Kat Von D

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.05. 15:52

Hát gondoltam csinálok egy témát Katnek. Nem igazán ismert MO-n de én azért megpróbálom veletek megismertetni. Könnyebb helyzetem van, hiszen Ti is ismerhetitek minimum látásból Őt. :) Frank ugyanis szerepelt az egyik LA INK részben. :)
Itt egy kis életrajz én fordítottam és gyűjtögettem hozzá infókat. :)

Kat Von D. Teljes nevén Katherine Von Drachenberg.
1982-ben született március 8.-án, Nuevo Leon városában Mexicoban. 4 éves korában az Államokba költöztek, Californiába, Coltonba. Az édesapja René Drachenberg és az édesanyja Sylvia Galeano Argentinában születtek. René családja német, Sylvia-é pedig Spanyol és Olasz felmenőkkel rendelkezik. Kat apai nagymamája jelentős szerepet töltött be az életében, legjobban a művészetekbe vezette be unokáját, méghozzá zongorázni tanította meg. Kat imádja Beethoven-t, több tetkója is bizonyítja. Meztelen cicája is Beethoven tiszteletére kapta a nevét, Ludwig-nak hívják. Szüleivel és testvéreivel nagyon szoros kapcsolatot tart. Egy fiú testvére van Michael és egy lány testvére Karoline. Inland Empire-ben éltek, ennek hatására sokkal korábban "nőtt" fel mint az átlag. Az első tetoválását 14 éves korában csináltatta a bokájára. Egy J betűt ábrázol, egy szeretet ember emlékére. Kicsivel azután, 1996-ban rájött, hogy van tehetsége tetkók készítéséhez. Egy barátja kérte meg rá, hogy kapjon a kezébe egy tetováló gépet és csináljon neki egy tetkót. (Ez a tetkó egy Misfits koponya volt.) Bár tudta, nem lesz könnyű ez a szakma de mégis úgy döntött mindenképpen tetoválni akar. 1998-ban állást kapott egy helyi tetováló szalonban. A neve "Sin City" volt. Egy és fél év múlva tovább lépett egy "Blue Bird" nevű tetkószalonba Pasadenába, itt egy évig dolgozott. Ezután jött a "Red Hot" nevű tetkószalon Arcadiában. 2 év múlva egy nagyon tehetséges tetováló banda tagja lett az Inflictions-nél. Ez Covinában van, Californiában. Az itt töltött idő nagyon jó hatással volt az alkotásaira, rengeteget fejlődött, ez végül ahhoz vezetett, hogy jelentkezett a "True Tattoo" nevű tetováló szalonba, ahol olyan tehetségek voltak mint Clay Decker vagy Chris Garver. Tudták, hogy Kat nagyon megérdemli a lehetőséget, hogy megpróbálhasson ott dolgozni, így felvették.
Ráadásul, így nem csak Hollywoodban dolgozhatott, hanem lakhatott is, annak a városnak a szívében amit Kat annyira szeret, Los Angelesben.
A tetkó szalon annyira jól ment, hogy évek múlva már híre ment az egész városban. Egy olyan hellyé vált ahol mindig történik valami és ahova ha elmész biztosan igényesen elkészített tetkóval térsz haza. Kat itt találkozott az ex férjével Oliver Peck-el, aki szintén tetovál. Kat az Ő szalonjában dolgozott ezután az "Elm Street Tattoo"-ban Dallasban.
Később Kat képernyőre került a "Miami INK" nevű műsorral. Innen sajnos (a mai napig nem tudom milyen okból) kirúgták. Kat nagyon rosszul fogadta az elbocsájtást.
Hírnevét legjobban a mostani műsorának köszönheti, az "LA INK"-nek, amit a TLC sugároz. (2007 augusztus 7.-én volt az első adás, 2008 október 9.-én kezdődik a harmadik évad.) A tetováló szalon neve amúgy High voltage tattoo.
Napjainkban már az egyik legelfoglaltabb és legkeresettebb tetováló művésznek számít.

További érdekességek:
- Ville Valo és Kat nagy barátságban vannak. Kat rengeteg tetkót készített a HIM énekesének, és szerepel a "Killing Loneliness" cimű videoklipjükben is.

- Rengeteg showban szerepelt már, mint például: Tom Green's House Tonight, Late Night with David Letterman, Jimmy Kimmel Live, és a The Ellen Degeneres Show.
érdekesség: Tom Green Showjában Kat bevitte a tetováló gépét és megkérte Green-t, hogy készítsen neki egy tetkót. Tom az egyik rózsába beleírta, hogy "Logan" aki amúgy a show egyik kamerása. Miközben Kat segített Tom-nak és törölgette a tetoválást rengeteget nevetett a műsorvezető ügyetlenkedésén. Amikor Tom készen lett beszólt egyet a kamerásnak, hogy "Logan ezt érted tettem!"
[youtube]9DL9H5GJVCI[/youtube]
- Bam Margera és Kat rengeteget járnak együtt bulizni, a Viva La Bam sztárjának is rengeteg tetkót csinált már. Missy, Margera felesége is nagyon jóba van Kattel.
Kat Bam-et tetoválja:

érdekesség: Kat szerepel Bam esküvői "hogyan ne készüljünk" showjában. A "Bam's Unholy Union"-ban. Legtöbbet az utolsó, vagyis az esküvői részben láthatod ahol ő volt az egyik díszvendég.
- A "Jones Soda" egyik reklámarca.
- Egy "Vitamin Angels" nevű non-profit szervezet tagja ahol egy betegség ellen harcolnak, ami gyermekvakságot okoz és a vitaminhiány az egyik okozója.
- Kat Von D tervezett deszkákat olyan hírességeknek mint Bam Margera, Chad Muska és Mike Vallely.
- Von D elindított egy szervezetet ami a tetováló művészek közötti együttműködést segíti. A szervezet neve "Musink" és először 2008 februárjában nyitotta meg kapuit az Orange megyei vásártereknél.
- Kat Nikki Sixx-el randizik (2008. 10. 02.-án ünnepelték az első évfordulójukat.) Sixx a Mötley Crüe-ben és a Sixx:A.M.-ben basszusgitározik.
- A Vans egyik reklámarca.
- Tervezett smink termékeket is ami a Sephora-nál kaptató és az Ő nevét viseli. (Nagyon igényes és szép smink cuccok! Ha lehetne onnan valamim...)

- Főszerepet játszott egy videoklipben. A banda neve Alkaline Trio a szám címe pedig "Help Me". Kat egy vonathoz van kötözve de az énekes megmenti. A szám amúgy az "Agony and Irony." cimű CD-n található.
- 2007-ben Kat volt az egyik közreműködő Carrie Borzillo-Vrenna könyvében a "Cherry Bomb"-ban. Von D mellett olyan nevek szerepeltek mint: Dita Von Teese, Jessicka, Tori Amos, Cherie Currie, Terri Nunn, Lisa Loeb, Katy Perry, Samantha Maloney, Betsey Johnson, Anna Sui és Louise Post.
- Kat nagy rajongója a Kill Hannah nevű együttesnek. Az egyik myspace képén a kezén egy Kill Hannah-s kiegészítőt is visel, valamint nagyon sokáig az egyik legismertebb számuk volt a profil song-ja a "Boys and Girls" a szám amúgy a 2003-as "For Never & Ever" című CD-n található.
- Bekerült a világ rekordok könyvébe. Ő tetoválta a legtöbb embert egy nap alatt. (400 embert)

- Több tetoválást készített Frank Iero-nak. Rengeteg interjúban mondta már, mennyire szereti Frankiet, a Mychemet és, hogy az MCR fanok szoktak hozzá menni tetkókat csináltatni. ( :D )



- Cigarettázik.
- Szereti a metált, a tetkókat, Los Angelest, a barátait és a családját, zongorán játszani, a platform cipőket, a bőrcuccokat és Beethovent.
- 2010-ben egy filmben fog szerepelni mint vámpír. A film címe "The Bleeding".
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kolett 2008.10.05. 16:25-kor.
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2008.10.05. 16:14

Nem igazán ismert MO-n de én azért megpróbálom veletek megismertetni.

Hát, velem rendesen sikerült megismertetned!!!!! :D Komolyan annyit beszéltél már róla, hogy kezdett érdekelni a csaj. ^^ Dehát igazából nem tudtam semmit róla különösebben. XD És most itt ez az életrajz, szal tök jóóóóó!!!!!!!! *kriszta boldog*
Imádlak Kolett! ^^ <3
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.05. 16:52

Juuj de örülök! :oops:
Megpróbáltam összehozni egy normális életrajzot. :)
Igen neked már sokat beszéltem róla. :)
Majd rakok még be képeket. :D
És én is imádlak téged. ;) ;) ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Henkie » 2008.10.10. 18:33

Igen és én is megismertem :D Ééééés tök jó lenne ha ő csinálná az egyik tetkomat amit majd szeretnék a karomra de csak álmodik a nyomor :cry:
De a remény örök :P Amugy tök jo fej csaj lehet ^^
Frikeyyyyy <3333
"Itt jön Mikey és Frank, és amíg meg nem hódítottuk a Világot nem állunk meg"
Avatar
Henkie
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2008.10.03. 14:05
Tartózkodási hely: In your nightmare

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.10.12. 18:36

imádom ahogy tetovál.. kb már egy éve rajongok a tetkóiért..gyönyörű portrékat csinál.
én lennék a világ legboldogabb embere ha ő csinálná a hátamra az ncisabby keresztet..
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.12. 20:11

Jaj Henkie, örülök neki, hogy megismerted.
Én is nagyon szeretnék tőle egy tetkót. Annyira jó lenne. <3333
Az összes közeli barátja azt mondja róla, hogy nagyon jó arc és az interjúkból is tökre ez jön le. :D

Vivi.enne.
Köszönöm, hogy írtál. :D
Igen főleg az arcképekben és a portrékban jó Kat.
Legalábbis azokat sokkal jobban szereti csinálni. :D
Abby! Tök birom. ;)
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.10.13. 16:07

hát igen Abby 4ever :mrgreen:
am hol adják le a LA Ink-et?? (csak 7 részem van letöltve)
a Miami INK-et tudom, h a diszkoveri trávelen..

a Tattoo magazin mostani számában van egy interjú Kat-tel és megemlíti h ő teoválta többek között Frankiet a fél HIM-et és a Green Day-es srácokat is...
éss hogy véletlenül se írjanak egyszer vmit jól a magyar újságok.. "Frank Lerót a My Chemical Romance zenekarból" 8-)
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.13. 16:45

LA INK-et MO-n nem adják.
Amúgy a TLC sugározza.
Köszi, a tattoo magazinról nem tudtam, holnap megyek is megvenni. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.10.14. 09:15

gondoltam, h MO-n nem adják le.. mondjuk az is csoda h a Miamit leadják..
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.14. 16:22

igen. :D
Megvettem az újságot, szerintem bescannelem és begépelem.
fel lesz téve mindenképp.
Köszi még 1x, hogy szóltál. Annyira jó cikk.
Jaaa...
ééééés:
nanananana? Milyen polója vaaan? :P (csak kicsit "Katesítette" XD)
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Következő

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron