Milyen állatod van?

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.04.25. 18:53

júúj régen nekem is volt teknősöm! ilyen ékszerteknős volt vagy milyen. de szegény megdöglött.

na, és akk itt egy kép a kutyámról, Rexiről, aki mamáméknál lakik. :D oké, a neve nagyon menő... :lol: az eredeti változat Rex vt (ami szintén nagyon kreatív és egyedi :lol:) de aztán elvittük oltásra állatorvoshoz és kiderült hogy lány. :lol: :lol: amúgy néha komolyan félek tőle, úgy néz ki, mintha egy farkas lenne. beszarás ez a kutya. sztem a felmenői között találunk néhány rókát és farkast. :lol: ja, és annyira szeret, hogy amikor meglát, összepisili magát ott az udvaron. de tényleg azért! :lol: :lol: na és akk itt a kép:

Kép

ő meg egy bari... nem az enyém, bnőméknek van ilyen farmszerűsége és ott van egy csomó ló meg bárány meg kutya. :D és ő olyan édi voolt... muszáj vt felkapni. a szőre vagy bundája vagy irhája vagy nemtommije (:lol:) pedig hihetetlenül puha vooolt! *.* (ez a kép kb. két éve készült szóval csitt. :lol:)

Kép
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2009.12.31. 11:22

jahj tényleg mindenki kedvence tiszta édes :D (nah ez most olyan ribancosnak hangzott :lol: )
Nekem 4 westiem van a hiperaktívabb fajtából -.- :Đ de boldogulunk (:
Ő itt Norbi a család feje. Tulajdonképpen vele nőttem fel, már a 8. évét tapossa
Kép
Ő itt Piri, Norbi asszonykája :Đ Ő is 8 éves csak később került hozzánk szörnyű körülmények közül :? ezért kicsit visszahúzódóbb fajta de imádom ölelgetni :Đ
Kép
És hát szerelmük gyümölcsei :Đ
Luca (barátoknak csak Muci) ő bújt ki hamarabb
Kép
Ő pedig Lili aki a legfotogénebb (vagy mi)
Kép
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.29. 22:13

Nekem van egy édes keverék kutyim menhelyről: Tami
meg egy édes csincsillám(nah tippeljetek, mi a neve? xĐ): Csincsi(tudom ám h kreatívak vagyunk :lol: )
meg jóóó sok hal, nah azér neveket elmondom mer sztem elég poénok: Hidra, Molly, GERARD(igen, ilyen nagy állat vagyok :D ), Pinky(jójó nemkellám semmit mondani xĐ), Jamia(elvetemült vagyok... ühüm amugy ő Gerard párja xĐĐĐĐĐ), öhm... most nem kell ám hülyének nézni de több név nem jut eszembe, mert nemrég vettük őket és mivel a szólításukban nem igazán gyakorlom a neveket, ezért csak a jelentősebbeket jegyeztem meg xĐ... am asszem 6-an vannak :P és most született(vagymicsinált) egy kicsi, akit ünnepélyesen elnevezek vminek.
Lécci segítsetek hogy minek nevezzek el egy kicsi édes halacskát :D:D (nem tom a nemét :roll: )
:lol:
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2010.07.30. 12:42

Nekem is voltak halaiim! De szépen lassan meghaltak. Na nem azért mert szarhelyen voltak fullos akváriumom van akkora mint a fal xd
Nah de legyen a neve mondjuk Speedy vagy az én két halamnak a neve Gyökszi volt meg Bökszi XD úgyhogy nem csak te vagy elvetemült :Đ
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Wanderer » 2010.07.30. 13:29

Speedy :D oké ez tök jó, köszi Ogii :) igen, nekünk is már meghalt egy pár, mer lyukas volt alul a szűrő és beleúsztak és....hát találjátok ki mi lett :( de már megvan csinálva :D szal tegnap jött a nagybátyám és hozott még egy párt. a hímet már elneveztem Májkinak, mer olyan Mikeys :lol: 8-) a nősténynek még segíthettek valami Májkihoz illő nőstény nevet kitalálni. Aliciát ne(ennyire nem vok gonosz xĐ)
SzeReTeM a PaLaCsInTáT!!!^^

They said that teenagers scare to living s***t out of me
They could care less as long as someone'll bleed
So darken your clothes of strike a violent pose
Maybe they'll leave you alone, but not me<3


xoxo D
Avatar
Wanderer
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2010.06.19. 11:30
Tartózkodási hely: CA 2019

Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: Andii » 2010.07.31. 19:59

Cicáim vannak és egy kutyám. :D
"Tell me I'm a bad man,
Kick me like a stray.
Tell me I'm an angel,
Take this to my grave."
Andii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2010.07.18. 20:03


Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 09:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15


Re: Milyen állatod van?

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.12.09. 21:07

wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron