Dühöngő avagy: I'm not okay!

Beszélgess itt BÁRMIRŐL!

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2009.01.04. 13:52

hát igen az iskola tényleg egy szar dolog...
úristen nekem holnap korán kell kelni... oO'
neheeehee *kiabálóssírosfej*
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: Kolett » 2009.01.04. 13:58

nekem holnap háziorvoshoz kell mennem, mert még mindig szarul vagyok.
oké, most gondolom mindenki azt mondja, hogy "de jó nekem!" de áááá nagyon szarul vagyok. kibaszott mandulagyulladás.
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.01.06. 19:09

************************* (káromkodás :lol: )elegem van, hogy itthon nem lehet senkivel se normálisan beszélni!!!!! :evil: :evil: :evil: Azt hiszem kénytelen leszek Adam-be fojtani a bánatom. Muhahaaaaa de meg lesz baszva Gee! :twisted: *kriszta elvan* :lol:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: Laura » 2009.01.06. 20:05

Jaaaj, ne, most aztán annyi lesz nekem!!! :lol:
J'aime vraiment le MCR. (:

Kép Kép
Laura
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1303
Csatlakozott: 2008.08.14. 18:45

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: Cicc » 2009.02.03. 11:49

UTÁLOM MAGAM!!!
Tudjátok ki az igazán szerencsétlen ember????
IGEN???
Szerintem tévedtek!!!!Ez alól csak azok kivételek akik a "Tudjátok ki az igazán szerencsétlen ember????" kérdés után az Én nevemet mondták.(de gondolom ilyen nem nagyon van)No persze ilyenkor felmerül az emberekben a kérdés: WTF? Igen,jogos...
Nem tudom hol voltam mikor a szerencsét osztogatták,de lehet hogy rossz sorban álltam...
A mai nap csak egy kis ízelítő "varázslatos" életemből.(élet...pfff).
Fizika TZ-vel indítottunk.Puska a kezemben,puska a TZ alatt elrejtve,puska a falitáblán,puska a padban.Gyerekjáték!-gondolná az ember.DE NEEM!Nekem még így is 10-ből mindössze 1 feladatot sikerült összehozni.
Jólvan.Leszarom.De ami utána jött...
Éppen halál(Matek óra) következett mikor észrevettem hogy a csízmám cipzárja kicsit rakoncátlankodik,így elkezdtem cibálni.Háát nagy szerencsémre a talpamig szétjött a cipzár így se föl,se le nem akart mozdulni.természetesen a csízmám szára lelógott a földre,a zoknim pedig kilátszódott.Az egész iskola rajtam röhögött,MÉG A MORCOS MATEKTANÁRUNK IS!!!Aztán a WC-ben bőgtem pár percig mert nem tudtam mitévő legyek,mert így még hazamenni is nagyon kellemetlen.Tulajdonképpen olyan volt mintha félig mezítláb lettem volna :(.
45 percig gondolkoztam Matekon,és hálajóégnek fantasztikus kreativitásom most sem hagyott cserben.Ráhúztam a csízmámra a csőnadrágom és így mostmár nem szerencsétlen ágról szakadt kinézetem volt,hanem ostoba krampusz :? .Gyorsan kislisszantam a suliból,tanári engedéllyel,majd a nap megkoronázása végett egy viháncoló tinibandával utaztam a buszon.
Ennyi lenne huh.Köszikeh hogy ideírhattam most jó volt kiadni magamból az elfojtott dühöt és bánatot.
KépKépKép
Cicc
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.12.23. 19:56

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.03.13. 19:43

ELEGEM VAN, ELEGEM VAN, ELEGEM VAN!!!!!!!!
Hogy nekem semmi sem jön össze!
Hogy én folyton kibaszottul beteg vagyok!
Hogy semmi sem lehet úgy, ahogy eltervezem.
Pfff. Vagyis inkább Hörm.
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.04.01. 19:13

Már megint én dühöngök? :lol: Na nem baj, mert, I'M NOT OKAY!!!! Hnap bemegyek az osztályba, és szétverem az összes rohadt kurvát!!!!! :evil: :evil: :evil:
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.04.01. 19:33

Nekem a tegnapi napom volt olyan szar, mint már rég nem...Kezdve azzal, hogy kiderült, hétfőn irodalomból dogát írunk, és én természetesen hiányoztam az utolsó óráról, és előző félévben is így szívtam meg, hogy emiatt lett egyes. Aztán kiderült, hogy addig ki kéne olvasnom még egy könyvet, meg befejezni ezt (angolul, ami azért nem olyan könnyű). Jó, következő lépés: évfolyam zh, menjünk suliba. Megállok a kereszteződésben, elmegy előttem a kocsi, megáll. Elindulok mögötte és erre meg RÁMTOLAT!!!! Hát egy szolid bazmegnél többet nem tudtam kinyögni, de már pöppet idegesít, hogy 2-3 havonta kishíján kórházban kötök ki ilyenek miatt. De látja, hogy megyek, és akkor elindul!!!! Na mindegy, beérek suliba, minden szép és jó, elkezdjük a zh-t...és kiderült, hogy a 2 feladatból az egyiket totál félreértettem, úgyhogy az 0 pont, szóval akkor kaphatnék (talán) hármast, ha a másik 5-ös lenne. Amúgy az tök jól sikerült, de wáááh. Annyira mérges voltam, mert amúgy nekem ez könnyű (írás), és ilyenen elcsúszok, mert nem úgy funkcionál az agyam, ahogy kéne, mert nem tudok aludni....Gosh. Hazafelé meg fél órát állt a vonat, az is kellemes volt.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: emily-E » 2009.04.27. 16:27

Rohadt sokat késtem az óráról, már elkezdődött az óra, amikor elindultam a busszal, ráadásul kb. fél óra mire elértem a sportcsarnokig, aztán még rohadt sokat sétáltam a suliig, ja igen, és nem voltam képes elmondani annak a **************** tanárnak, hogy lekéstem a buszt, és elkezdtem magyarázni valami hülyeséget neki hogy orvosnál voltam meg mittudomén, már az orvos nevét kérdezgette meg minden, de aztán békénhagyott, de lehet hogy holnap kéri a nem létező igazolást, de nem érdekel... Szóval ha ez még nem elég matekból kaptam egy kettest,így is mindjárt megbukok matekból (amúgy nem vagyok olyan szar tanuló één, csak matekból), ráadásul most is matekot kéne tanulnom és NEM AKAROK!!!!!!!!!!! és My Chemical Romance-t akarok hallgatni !!!!!!!!!!!! :( :( :( mert így mindjárt szétesek és nem is tudok arra szar matekra figyelni :cry:
Bocs, nagyon jól esett :)
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Dühöngő avagy: I'm not okay!

HozzászólásSzerző: zadri » 2009.04.30. 13:16

VILLÁMLIIIK!!! Juhujjj... Vicces, mert alig egy órája még dr. Gerard sütijei olvadoztak... ^^ Nemtom, ezt most muszáj volt xD
It doesn't matter
If you're wrong or if you're right
It makes no difference
If you're black or if you're white
zadri
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2008.08.13. 12:17

ElőzőKövetkező

Vissza: Off Témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 10 vendég

cron