Küldj egy képet magadról!

Gyerünk!Mutatkozz be!

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: zsanci » 2009.04.01. 21:45

Kép
KépKépKépKép
Avatar
zsanci
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.03.29. 16:54

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: Never » 2009.04.07. 15:30

***
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Never 2009.07.19. 22:15-kor.
Don't want to reach for me do you
I mean nothing to you...
Avatar
Never
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.10.24. 18:28

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.06.22. 21:57

Nem hittem volna, hogy egyszer erre is rászánom magam. xD Dehát mivel már szinte mindenki rakott föl magáról képet, gondolom, ideje lenne nekem is megmutatnom magamat a nagyvilágnak... :lol:
Kép
Igen, szándékosan nem látszik az arcom rajta rendesen. Nem szeretem magamat mutogatni, már az is csoda, hogy hajlandó voltam magamat lefényképezni xD
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: emily-E » 2009.06.27. 13:03

Kép
Kép
Kép
emily-E
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.04.09. 14:27

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: Nesi » 2009.07.01. 22:51

Egy ismerősöm megijesztett, hogy ha nem küldök min. egy képet magamról oda, ahova gyakran(?) írok, akkor nagyon másnak (és rondábbnak XD) fognak elképzelni. Szóval ezt az ő kedvéért kapjátok. Kb. 1 éves kép amúgy, mert ilyen szemét vagyok, hogy még egy frisset se tudok kapni. Ja, meg mert egy évvel ezelőtt még nem tudtam, hogy gerincferdülésem van, és nem kellett idióta korrigáló eszközt hordanom éjjel-nappal.

És linkelem, mert túl nagy. Nem kell nagyban nézni, jó? XD

És amúgy szemüvegem is van. Hehe.
Kép Kép Kép Kép
Sárkányok, fiókák és tojások. Ha rájuk kattintasz, örülnek neki. De csak naponta egyszer, mert ha naponta többször kattintasz, annyi örömöt nem bírnak elviselni (vagyis fölöslegesen kattintottál).
Nesi
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 689
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:03
Tartózkodási hely: Sötétben

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: MCReka » 2009.07.04. 16:06

Már rontom itt egy ideje a levegőt, szal asszem itt az ideje, h az én ronda pofámat is lássátok :roll: . . . . . természetesen FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!
http://kepfeltoltes.hu/090704/_n_00122_ ... es.hu_.jpg
"Nem kell azt hinni, hogy félek… Inkább csak nem kockáztatok." xD
MCReka
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2009.03.20. 09:30

Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.07.16. 11:45

Hm hát rászánom már akkor én is magam és mutatok képet.
Kép
Én lennék a bal oldali. A sárga pólós. ^^" És yeah, Twizzlers. :D
És itt egy másik is, mivel az előzőn nem sok minden látszik (bár lehet h jobb is :roll: :lol: )
Kép
Hát ez ilyen... ikszdé xD Am már 1 éves kép, szóval úgy nézzétek. xD
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*


Re: Küldj egy képet magadról!

HozzászólásSzerző: wenelli » 2021.11.02. 08:46

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
wenelli
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 299974
Csatlakozott: 2021.10.16. 09:15


ElőzőKövetkező

Vissza: Bemutatkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron