de persze pont nem látszott, mert beült a kocsiba -.-""" És tök dühös lettem, hogy nem láthatom még álmomba sem a pocakját :lol: Szóval megkérdeztem anyut, hogy milyen LynZ terhesen, ő meg azt mondta ronda :shock: Én meg mondtam neki, hogy ne mondjon ilyet az én álmomban, mert bármikor kitörölhetem belőle. :x :P Elkezdtem koncentrálni, hogy lássam Lyn pocakját, vagy legalább kitöröljem anyut, de erre hopsz felébredtem :lol:

Hű jó sokat írtam :oops: bocsi a szóhányásért :roll:
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.03.27. 15:59

Szilvi írta:Anger, mond csak mit ettél, mielőtt ezt álmodtad? mert ehhez minimum egy nagy tányér töltöttkáposzta kell!!! :lol: :lol: :lol:
Ennyi hülyeséget összeálmodni....! :lol: :lol: :lol:

háááát... töltöttkáposztát azt ebédre ettem, kb két óra körül amikor hazaértem suliból X'DDDDDDDD szal ráhibáztál XDD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.03.28. 10:20

Anger írta:
Szilvi írta:Anger, mond csak mit ettél, mielőtt ezt álmodtad? mert ehhez minimum egy nagy tányér töltöttkáposzta kell!!! :lol: :lol: :lol:
Ennyi hülyeséget összeálmodni....! :lol: :lol: :lol:

háááát... töltöttkáposztát azt ebédre ettem, kb két óra körül amikor hazaértem suliból X'DDDDDDDD szal ráhibáztál XDD

Ajaj, már én is kezdem a gondolatolvasást? Vagy inkább az álomolvasást??? :lol: :lol: :lol:
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.03. 13:16

nah, megint álmodtam :D vagyis szinte minden éjjel álmodok, de ez most oylan "különleges" XD
Valami kunyhóban nyaraltam egy dzsungelben, Szeged mellett. (most bizt azt gondoljátok h makón a hagymásban de nem xP :lol: ) szal ott vtam és néztem kifele az ablakból. és látttam Kolett egy nagy fatáblára ezt írja fel: CSOKIS MUFFIN MCR PARTY NÁLAM. RENGETEK CSOKIT VETTEM ÉS JÓ CSOKIS A MUFFIN. és wááá tiszta durva vt, mert kolett aztán felszállt egy teherautóra, ami tele volt csokival. és at követte egy másik teherautó tele csokival. XD és amikor sétáltam az erdőben, mindig hallottam, hogy suttognak az erdőben és árnyak suhannak összemegvissza, és megijedtem, de aztán láttam h csak Kolett mászkál, és azut mondogatja, hogy ő miylen sok csokit rakott a muffinba. és még a híradóba is videós üzit küldött, h jó csokis a muffinja X'DDD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.04.03. 14:28

úriiiisteeeeen. :'D
sírok. :D komolyan. :D
ilyen álmodtál, ráadásul velem? :D jaj ez annyira jóóó. :D
csokis muffint valaki? van sok sok, és tettem bele egy csomó csokit. ;)
szeretlek Anger. <3333
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.03. 15:13

Kolett írta:úriiiisteeeeen. :'D
sírok. :D komolyan. :D
ilyen álmodtál, ráadásul velem? :D jaj ez annyira jóóó. :D
csokis muffint valaki? van sok sok, és tettem bele egy csomó csokit. ;)
szeretlek Anger. <3333


jajamm :lol: én kérek muffint :D :D :P :lol: :lol:
<3333
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.18. 17:16

Wááááh, történelmi pillanat, végre sikerült megint az MCR-ről álmodnom! :lol: (vmikor nyáron sikerült ezelőtt...)
De nagyon beteg egy álom volt... És nem is igazán MCR-es, csak benne voltak ők is. :lol:
Az volt, hogy koncertet készültek adni valahol Mo.-n, de ez csak vhogy a zombeee-knak lett volna külön, és én voltam a főszervező, vagy mi. :lol:
És Frankie, Mikey, Ray, meg Bob ott mászkált körülöttem, de Gee nem volt sehol...
Erre feltűnt Brian (Placebo) és nekiálltam vele smárolni. :oops: :lol: :lol: :lol: Ami kurva vicces volt, mert le kellett hajolnom hozzá! :lol:
Erre Ray beszólt valamit, Frankie meg mérgelődött, mert Gee-t hiányolta, és akkor előbukkant Gee, de Stefan (szintén Placebo) nyakában ülve. X____x
És akkor Brian otthagyott engem, és odament Stefan-hoz, és lesmárolta. (Ők amúgy szoktak ilyet csinálni :P )
Gerard meg elkezdett engem cseszegetni, hogy csináljak már valamit, mert ők így nem tudnak fellépni, hogy semmi sincs előkészítve... tök utálatos volt...
Én meg felébredtem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.18. 19:01

huuuuh kriszta. álmodban igényelted a PR kurvájának szolgálatait. O: (nemám) :lol: :lol: :lol: Gerard meg lehet azért volt undok, mer4t féltékeny volt. :evil: :evil: :evil: :twisted: :lol:
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

Re: Mit álmodtál?

HozzászólásSzerző: Anger » 2009.04.26. 07:32

ez csak rövidke, mert sajna nem emlékszek a többi részére. x.o

szal magyartanárnőm, aki ötven nem tom hány éves, dogajavítás közben msi-t hallgatott meg énekelt. X'D és mondom neki h tök jó zene, meg h milyen beteg szövege van. és erre mondja h igen, de tök jók. aztán felnézett és elkezdett kacsingatni rám. XD
"Mert az új az idő múlásával ugyanolyan régivé válik, mint a régi volt."
Avatar
Anger
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2907
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:04

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron