Kat Von D

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2009.04.16. 18:44

tegnap volt LA INKben Frenköke.. olyan édes volt segített kipakolni Pixienek meg minden...
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.04.26. 07:47

Húúú, hát én most a héten kezdtem el nézni, és úúúú.... Minden nap direkt felkelek reggel, hogy meg tudjam nézni xD Merthát este ugyebár anyuék halatortánoznak... :cry: De nagyon szeretem :D És Kat olyanjókat csinál.... Mondjuk anya meg apa kimenekül a házból, amikor ezt nézem, mert ők nagyon anti-tetkósok xD Keresztanyu is ott regélt nekem, hogy miért NE, én meg mondtam neki, hogy csöndd! :D
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.06.01. 17:28

hááát. rákerestem az online könyvesboltokban Kat könyvére és http://www.bookstation.hu/index.php?op= ... anguage__= <--- itt meg lehet rendelni 7 ezer forintért. lehet hogy már tudjátok de gondoltam azért beteszem ide. ^^
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.06.02. 14:57

Óóó, srácok nem is láttam, hogy írtatok. :D

vivi.enne írta:tegnap volt LA INKben Frenköke.. olyan édes volt segített kipakolni Pixienek meg minden...

Jaj igen, nagyon kis husi, nem is volt ideges, hogy Kat késett meg semmi. Viszont a szinkron olyan szar volt. :lol:

zadri írta:Húúú, hát én most a héten kezdtem el nézni, és úúúú.... Minden nap direkt felkelek reggel, hogy meg tudjam nézni xD Merthát este ugyebár anyuék halatortánoznak... :cry: De nagyon szeretem :D És Kat olyanjókat csinál.... Mondjuk anya meg apa kimenekül a házból, amikor ezt nézem, mert ők nagyon anti-tetkósok xD Keresztanyu is ott regélt nekem, hogy miért NE, én meg mondtam neki, hogy csöndd! :D

Wow, az igen, hogy reggel felkelsz. :D
De ez olyan rossz, hogy a szüleid ennyire nem szeretik a tetkókat... az pedig olyan nagyon jó dolog. <3 :D Meg oké, hogy pölö a Keresztanyudnak nem tetszik, de azért szerintem nem kellene rád "tukmálnia" a véleményét. érted. :D döntsd el te, hogy mi tetszik és mi nem meg, hogy akarsz-e tetkót vagy sem. :D Szóval jól tetted, hogy rászóltál. <3 :lol:

Malacka, a hős írta:hááát. rákerestem az online könyvesboltokban Kat könyvére és http://www.bookstation.hu/index.php?op= ... anguage__= <--- itt meg lehet rendelni 7 ezer forintért. lehet hogy már tudjátok de gondoltam azért beteszem ide. ^^

Olyan jó lenne, ha lefordítanák. <3333 de még ez is haladás, hogy meg lehet rendelni. :D Na majd mi lefordítjuk. XD a heroin naplókat is egy fan fordította magyarra, egy barátnőm mondta. <3 :D

nade, hogy valami új kép is legyen... ;)
annyira csodálatos:
Kép
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2009.06.02. 15:33

Imádom ezta nőt nagyon régóta példaképemnek tekintem olyan szépeket csináál *.* <3
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.06.02. 16:53

szeretem Kat-et mert kurvanagy arc, de ha LA ink és tetkó, akkor Hannah :oops: ;)
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.06.04. 19:56

Kolett írta:Január 20.-án a boltokba kerül Kat Von D - High Voltage Tattoo c. könyve.
Bár kétlem, de egy halvány reménysugár van bennem, hogy megjelenik itt is, végülis Nikki Sixx drogos könyve is megjelent, akkor ez miért nem? :D
Amúgy nagyon szépnek tűnik a könyv, vagyis az is!
És Frank-ről is ír benne, egy egész oldalt.
Na szóval akkor jöjjön pár kép:
Kép
Kép
FRANK!
Kép


Hmm... Azon a képen, ahol Kat fekszik... Azok ott nem AC/DC dalok? *.*
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2009.06.04. 20:37

dedede azok *.* (imádja az ácédécét)

Kép

:D
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.06.06. 11:06

Awww, dejó ^.^
Óóó, én is imádom! :D
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2009.06.14. 20:34

az előző bravoban írnak róla. gondolom sokan láttátok már de azért hátha valaki nem. nemtúl sokat de azért említik. van egy képem de nem látszik semmi...
Kép
úgyhogy leírom hátha van vki aki nem olvasta.

Kat Von D - A tetkóistennő
Még csak 27 éves, de a hollywoodi sztárok sorban állnak a szalonja előtt! Olyan hírességeket varrt ki, mint Bam Margera, Steve-O, a HIM tagjai, a My Chemical Romance-os Frank Iero, The Game, Dave Navarro, Zacky Vengeance és M Shadows az Avenged Sevenfoldból vagy Jared Leto - de ő készítette Lady Gaga egyik tetoválását is! Ja, és egy abszolút tuti tetkó- és rocksztárral, Nikki Sixx-szel jár, de a rockon kívül rajong Beethoven zenéjéért is!

ide még nem rakta be senki xD gondoltam beírom...
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron