Mutatkozz be!

Gyerünk!Mutatkozz be!

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2008.08.21. 16:47

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Fa-Fa 2010.07.19. 10:02-kor.
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Lynx » 2008.08.21. 17:04

1.) Adél,de utálom a nevem, szal Lynx,Sahm,Torrestsaj vagy valami hasonló hülyeség...
2.) 15[nemsokára 16]
3.) Győr-Moson-Sopron/Sopron-a bécsi határnál abban a kis csücsökben...
4.) khm...nagyon sok van...amiket a legjobban szeretek: The Used,MCR,GC,AFI,Daughtry,Secondhand Serenade...
5.) Harry Potter minden mennyiségben,és most majd Darren Shan könyveket fogok olvasni :twisted:
6.) Harry Potter,minden amiben Johnny Depp játszik...
7.) Supernatural vagy ahogy "lefordították" a nagyon okosak Odaát
8.) zenehallgatás,olvasás,gépezés,alvás,asztaliteniszezés,Guitar Hero-zás :twisted:
9.) Az első klip amit láttam a Helena volt és miután megtetszett rájuk kerestem és letöltöttem az albumaikat...
10.) Nem.Én csak egy valamitől félek...azt meg nem írom le :P
Kép
Kép
Avatar
Lynx
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:33
Tartózkodási hely: Mars

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Kolett » 2008.08.21. 19:48

Akkor először is Üdvözlök mindenkit! ^˛^

1, Nikolett. De inkább Kolett. A Niki olyan snassz... XD
2, 16 éves lettem július 23.-án. (vééén vagyok XD)
3, Komárom-Esztergom megye. Tatabánya. És itt lakik Nici is. *nagyölel*
4, My Chemical Romance, LeATHERMØUTH, Pencey Prep, Kill Hannah, Kidneythieves, Linkin Park, Mindless Self Indulgence, Muse, Paramore, Shiny Toy Guns, The Misfits, Emilie Autumn, Kerli, Kate Nash, Ayumi Hamasaki, Korn, Metric, Limp Bizkit, Billy Talent, Black Flag, Tool, A perfect Circle... ááh nagyon sok van még... XD
5, Amerikai Psycho, Battle Royale, A kárhozottak királynője, Interjú a vámpirral. ( a könyvek is állatok nem csak a film. <3 XD) Stephen King kötetek és ami megtetszik.
6, The Nightmare Before Christmas, Kárhozottak királynője, Transformers, Bűbáj, Resident Evil -mind-, Underworld -mind- Gyilkosság Online (ugye Nici? ^˛^) és sok sok film. <3
7, Ha mondhatom, hogy az sorozat akkor LA ink. Kat Von D és a tetoválóbandája műsora. Gyönyörű tetkókat csinálnak, nagyon inspiráló pár történet ami a tetkók mögött áll. <333
8, Nevetni, a barátaimmal lenni, lementeni sok sok képet, Kat Von D és Frank tetkóit számolgatni. (XD) meg ilyen alapdolgok...
9, Úgy nagyonnagyon Helena után volt szerintem, hogy megszerettem őket.
10, Olyankor a legjobb. <3
KépKép
When they ask how I died, tell them:still angry.

"vértől zubogva tudásodra büszkén elbuksz majd, bazd meg és elbukik minden amihez hozzáérsz."
Avatar
Kolett
zombeee
zombeee
 
Hozzászólások: 2513
Csatlakozott: 2008.08.21. 12:33
Tartózkodási hely: there's no other place that I'd rather be than Los Angeles.

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Nici » 2008.08.21. 21:32

1) Nici, Hel, meg a többi 120 értelmetlen hülyeség amit a barátnőim találtak ki. :lol:
2)15
3)Ugyanott mint Kolett :D
4)Az alap MCR, aztán MSI,The Used, The Misfits, Negative, Within Temptation,Evanescence,Fall Out Boy
5)Uuh...az Amerikai Psycho(Bret Easton Ellis)!!! Imádom!!! Meg Böszörményi Gyula 9...8...7 című könyvét is bírom.
6)Öh...Gyilkosság online(igen Kolett),a Fűrész sorozat,Kárhozottak Királynője, meg van még egy csomó de most nem jut eszembe. :lol:
7)Szívek Szállodája, CSI, Doktor House, NCIS, Viva La Bam, Grace klinika
8)imádok olvasni...meg írni. Zenét hallgatni, és lógni a barátaimmal.
9)Hűű. Valamikor tavaly nyáron. Június közepe felé. Tudom mert épp hogy vége volt a sulinak, és elmentünk bulizni a csajokkal meg hennát(pár nap alatt leszáradó testfestéket) csináltatni, és akkor mutatta meg az egyik barátnőm a Helenát. ^^
10)Alapból nem nagyon hallgatok. :oops: ne kövezzetek meg lécci!!!!!! :roll: :lol:
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Venom » 2008.08.22. 17:39

1.) Venom, WENQM (kézreírogatós) Bogi, de ezzel nebasztass :!:
2.) vén vok mint az országút még eggyel több, de 14
3.) Bp.Zugló.Istvánmező.mégvmi?
4.) MCR. Pencey prep, leathermouth,green day, gázrózsa( a gyengébbeknek nem teszünk a kedvére (gunsn'roses)) a7x
5.) king: álomcsapda, holtsáw
6.) star wars, simpson, charlie és a csokigyár, the happening
7.) dr. haúúúz.bostoni halottkémek.agykontroll.dokik.szal vágod.
8.) tesók baszogatása (na nem úúúúúgy) net. zene. csoki (:
9.) honnanajóédes...píííí.....be kéne tudnom? rég.
10.) sötétben sosem vok 1edül .P
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Margerard » 2008.08.26. 15:30

1. Mariann (ha Mariannának hívsz kiszívom a véred ^^)
2. 14
3. Bupdaest, X. ker
4. Hmm, Pencey Prep, The Used, Mindless Self Indulgence, Prodigy, kicsi Leathermouth, kicsi Evanescence, Emilie Autumn, Tenacious D :lol:
És hát a My Chemical Romance... húúú... azt ki nem állhatom! Az a homi cicafijú, az a Gelald Way, ahogy tekereg a színpadon! És jujj, Fred Lero, azzal a kis kulával az orra alatt... meg az a szörnyűséges Mickey Way gyerek, te jó ég, abból is micsoda macsó csődör lett... Ray Torro haja egyszerűen förtelmes, legalább csinire vasalná a haját és akkor tüncin belelógna a szemébe, Bobo Bryar meg... te jó ég, ráférne egy Norbi update!
És aki ezt most komolyan vette, azt kiröhögm :)
5. Nem vagyok művelt ember! Na jó, talán magamra erőszakolok pár vámpíros könyvet, meg a HP-t bárhol bármikor!
6. Hmm, nem vagyok valami nagy filmes, de szeretek minden paródiát, meg a HP-ket és a vámpíros meg mágiás filmeket.
7. Utálom a sorozatokat :lol: jó, régen a Jóbarátokat imádtam!
8. Éneklés (minden mennyiségben, és akarok egy bandááááát!), számítógép, net, rajz... írnám h lustálkodás... de az az életem :)
9. Hú, hát nyáron már ismertem a MyChemet, de csak a TBP-s formáját, és akkor mindig mondtam, hogy fúúúj, aztán olyan ősz vége felé elküldték nekem a Helena klipet és onnantól nem volt megállás!
10. Max akkor félnék, ha a Leathermouth itt a szobámban játszana, bár akkor beüvöltözném, hogy Frank, úgyse... khm, szal vágjátok! :)
Kép
Kindersex!
Margerard
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2008.08.16. 14:56

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2008.08.28. 17:45

1.) Krisztina (de nem nagyon szeressem, ha így hívnak, szóval lehet a kriszta,Kriszti,Kriszta és esetleg Krisz közül választani)
2.) 17
3.) Budapest, 3.ker
4.) Green Day, Pencey Prep, Leathermouth, The Rasmus, Evanescence, Mindless Self Indulgence, The Used, HIM ééés még rengeteg minden van, de azért azok nem kifejezetten kedvencek. Jam... meg ami itt van a fejlécen (ami nem tudom ki csinálhatott...). Az a kemikál románsz! :D Nem akarok bunkó lenne, ha már ez egy ilyen fórum, szal beírtam a nevüket. :lol:
5.) HARRY POTTER valamint Darren Shan és Büszkeség és balítélet (jóvan,jóvan "kicsit" más sztílus, de imádom XD)
6.) Interjú a vámpírral, Kárhozottak királynője, bármiamiTimBurton, HP, Mátrix (Vektor, ha valaki ismeri XD), igazából rengeteg "kedvencfilmem" van, a lényeg hogy legyen vagy vámpíros, vagy röhögős, vagy ijesztős, de ha mind egyben az a legjobb! :D
7.) X-akták, Hősök, Odaát, Euréka és régen volt a LOST, de azt nem bírtam a 2. évadnál tovább.
8.) Hobbim őőőő... asszem leginkább a Zombeee, már ha az még nevezhető hobbinak. XD Am meg ff írás minden mennyiségben, rajzolás, olvasás, stb.
9.) Jó kérdés... Akkor amikor a viván állandóan a WTTBP-t nyomatták.
10.) Nem. Kifejezetten élvezem. XD
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Fancsusz » 2008.08.28. 18:31

1.)Fanni igazából de aztán lettem Fancsusz meg most a legújabb a Fannahh...xD
2.)15
3.)Budapest 19.ker.
4.)MCR (ki hitte vna?), Mindless Self Indulgence, Pencey Prep, Leathermouth (eddig annyira nem hallgattam de most elkezdtem), GC, Misfits és most ami nagyon bejön az a Jack Off Jill (thx Semy)...meg még egy csomó de tőlük csak számok.
5.)Most a Darren Shan. Rákattantam mióta Lala kölcsön adja.
6.)Horror filmek minden mennyiségben...meg ami megteccik..ha most én azt mind felsorolnám...igazából a Fűrész volt ami olyan nagyon nagyon emlékezetes...teccik az ötlet.
7.)Rájöttem h nem is nagyon nézek sorozatokat...csak vmikor egy két részt...nem kéne olyan sok ff-t olvasnom :roll:
8.)Hmm...hát hülyülni minden mennyiségben mert van kivel, van egy gityóm amin bénázok, net, olvasás stb.
9.) Asszem 2007.márc. amikor megláttam a viván a FLW-t. És utána mentem angliába és nem szerettem annyira őket...pedig mi minden jót lehetett vna ott venni...
10.)hmmm...nem. hanem?

Olyan kérdés nem lehetne h mi volt életem legmegrázóbb dolga? Mert arra az lenne a válaszom h végigolvasni az In 102 Languages I Love You-t. Nem tudom kivrerni mostanában a fejemből azt a ff-t...
Avatar
Fancsusz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 2078
Csatlakozott: 2008.08.12. 10:10
Tartózkodási hely: Under your bed

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Röné^^ » 2008.08.29. 15:15

1) Röné^^ vagy Renci mert a Reni túl megszokott a Renáta túl komoly a Renikét meg nemszeressem -.- xD
2) 14
3) Pest megye -> Budapest -> Pécel -17.kerület mellett ^^
4) Májkrém romensz szal MCR. Good Charlotte, A7X, HIM, MSI, Porcelain and the tramps, Dame, Nirvana Papa Roach, Lostprophets, Reggie and the full effect, pencey prep, matchbox romance, nightwish, exploited, Change of Pace, stutterfly, leathermouth, bring me the horison, green day... vanmég xD
5) Anita Blake és Merry Gentry sorozat, Charlie Huston - félholtak, Darren Shan és Anne Rice könyvek meg a sci-fi és fantasy könyvek. Jaa herri kókler sorozat xD
6) Underworld, underworld evolution, van helsing, bazi nagy film, 40 éves szűz xD horrorra akadva...
7) született feleségek xD hősök, dr. house, lost, simpson család, viva la bam
8) rajz, dob, olvasás, gördeszka-görkori, zenehallgatás-zenélés, mozi. színjátszó ^^
9) 2007 nyár elején.
10) nagyooooon (nem) xD
egyéb megjegyzés... az idei nemzetközi mcr napra leszedtem az egyik falamról a posztereket és a helyére kitettem az összes mcr-es rajzom xD ezt csináld utánam xD
"Unauthorized duplication is a violation of applicable laws, and will result in Gerard coming to your house and sucking your blood..."
"A jogtalan másolás az érvényben lévő törvények megszegése, és az lesz az eredménye, hogy Gerard meglátogat, és kiszívja a véredet..."
Röné^^
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:57

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: nojika » 2008.08.29. 19:57

1.,NÓri vok szeretem ha nojikának hivnak v vadocnak azt viszont nem szeretem ha szumosnak hivnak (ez onnan jön h birkozom és nem tudja felfogni pár émbör h a birko+a szumo két külön sport) XD
2.,13 de ez változo :)
3.,Bács-Kiskun megye Kiskunfélegyháza Báthory u. 15.
4., Mcr , Gd ,(innentöl meglepök jönnek ) michael jackson , abba , queen , piramis , fob , stb.......
fojtatás a 3. oldalon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nojika 2008.08.29. 20:08-kor.
www.vizipipa.eu
nojika
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2008.08.28. 19:22
Tartózkodási hely: Zombifalva

ElőzőKövetkező

Vissza: Bemutatkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron