Kat Von D

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.10.14. 18:05

igazán nincs mit.. am téll jó az a cikk és nagyon jók a fotók..
aww nekem is olyan polóm van csak nincs Katesítve XD
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: hobia » 2008.10.15. 13:16

az előző miami ink ben benne volt kat.. és egy csajszi hasára csinált egy tetkót.. de a csajnak nem tetszett aztán másnap visszajött hogy mégis tetszik neki és vitt kat-nek egy kék kalapot..
"Tudomást sem veszek róla,
de távoli tájakon
már körvonalazódik a halálom." /JIM/
hobia
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.08.27. 22:30

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.15. 14:46

juj igen azt láttam. hülye csaj.
Ha valaki kíváncsi... :D
Mikor hol melyik. ;)


Discovery Travel 2008. október 15. szerda 16:15 Miami Ink - A tetoválók: Küzdelem az aranyért
Discovery Travel 2008. október 15. szerda 21:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat honvágya
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 03:25 Miami Ink - A tetoválók: Ami rosszabb fele
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 04:15 Miami Ink - A tetoválók: Kat remekel
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 09:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat honvágya
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 10:15 Miami Ink - A tetoválók: Törés
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 15:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat honvágya
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 16:15 Miami Ink - A tetoválók: Törés
Discovery Travel 2008. október 16. csütörtök 21:25 Miami Ink - A tetoválók: Ami rosszabb fele
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 04:15 Miami Ink - A tetoválók: Az egyensúly
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 09:25 Miami Ink - A tetoválók: Ami rosszabb fele
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 10:15 Miami Ink - A tetoválók: Kat remekel
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 15:25 Miami Ink - A tetoválók: Ami rosszabb fele
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 16:15 Miami Ink - A tetoválók: Kat remekel
Discovery Travel 2008. október 17. péntek 21:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat specialitása
Discovery Travel 2008. október 18. szombat 03:25 Miami Ink - A tetoválók: Nő a férfiak világában
Discovery Travel 2008. október 18. szombat 09:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat specialitása
Discovery Travel 2008. október 18. szombat 10:15 Miami Ink - A tetoválók: Az egyensúly
Discovery Travel 2008. október 18. szombat 15:25 Miami Ink - A tetoválók: Kat specialitása
Discovery Travel 2008. november 1. szombat 03:25 Miami Ink - A tetoválók: Garver ultimátuma
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.17. 13:45

From: Kat Von D
Date: 17 Oct 2008, 03:39
Subject: TONIGHT!!
Body: Hula hoop party on LA Ink.

Check out and laugh at us (I mean with us!)

XOXO
Kat Von Hula

Gondolom mindenki érti. :)
mindegy azért lefordítom, hátha. :)

Feladó: Kat Von D
Dátum: 2008. Okt. 17 03:39
Téma: MA ESTE!
Nem szó szerint fordítom nálunk ez értelmetlen lenne... szóval inkább úgy mondom, hogy a
Lényeg: Hula Hop Party az LA Ink-ben.

Nézz meg minket és nevess rajtunk. (Úgy értem velünk!)

XOXO.
Kat Von Hula

( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Hoztam képeket a The Bleeding-ből. Hát a cím igazán találó, mert egy ritka véres vámpíros film lesz. :D
Kat amúgy egy Vanya nevű vámpírt fog játszani.
Nos... ezt jól benéztem. Hotlinking volt... Adok linket akkor. :D
http://www.bloody-disgusting.com/film/2188/gallery/
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kolett 2008.10.17. 19:18-kor.
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.17. 15:36

Megígértem. Itt a cikk. :) Ha kell, be is scannelem. :D
A saját hozzászólásaimat zárójelbe tettem! :D
Kép
Kat Von D, polgári nevén Katherine Von Drachenberg napjaink egyik leghíresebb és legszexibb női tetoválóművészeink egyike, aki karrierjének ilyetén alakulását nagyban köszönhette az olyan televíziós valóságshow-kban való hathatós részvételének, mint a "MIAMI INK" vagy az államokban 2007 augusztusa óta futó "L.A. INK", amelyben tehetsége mellett arra is fény derült, hogy egy vagány, bevállalós, lázadó szellemű, dekoratív hölggyel van dolgunk.

Kat 1982. március 8-án látta meg a napvilágot Mexicóban, majd szüleivel 4 évesen a kaliforniai Coltonba költözött. Felmenőiről csak annyit, hogy édesapja, René von Drachenberg német ősökkel büszkélkedett, míg édesanyja, Sylvia Galeano olasz gyökerekkel rendelkezett, bár mindketten Argentínában születtek... Mindebből következik, hogy a két testvérrel (fivére Michael, lánytestvére pedig Karoline, akinek portréja hősnőnk bal karján díszeleg) rendelkező Kat így folyékonyan beszél spanyolul és angolul egyaránt.
Az igen céltudatos Von D kisasszony legelső tetoválását még 1996-ban, mindössze 14 évesen készítette egy házi készítésű tetoválófelszereléssel: a Misfits nevezetű punkegyüttes koponyáját varrta fel egyik barátjára. Ezzel pedig végérvényesen meg is pecsételődött sorsa. Szülei sokáig nem igazán voltak képesek megbékülni azzal a ténnyel, hogy lányuk 1998-ban elkezdett egy professzionális tetoválószalonban - A Sin City Tattoo-ban - dolgozni, ahol szép lassan sikerült kialakítania sajátos stílusát, majd idővel átigazolt a True Tattoo Stúdióba, ahol olyan legendákkal dolgozhatott együtt, mint Clay Decker vagy éppen Chris Garver. Ezek után már anyagilag is megengedhette magának, hogy álmai városába, azaz Hollywoodba költözzön, és miközben a Truee Tattoo-ban egyre nagyobb népszerűségre tett szert alkotásaival, megismerkedett későbbi férjével, Oliver Peckkel, akinek dallasi szalonjában, az Elm Street Tattoo-ban is gyakorta felbukkant tetoválóként.
Az időközben saját szalonját, a High Voltage Tattoo-t is megnyitott Kat a megfelelő promóciós támogatás hatására nemcsak, hogy szerepelhetett Kip Fulbeck fotós 2008-as fotóalbumában, a "Permanence: Tattoo Portraits"-ban, de ugyanígy felbukkant a finn HIM zenekar "Killing Loneliness", illetve az Alkaline Trio "Agony and Irony" videoklipjeiben. Valamint olyan híres tvshow-kban is találkozhattunk vele, mint a "Late Night With David Letterman", a "Jimmy Kimmel Live", vagy éppen a gördeszkás istenség, egykori "jackass"-es rosszfiú, Bam Margera, "Viva La Bam" műsorában. Amellett pedig, hogy nemrégiben dobta piacra saját nevével fémjelzett kozmetikumát, időről időre előszeretettel hozzák hírbe különféle hírességekkel, így példának okáért a Mötley Crüe basszusgitárosával, Nikki Sixxszel, de Roy Orbison fiával, Alex Obisonnal közös kalandját viszont ő maga sem tagadta.

- A fáma szerint már meglehetősen fiatalon elkötelezted magad a tetoválás mellett...
Kat: - 14 évesen kezdtem el tetoválni, de már azt megelőzően is szinte mindig rajzoltam. Akkoriban egy rakás fiatal punk-rock arccal lógtam együtt a városban, és az egyiküknek volt egy házi készítésű tetoválógépe, amivel tetoválgatott ránk. Az egyik nap azzal az ötlettel állt elém, hogy varrnom kellene rá valamit, így rátetováltam a Misfits védjegyének számító koponyát, és ennek hatására teljesen beleszerettem ebbe a dologba, mondhatni abszolút rákattantam. Hamarosan ott is hagytam a sulit és elkezdtem tetoválni a barátaimat. Persze sohasem szenvedtem hiányt olyan srácokban, akik tetováltatni akarták volna magukat, ráadásul még az sem érdekelte őket, hogy nincs túl nagy jártasságom a dologban... Aztán 16 éves voltam, amikor bekerültem az első profinak mondható tetoválóstúdióba, ahol szinte újra az elejéről kellett tanulnom mindent.
- A portréábrázolás mesternőjének számítasz a szakmában. Mitől lesz jó egy portrétetoválás?
Kat: - Kétségtelen, hogy egy jó fotó elengedhetetlen hozzá. Előfordul, hogy néhány ügyfelem ilyen homályos, elmosódott Polaroid-képekkel állít be hozzám, na ezek alapján aztán tényleg nehéz jó tetoválást készíteni.
- Milyen hírességeket nyílt már eddig alkalmad tetoválni?
Kat: - Tetováltam már többek között a HIM, a Green Day, vagy az Incubus tagjait, Frank Ierot (én kérek elnézést az elírásért. megint L-nek irták. :shock: ) a My Chemical Romance zenekarból, továbbá a Misfits, meg a Guns N' Roses zenészeit, Mira Sorvinót, Bam Margerát, Steve-O-t, Ryan Dunnt és másokat is, akik most hirtelen nem jutnak eszembe...
- Mi volt a legfurcsább ábra, amit valakire valaha is tetováltál?
Kat: - Számtalan mindent varrtam már emberekre, a "Charlie és a csokigyár"-ból ismert különc csokoládégyár-tulajdonos Willy Wonkától egy medvét megerőszakoló macskáig... ( :lol: ) Szóval elhiheted nekem, hogy mindenféléhez volt már szerencsém...
- Volt már esetleg olyan felkérésed, ami már neked is sok volt, és ezért visszautasítottad?
Kat: - Persze. Általában olyan mintákat nem szoktam elvállalni, amelyek megvalósításában úgy érzem, hogy nem vagyok túl jó. Ha tudom, hogy valamiben jobb egy másik kollégám, akkor inkább elküldöm hozzá az ügyfelet. Vagy ha éppen erkölcstelennek tartok valamit, azt sem vállalom, például rasszista dolgokat soha nem csinálnék, de ettől függetlenül sok mindenre kapható vagyok.
- Nagyon mutatósak az arcodon lévő tetovált csillagok. Mennyi van belőlük, illetve a tested más részére is tetováltattál csillagokat?
Kat: - Köszi szépen! Ezek az egyik kedvenc tetoválásaim. A legutóbb amikor megszámoltam őket, 18 darab volt belőlük az arcom bal oldalán. Ezenkívül van még egy csillag a jobb halántékomon, és kettő a bal szemhéjamon, amit csak akkor láthatsz, ha nem viselek szemhéjfestéket.
- A rád került számtalan tetoválás közül melyik fájt a legjobban?
Kat: - Az a rész, ahol a combom találkozik a fenekemmel. Ez a terület fájt a leginkább tetoválás szempontjából. Az emberek azt hiszik, hogy mivel ez egy zsíros rész, oda annyira nem fáj annyira, de ott elég sok izom van, és emiatt meglehetősen érzékeny tud lenni a tűszúrásokra.
- Gondolom neked is vannak példaképeid. Kiket sorolnál a kedvenc tetoválóid közé?
Kat: - Michael Hussar az egyik kedvenc mai művészem, de mindig felbukkan egy-egy újabb tehetséges tetováló. Mindenesetre az örökös kedvenceim között említeném még Kore Flamót az Ohio állambeli Cincinnatiből.
- Számoltad valaha is, hogy eddigi pályád során összesen hány tetoválást készítettél már?
Kat: - Fogalmam sincs! Immáron 12 éve tetoválok, és ezalatt a leghosszabb idő öt nap volt, amit munka nélkül töltöttem, átlagban pedig 1-5 embert varrok naponta, vagyis rengeteget tetováltam már. Mellesleg a Guiness Rekordok könyvébe is sikerült bekerülnöm, amikor 400 embert tetováltam egyetlen nap leforgása alatt, bár bevallom töredelmesen, hogy magamban 300-nál többre nem mertem volna fogadni... Azóta már a volt férjem, Oliver Peck megdöntötte ezt a rekordot 415 tetoválással. (na mondjuk én ezt szemétségnek tartom... PONT a volt férje...)
- A legtöbben a televízióból, a különféle tetováló-valóságshow-kból ismerhetnek. Vannak még efféle kedvenc műsoraid?
Kat: - Hogy őszinte legyek, nem nézek túl gyakran tévét, szívesebben járok el inkább moziba, ugyanis imádom a mozikat!
- Milyen zenék fordulnak meg mostanában a lejátszódban?
Kat: - Ember, a zene az életem! Mindenfélét hallgatok a Bee Geestől, a Slayerig. Emellett rengeteg Def Leppard és Selena is pörög a lejátszómban, mert ezek az előadók szintén óriásikak!



Na ennyi. :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Nici » 2008.10.18. 20:19

Na nem semmi mennyiséget gépeltél.
De megérte. Tök izgalmas. :D Jó fej ez a Kat, nekem egyre szimpatikusabb. Még a végén őt is megszeretteted velem. :lol:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.10.20. 13:05

Örülök, hogy tetszett.
Jó lenne, ha megszeretnéd. <33333 :D
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2008.10.29. 11:25

tegnap este a Miami Inc-ben annyira szép tetoválást csinált egy csajszi alkarjára az anyukájáról.
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2008.11.06. 12:46

basszus, Kolett, ez a csaj nem semmi! láttam a honlapját és megnéztem néhány munkáját. hát mit mondjak, elolvadtam tőlük. annyira gyönyörűen rajzol, hogy az valami hihetetlen. azok a portrék. még lapra, ceruzával is nehéz rajzolni, na de hogy egy élő, eleven ember bőrére ilyen gyönyörűségeket felvarrni. men csodálom, hogy így felkapták a rocksztárok! nagyon ügyes.
hát mondjuk az nem nagyon tetszik, amikor valakin olyan sok tetkó van, meg pl a színesek se tetszenek, de azért egy két szolidabb nekem is tetszik. főleg a fekete színüek jönnek be nekem nagyon. pl Frankie karján a két női fej. na azok gyönyörűek. gondolom, azt is Kat csinálta neki. legalábbis a stílusából arra következtetek.
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Kat Von D

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.11.11. 21:15

Húúú örülök, hogy szimpi. :D
Mindkét nagymama portrét Kat csinálta. :D És a papát is, Frankensteint is. :D
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], wenelli valamint 10 vendég

cron