Mutatkozz be!

Gyerünk!Mutatkozz be!

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Vivienkee » 2010.07.10. 13:21

1.) Hogy hívnak(keresztnév)?
Vivi

2.) Hány éves vagy?
13

3.) Hol laksz(megye/hozzád legközelebbi város/lakhely)?Debrecenben,ami Hajdú-Bihar megyében van.

4.) Kedvenc bandáid(énekesed/énekesnőd)?
MCR, Green Day, Fall Out Boy, Paramore stb...

5.) Kedvenc könyved/könyveid?
Hát....nincs olyan xd

6.) Kedvenc filmed/filmjeid?
Rémálom az elm utcában 1-8, Szellemhajó, Alkonyat, Avatar
7.) Kedvenc sorozatod/sorozataid?
Szellemekkel suttogó, Vámpírnapló, Doctor House, Greace Klinika, Hazudj ha tudsz stb...

8.) Mi a hobbid?
rajzolás, netezés, mcr hallgatás :P:P, bnőkkel talizás

9.) Mikor ismerted meg a bandát?
2008-ban asszem,bnőm mutatta meg a Helenát, rögtön a kedvencem lett <3333

10.) Félsz sötétben Leathermouth-t hallgatni?
nem
look alive sunshine
facebook.com/vivienkeeh
Vivienkee
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:32
Tartózkodási hely: 1408-as szobában xd

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Velinn » 2010.08.01. 23:15

1.) Hogy hívnak(keresztnév)?
Evelin
2.) Hány éves vagy?
16
3.) Hol laksz(megye/hozzád legközelebbi város/lakhely)?
Pest megye
4.) Kedvenc bandáid(énekesed/énekesnőd)?
Placebo, My Chem
5.) Kedvenc könyved/könyveid?
nincs
6.) Kedvenc filmed/filmjeid?
Fűrész
7.) Kedvenc sorozatod/sorozataid?
nincs
8.) Mi a hobbid?
zenehallgatás, net
9.) Mikor ismerted meg a bandát?
2005
10.) Félsz sötétben Leathermouth-t hallgatni?
nem, nem is szoktam őket hallgatni :)
Velinn
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.08.01. 23:01

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Sweety » 2010.08.02. 19:13

1.) Hogy hívnak(keresztnév)?
Regina. de Csak Gica*-*
2.) Hány éves vagy?
16
3.) Hol laksz(megye/hozzád legközelebbi város/lakhely)?
Budapest.
4.) Kedvenc bandáid(énekesed/énekesnőd)?
My Chemical Romance, Escape The Fate, BlessThe Fall, brokencyde, énekes: Gerard, Craig,
5.) Kedvenc könyved/könyveid?
Evermore*-* alkonyat könyvek.
6.) Kedvenc filmed/filmjeid?
A vak asszony visszanéz xDD
7.) Kedvenc sorozatod/sorozataid?
nyet van
8.) Mi a hobbid?
rajz, divattervezés, zene, net, vp
9.) Mikor ismerted meg a bandát?
2006
10.) Félsz sötétben Leathermouth-t hallgatni?
nem hallgatok:$
"ÁtLáToK rAjTaD, mInT sAjToS sZenDvIcS a FoLpAkOn!"

facebook.com/sweetgica
Sweety
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2010.06.05. 21:21

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Manton Jager » 2011.06.24. 14:40

1.) Hogy hívnak?
Gizella

2.) Hány éves vagy?
23

3.) Hol laksz?
Budapest

4.) Kedvenc bandáid(énekesed/énekesnőd)?
Úristen… Vangelis, Republic, Kitaro, Johnny Cash, Robert Mirabal, Nightwish, Il Divo, satöbbi. De inkább számokat szeretek, de azt tényleg mindenkitől! A Tolkien Band-től kezdve a Green Dayen át a Hadoukenig, Nox Arcanától a Mansonon át a Hattyúk Taváig minden jöhet, kiszámíthatatlan, mi tetszik, és mi nem:D Pl. Three Days Grace, Hair, Jézus Krisztus Szupersztár, Rómeó és Júlia (szigorúan francia!), Blue (égő, mi?...), Scooter, Fall Out Boy, Black Eyed Peace, The Verve, Kansas, ésatöbbi… És persze az MCR/Danger Days!!!!:D

5.) Kedvenc könyved/könyveid?
A Kastély, Malevil, Senkise, Sötétség borítja a földet, Elvesztet próféciák, A Gyűrűk Ura, A Szilmarilok, A Babó, A Végtelen Történet, A Viharlovas, Aquis Sumbersus, A tábornok útvesztője, Az ezredes úrnak nincs aki írjon, Elfújta a szél, Mesterségem a halál, Két nap az élet, Ravennában temették Rómát, Nemo kapitány, Allah megveti a gyávát, 1984, Állatfarm, Faust, A Mester és Magarita, Tanár úr kérem, Éjjeli menedékhely, Godot-ra várva, Filka és Amelka, Csokoládéháború 1-2, A kincses sziget, A Tizenöt éves kapitány, Az anya, El Camino - az út, Közöny, Koponyák hegye, Tiberius és Caligula, Káin és Ábel/Sütő András, Édentől keletre, Egerek és emberek, Üvöltő szelek, Momo, Andersen - A régi ház, Az operaház fantomja, A gyertyák csonkig ének, Aszály, Joy Adamson könyvek, Nagyhét Varsóban, A Fantom, Winnetou, Bob kapitány, Nero, a véres költő, Új Zrinyiász, A Gall háborúról/Julius Caesar, Galaxis útikalauz stopposoknak, Rembrandt, a többi most kimarad mert meguntam a gépelést.

6.) Kedvenc filmed/filmjeid?
Memphis Belle, Hair, Levin az angyal, Don Juan de Marco, Broxi mese, Teljes Napfogyatkozás, Marvin szobája, Eszter hagyatéka, Nothing, A nagy kékség, Inkognitó, Mirka, Jézus Krisztus Szupersztár, A halott menyasszony, satöbbi, most már tényleg nincs türelmem pötyögni…

7.) Kedvenc sorozatod/sorozataid?
DEATH NOTE! Nameg a Supernatural. Meg van még sok, amit megnézek, ha épp elém kerül, de igazán csak a Supernatural kötött le annyira, hogy tényleg felfaljam…Gyilkos számok, Cobra 11, Hazudj, ha tudsz, CSI Miami helyszínelők, Vészhelyzet, Dallas (komoly!), A farm, ahol élünk, ha rémlik még valakinek… És a DEATH NOTE!!! Ha még nem említettem volna…:P

8.) Mi a hobbid?
Írás, rajz, net, msn. Újabban alig olvasok valahogy…:(

9.) Mikor ismerted meg a bandát?
A Danger Days kiadása előtt egy kicsivel. Már kinnvolt a NA NA NA klipje:D Az a klip a felelős mindenért!!!!XDXDXD

10.) Félsz sötétben Leathermouth-t hallgatni?
Nem, nekem nincs ilyen problémám, ugyanis egyszerűen nem vagyok hajlandó végighallgatni azt a… hörgésszerű akármicsodát, amit képes szegény Frank produkálni zajkeltés címén, se nappal, se éjjel, se élve, se holtan. (Bocsánat a fanoktól, nem bántás, csak borzasztóan nem tetszik…) De ez nem is baj, azt az embert nem tekintem Franknek, az csak vmi skizofrén kivetülésének megnyilvánulása, így nincs gond!XD
http://dangerdays-zone.blogspot.com

- Nem dughatod a homokba a fejed, Mello. Az nem megoldás.
- A struccoknak beválik.
- Ne hülyülj…
- Nem hülyülök. Ez az evolúció. Ha nem működne, kihaltak volna a struccok.
Manton Jager
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2011.04.27. 19:39

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: julisz » 2011.07.06. 14:24

1.) julinak hívnak( de csak a családban), a barátaim julisznak hívnak, és ezt jobban is szeretem, mert becenév kevés van a világon, és ez joo:D
2.) 15, de közeledek a 16 felé:)
3.) Budapest... vagyis Buda:)
4.) My Chemical Romance ( hát igen...:D), igazából nagyon sok zenét szeretek (adam lambert, fob, 30stm, green day, bep...:))
5.) az élet játéka, ketten párizs ellen, a babó, nhn(1-10), vesztegzár a grandhotelben... igazábol rengeteg könyvet olvastam már, és ha valaki a kezembe ad egy jo könyvet tuti elolvasom:D
6.) eredet, szerelmünk lapjai, másnaposok, sherlock holmes, ps i love you, forráskód, hp, görögbe fogadva... nem nagyon vagyok oda a magyar filmekért, de egyet nagyon szeretek ez a made in hungaria:) sorolhatnám még a kedvenc filmjeimet, de az sosem érne véget.:D
7.) így jártam anyátokkal minden mennyiségben:) valaha néztem vagy még most is nézek: odaát, glee, gossip girl, dokik, family guy, jim szerint a világ...
8.) táncolok, röpi, zene hallgatás, gitár(még kezdő vagyok), gépezés(msn,facebook..)
9.) hu hát arra nagyon emlékszem:D, ötödikben(2007ben) egyik osztálytársam mutatta az osztálykiránduláson a teenagers-t na odafelé a vonatúton, közben és visszafelé a vonatúton is folyamatosan azt hallgattam, aztán mikor hazaértem youtubeon meghallgattam az összes számukat és onnantól kezdve őrült rajongó lettem.:D ami még máig is tart:)
10.) nem:D, de nem is nagyon hallgatom őket:$
julisz
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.07.06. 13:39

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Sunny » 2011.09.05. 18:42

hali~
még új vagyok itt, ez lesz az első bejegyzésem, de gondoltam egy bemutatkozás szerűvel kezdem^^

1.) Sunshine Rocket, röviden Sunny [am meg Réka :D ]
2.) 16+
3.) Bp azon belül Buda
4.) természetesen My Chem', rajtuk kívül szeretem még: Antic Cafe [An Cafe], SuG, maNga, Simple Plan, Three Days Grace, NickelBack, Sum41, The Beatles, Elvis Presley, Jedward, Supernem, JackJack... de inkább számokat szeretek, mint együtteseket
5.) nagyon szeretem a Harry Potter sorozatot, Christopher Moore könyveit, Darren Shan démon-, és vámpír sorozatát ill. a Battle Royalt ^^ [klasszikusok közül Moliére drámái...]
6.) nincs igazán, teljesen hangulat függő
7.) Hawaii five-0, Castle, Odaát [Supernatural], House md. és Gyilkos elmék
8.) zene [bár ez inkább függőség :D ], firkálgatás, színjátszás [mármint különböző amatőr társulatokban, nem pedig az életben...a félreértés elkerülése végett :D ] pengetni a gitárjaimat, írogatni meg egyéb kreatívkodás
9.) Régóta [talán az I'm not okay volt az első szám amit hallottam] de korábban nem néztem nagyon utánuk, csak hallgattam őket, viszont mikor megjelent a Danger Days albumuk szinte azonnal megvettem és egyszerűen beléjük zombúltam :D
10.) igen... nagyon ciki? :D
when i have a problem, i just sing then i realized my voice is worse than my problem
Kép
Sunny
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.09.03. 20:14

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.09.05. 21:02

Sunny írta:4.) természetesen My Chem', rajtuk kívül szeretem még: Antic Cafe [An Cafe], SuG, maNga, Simple Plan, Three Days Grace, NickelBack, Sum41, The Beatles, Elvis Presley, Jedward, Supernem, JackJack... de inkább számokat szeretek, mint együtteseket

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... SIMPLE PLAN, THREE DAYS GRACE, NICKELBACK, SUM 41, THE BEATLES, SUPERNEM... Háhh... közlöm veled, hogy szeretlek!!!
És ezt most így muszáj volt xDD
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Sunny » 2011.09.06. 17:02

Kessy írta:
Sunny írta:4.) természetesen My Chem', rajtuk kívül szeretem még: Antic Cafe [An Cafe], SuG, maNga, Simple Plan, Three Days Grace, NickelBack, Sum41, The Beatles, Elvis Presley, Jedward, Supernem, JackJack... de inkább számokat szeretek, mint együtteseket

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... SIMPLE PLAN, THREE DAYS GRACE, NICKELBACK, SUM 41, THE BEATLES, SUPERNEM... Háhh... közlöm veled, hogy szeretlek!!!
És ezt most így muszáj volt xDD


ohh köszönöm én is szeretlek :D [ugye milyen jó ízlése van itt valakinek?? xP]

Pesti vagy? Ha igen jössz Supernem koncertre októberben? :D
when i have a problem, i just sing then i realized my voice is worse than my problem
Kép
Sunny
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.09.03. 20:14

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Kessy » 2011.09.06. 21:02

Sunny írta:
Kessy írta:
Sunny írta:4.) természetesen My Chem', rajtuk kívül szeretem még: Antic Cafe [An Cafe], SuG, maNga, Simple Plan, Three Days Grace, NickelBack, Sum41, The Beatles, Elvis Presley, Jedward, Supernem, JackJack... de inkább számokat szeretek, mint együtteseket

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... SIMPLE PLAN, THREE DAYS GRACE, NICKELBACK, SUM 41, THE BEATLES, SUPERNEM... Háhh... közlöm veled, hogy szeretlek!!!
És ezt most így muszáj volt xDD


ohh köszönöm én is szeretlek :D [ugye milyen jó ízlése van itt valakinek?? xP]

Pesti vagy? Ha igen jössz Supernem koncertre októberben? :D

Nem vagyok Pesti, de nem lakom messze Pesttől... :D
Supernem Pesten októberben? Hol? Mikor? Mennyi? xDD
Don't need this system
We can leave it if we try
Shoot up everything we see
And we'll write it on the wall
I HOPE YOU DIE!
Avatar
Kessy
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2011.02.12. 14:27
Tartózkodási hely: Battery City ^^

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: Sunny » 2011.09.06. 21:15

Kessy írta:Nem vagyok Pesti, de nem lakom messze Pesttől... :D
Supernem Pesten októberben? Hol? Mikor? Mennyi? xDD


október 7 egyenlőre ennyit tudok :D van egy barátnőm, aki ismeri a dobost és így kábé puszihaver az egész együttessel és vele megyek majd a koncertre, és pölö lehet hogy be visz majd a backstagebe meg minden *-*
pontosabb infókat még nem tudok, de amint megtudok valamit írok :D

klassz lenne, ha jönnél :D
when i have a problem, i just sing then i realized my voice is worse than my problem
Kép
Sunny
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.09.03. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: Bemutatkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron