Vélemények

Gyerünk!Mutatkozz be!

Vélemények

HozzászólásSzerző: ChaosQueen » 2009.08.04. 09:30

Úgy látom, vagytok, akik szerettek ilyen mindenféle dolgokat töltögetni, úgyhogy hoztam egy jó kis elfoglaltságot.

Annyi a feladat, hogy a felsorolt dolgod mellé le kell írni a véleményed.

emo
drog
pia
cigi
tetoválás
piercing
tágító
anorexia vs. bulimia
csúnya beszéd
szerelem
sérültek
internetes ismerkedés
vallás
divat
fiú-lány barátság
„ex utálat”
öngyilkosok
világbéke
büntetett előítéletűek
titkok
igaz barát

Akkor kezdem is én! :D

emo - Azért figyelitek, hogy ez az első... nem én szedtem össze a témákat! :lol: Egyébként szerintem nem jó dolog ez az egész stílus. Butaság (csak hogy kedvesen fejezzem ki magam). Jobb lenne, ha valami vidám stílusirányzat lépne életbe. :D De a kedvenc bandám emós. :P Valami kemikál izé...
drog - aki hülye, haljon meg... :P
pia - mértékkel még elmegy.
cigi - büdös, káros (ráadásul passzívan is úgyhogy kösz mindenkinek aki meg akar ölni :P ), értelmetlen, egy nagy rakás szar úgy ahogy van. :D
És csak abban az esetben fogom egyáltalán kipróbálni, hogy Gerard Way tömi a számba. :lol:
tetoválás - tetszik amelyik tetszik :D
piercing - szintén
tágító - Hát... még ha olyan kis picike elmegy, de aztán wáááh!
anorexia vs. bulimia - csúnya betegség. de a vs.-t nem értem. választanom kéne valamelyiket? :lol:
csúnya beszéd - Kuss ribanc!
szerelem - Vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz dolog. Én most azt mondom a legjobb. *.*
sérültek - Segíteni kell nekik, nem lenézni őket.
internetes ismerkedés - Az attól függ... a legjobb barátokat lehet összeszedni, más téren nem tudom.
vallás - elvileg vallásos vagyok :P
divat - nem kell követni ;)
fiú-lány barátság - ilyen NINCS! Csak ha az egyik fél más. Különben valaki többet akar.
„ex utálat” - nem volt még benne részem
öngyilkosok - a pokolba mennek
világbéke - az kéne, de úgyse lesz...
büntetett előítéletűek - hát gondolom vannak egy páran
titkok - az attól függ, miféle... mondjuk szerintem nem túl jó titkolózni
igaz barát - az ember nem tudna élni nélküle <3
Hát na, lett egy könyvem.

Do or die, you'll never make me
Because the world will never take my heart
Go and try, you'll never break me
We want it all, we wanna play this part


Köszönöm, srácok. <3
Avatar
ChaosQueen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2008.08.07. 13:11
Tartózkodási hely: Zombeee falva

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: zsofcsi » 2009.08.04. 15:47

emo- -.-"na neee
drog- veszélyes és rossz
pia-csak mértékkel...<3
cigi-káros
tetoválás-aww(L)
piercing-még nincs:(de majd ;) ...
tágító-áhh Frankie-ét nagyon szerettem!
anorexia vs. bulimia-akkor inkább kövér leszek!azok az emberek hülyék!!
csúnya beszéd-nem szép,de jó! xD
szerelem-♥
sérültek-sajnálom őket
internetes ismerkedés-nem oké
vallás-vallásos vok
divat-marhaság,úgy öltözködök ahogy nekem teccik és ahogy akarok!
fiú-lány barátság-van ilyen!
„ex utálat”- :|
öngyilkosok-lehet h valakinek jobb lesz utánna
világbéke-sajnos sose lesz!
büntetett előítéletűek-vannak
titkok-mindenkinek vannak.és ez így van jól!
igaz barát-szükséges a boldogsághoz!♥
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsofcsi 2009.09.16. 12:18-kor.
Ne vedd komolyan az életet , úgysem éled túl ! ! !

everybody wants to be happy, nobody wants to be in pain, it's okay but think about it: you can't have a rainbow without rain...
zsofcsi
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Tartózkodási hely: Hawaii

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Fa-Fa » 2009.08.04. 16:43

emo - minek szomorkodni!? Ha van okod rá, örülj, a fenébe is!
drog -nemjó.
pia -nincs még belőle sok tapasztalatom :lol: hívj visssza később
cigi -ha azért akarsz fizetni, hogy lassan megöljenek, csak tessék.
tetoválás -művészet
piercing -hát... ha valaki azzal közeledne felém, hogy átlyukasztja a számat, tuti leütném... de legalábbis elfutnék előle. brrr
tágító -nem tudom xD nincs róla véleményem :lol:
anorexia vs. bulimia -egyik sem
csúnya beszéd -Jó feszültségoldó. ;)
szerelem -jó dolog. Kár, hogy sok csalódást okozhat.
sérültek -szegények...
internetes ismerkedés -hát... inkább szemből szembe
vallás -egyeseknek segít, hogy átküzdjék magukat a csapásokon. sokaknak ad reményt.... sajnos nekem nem jött be és nem látok benne többet, mint egy szép mesét. sajnos. pedig megpróbáltam benne hinni :S
divat -gonosz emberek találták ki, hogy irányítsák az életünket :x :lol: oké, nem... ööö... hát az ilyen érdekes dolog, de nem érdemes követni, mert akkor mindenki egyforma ruhákban járna. És az nem lenne jó, ugye?
fiú-lány barátság -...nem tudom :lol: hm nekem vannak fiú barátaim, akikbe nem vagyok szerelmes, és szerintem ők se belém. De az ő nevükben sajnos annyira őszintén nem tudok nyilatkozni... majd megkérdezem aztán leírom, jó? :lol:
„ex utálat” -nem volt benne még részem.
öngyilkosok -szegények...
világbéke -álom.
büntetett előítéletűek -öhátizé..
titkok -Miért kék az ég?
igaz barát -van :D
"I'm not like them, but I can pretend
The sun is gone, but I have a light
The day is done, but I'm having fun
I think I'm dumb, or maybe just happy


Think I'm just happy
I think I'm dumb"
Fa-Fa
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:38

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: zsofcsi » 2009.08.04. 18:44

piercing-még nincs:(de adj ;) ...
:oops: nem adj hanem majd!!bocsi de nem tudok írni!!! :lol:
Ne vedd komolyan az életet , úgysem éled túl ! ! !

everybody wants to be happy, nobody wants to be in pain, it's okay but think about it: you can't have a rainbow without rain...
zsofcsi
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2009.07.04. 10:06
Tartózkodási hely: Hawaii

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Nici » 2009.08.04. 19:23

emo- ha azt veszem, hogy csak egy stílus nincs vele bajom. De ha azt, hogy mindenki mindenkit emonak néz akin fekete cucc van vagy valami, akkor kikészít. Szóval alapjáraton semmi bajom sem az emoval sem az emokkal csak ne keverjük a szezont a fazonnal!!!
drog-jaaaaj ne! Szerintem rá fog vinni valami vagy valaki. Pedig tudom hogy nem jó...sőt, nagyon veszélyes! Gyerekek, soha ne próbáljátok ki!
pia-hmm, yummy! Alkalmakra tök jó! De hangulatjavítónak vagy csak úgy mert miért ne..pff. Inkább a csoki. :lol:
cigi-még nem cigizek. De tuti azt is kifogom próbálni. Amúgy elég gázos meg jól széttudja szedni a belsőszerveidet.
tetoválás-jaj istenem! Imádom őket. Nézni újságokban, tv-ben, embereken. Nekem is lesz tuti! Szerintem nem rossz dolog. Mindenki csinálja azt a testével amit szeretne. Van aki elhanyagolja, van aki átoperálja, van aki kidolgozza...és van aki átrajzolja. Szerintem ez helyénvaló. Csak azt nem szeretem mikor valaki csak azért tetováltat mert az cuki meg csini meg stb.
piercing-Szép ékszer. Egy szinten van a tetkóval.
tágító-a kicsi kb. ceruza széleségű marha jól tud kinézni és szexi is lehet szerintem. Viszont amiben már elfér 4 ujjam. :?
anorexia vs. bulimia-néha veszélyesebb mint a drog. Amellett hogy pszichikailag nincs rendben a személy, sima önsanyargatáson kívül még a létfontosságú szerveit is tönkreteszi.
csúnya beszéd-jézusom, mit szónokoljak róla mikor én is nap mint nap káromkodom? Jó, tény hogy 1-2 helyzetben elég gáz ha valaki csúnyán beszél, de amúgy mindenki ezt teszi. Lassan már el is veszti az eredeti értelmét egy: Bazd meg! vagy egy Anyád! ugyanis mostanság már mindenki használja minden körülmények között. :lol: Amúgy meg szerintem kiváló a feszültség levezetésére egy kiadós káromkodás.
szerelem-jaj nekem mostanság sok bajom van vele! :lol: De amúgy remek dolog. És fontos része az életnek. Olyan mint a levegő vagy az étel. Szükség van rá és kész.
sérültek-szerencsére én nem tartozom közéjük, de akárhányszor látok egy sérültet mindig az ugrik be először mi lenne ha velem lenne ez. Mindegy hogy az egy lábtörés vagy agydaganat. És csak azt tudom mondani: egy segítő jobb nagyon sokat jelent/segít.
internetes ismerkedés-pff. Sucks! Csak a bajom volt vele eddig. Van akinek beválik és neten keresztül ismeri meg élete párját de ez nálam tuti nem fog bekövetkezni. Viszont egy csomó jó barátot köszönhetek a világhálónak szóval...
vallás-mindenkinek hinnie kell valamiben. Mindenkinek kell valami ami erőt ad a mindennapokhoz. Legyen az Isten,Istenek, egy banda egy mondat egy érzés vagy bármi. Kell egy kapaszkodó és kész.
divat-foooooolyton változik. Hülyeség követni. Találd meg a saját stílusod és kész.
fiú-lány barátság-lehetetlen dolog. Nem létezik.
„ex utálat”-omg -.-" Nekem eddig nem jött össze. Majdnem minden exemmel jóba vagyok. Mondjuk ez nem segít rajtam. :lol:
öngyilkosok-végelkeseredésében csinál olyanokat az ember amit később megbán. Csak a halál után már nem tudja megbánni és nem csinálhatja vissza. A reménytelennek tűnő helyzetek és az előreláthatatlan jövő az oka a sok öngyilkosságnak. Szerintem ha a halál után valaki megmutatná milyen lenne a jövője minden öngyilkos azt szeretné ha visszacsinálhatná.
világbéke-nagyon próbálkozunk vele mégsem fog soha összejönni. Bármennyire is társaslény az ember az ellentétes személyiségek mindig is taszítani fogják egymást.
büntetett előítéletűek-kicsi az esély rá, hogy valaki (mondjuk egy gyilkos) 180 fokos fordulatot vegyen...de néha előfordul. Én minden esetre nem bízom meg bennük teljesen. Előítélet ide vagy oda.
titkok-mindenkinek van és ez a normális. De ha túl sok gyűlik össze belőlük az nagy bajhoz vezethet. Szóval csak mértékkel. :)
igaz barát-nagyon,nagyon,naggggggyon fontos és elengedhetetlen.
Kép
Avatar
Nici
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008.08.12. 13:45
Tartózkodási hely: Az MCR házban

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Venom » 2009.08.04. 21:03

emo - nincs semmi bajom velük, kicsit érzelgősebbek, mint mások. az önpusztító alakokkal viszont akad problémám.

drog -nem, nem, soha.

pia - nem vetem meg, de egy idő után furcsán vihogok tőle xD

cigi - próbáltam de iszonyatos. az elsőt anya adta a kezembe, amire nem vagyok büszke, de megtette a lépést az ellen, hogy bármikor is éljek vele.

tetoválás - szeretnék. szeretem.

piercing - van és még lesz is. :D

tágító - tízesig nagyon bejön, a nagyobbak már nem annyira. egy időben szerettem volna, de rájöttem, hogy ez nekem túl menő xD

anorexia vs. bulimia - őszinte részvétem, aki beleesett ebbe a betegségbe.

csúnya beszéd - próbáltam abbahagyni de egyszerűen nem megy. sajnos.

szerelem - nem nyilatkozom. *-*

sérültek - a sürgősségin nem dolgoznék az biztos o_O

internetes ismerkedés - nagyon sok jó barátomat szereztem az interneten, szóval semmi ellenvetésem.

vallás - elvileg református vagyok. hiszek Istenben, de bővebben nem tudok nyilatkozni.

divat - nem követem. nem is szeretném. blöeee.

fiú-lány barátság - igenis vannak fiú barátaim! bááár, mondjuk az előző hetek után azt hiszem nem nyilatk
ozhatok xD

„ex utálat” - :?

öngyilkosok - szerintem az öngyilkossághoz bátorság kell. én túlságosan kíváncsi vagyok ahhoz, hogy képes legyek végezni magammal. remélem mindenki érti xD

világbéke - ohh, persze.

büntetett előítéletűek - erről nincs nagyon véleményem. :(

titkok - van egy pár :D

igaz barát - nélkülük nem forogna a Föld *-*
létezem és élvezem, így szép.
Venom
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2008.08.11. 20:59
Tartózkodási hely: Undercity

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Chasidy » 2009.08.05. 11:25

emo - Mint zene vagy stílus? Mint mai zene vagy régi? Elég egysíkúnak tartom a mostani verzióját.
drog - nem élek vele
pia - Se ellene, se mellette, egyszerűen már nem érdekel annyira.
cigi - Nem zavar, az sem, ha mellettem cigiznek, de nekem nem tetszett annyira, hogy megfosszon minden vagyonomtól és megöljön.
tetoválás - tetszik, nekem nincs
piercing - nincs, nem is akarok
tágító - szintúgy
anorexia vs. bulimia - Sokkal rosszabb, mint a drog. Az gyorsabban öl. Ebben semmi élvezet sincs.
csúnya beszéd - az emberi természet része
szerelem - fontos
sérültek - Fizikai vagy szellemi? Ha nem is teljesen szó szerint, de köztük nőttem fel, úgyhogy normálisabban tudom kezelni őket, mint a legtöbb ember.
internetes ismerkedés - Nagyon rossz tapasztalatom nem volt, de okozott már gondokat.
vallás - Próbálok hinni egy nagyobb erőben, abban semmi esetre sem, hogy ilyen nincs.
divat - Szeretek tisztában lenni vele, az már más kérdés, hogy nem követem mindenáron, de ha valami tetszik, nem fogom otthagyni. Ez elég nyilvánvaló, nem? =)
fiú-lány barátság - még nem találkoztam vele
„ex utálat” - ójaj, megesik
öngyilkosok - rossz emlék
világbéke - ha nem is érjük el, mindig törekedjünk rá :)
büntetett előítéletűek - attól függ...
titkok - Kellenek, senki sem lehet nyitott könyv, de a nagy titkok szörnyű terhek.
igaz barát - Aki megtalálta, az nagyon szerencsés.
Kép
Avatar
Chasidy
Moderátor
Moderátor
 
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:37
Tartózkodási hely: Jungle

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: vivi.enne » 2009.08.07. 10:31

emo - nem az én műfajom... nem utálom, nem szeretem.
drog - hülyeség..
pia - megfelelő mennyiségben még oké..
cigi - büdös..próbáltam már. soha nem fogok rászokni.
tetoválás - muszáj.akarom.
piercing - van ami tetszik van ami nem..
tágító[/b - akartam, de már nem.. a kisebbek tetszenek, de mondjuk pl. ami Pixienek van az már sok.
[b]anorexia vs. bulimia
- gyógyitani kell.
csúnya beszéd - nem mondom hogy soha nem beszélek csúnyán, de igyekszem feleslegessen nem használni.
szerelem - fontos.
sérültek - el kell fogadni őket, nem bántani..
internetes ismerkedés - nem vagyok a híve..
vallás - hiszek Istenben, de vannak helyzetek mikor elbizonytalanodhatunk. szerintem nem függ össze a hit azzal hogy ki mennyit jár misére...
divat - 15éve egy mánikussan divatimádo közegben élek. valamilyen szinten én is szeretem, de nem tudnék egy Luis Vuitton táska miatt órákig vigyorogni és hisztizni.
fiú-lány barátság - létezik.
„ex utálat” - próbáltam.. de nem megy. ha valakit utálsz még érzel iránta valamit.
öngyilkosok - soha nem lenne hozzá elég erőm.
világbéke - peace. soha nem lesz.
büntetett előítéletűek -
titkok - mindig voltak és lesznek is
igaz barát - kell. az egyik legfontosabb dolog.
peace

KépKépKépKép
vivi.enne
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2008.08.17. 01:16

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.07. 17:59

emo - hát ha ők így érzik jól magukat, akkor egészségükre. egyszer majd kinövik. hacsak bele nem halnak.
drog - hmm... van ahol legális ^^" de én jókislány vagyok és nem próbálnám ki őket. asszem.
pia - ahogy drága jó biosz tanárunk szokta mondani: Csak mértékkel és tartózkodással. De a mérték nem vödör, a tartózkodás pedig nem az asztal alatt.
cigi - áhh bazd meg >.< remélem, Husom soha többet nem fogja a szájához emelni...
tetoválás - kell kell kell *-*
piercing - az is kell xD
tágító - az nem kell :lol: de épp tegnap néztem az MTV-n valami műsort, amiben a srácnak volt és a srác tök helyes volt ^^"
anorexia vs. bulimia - ez sem kell, kösz.
csúnya beszéd - lehet, hogy le kéne szokni róla? :lol:
szerelem - ohh imádom ^^ olyankor teljesen meghülyülök és irtózatosan nagy baromságokra vagyok képes.
sérültek - öh. mi? ne.
internetes ismerkedés - haha XD én még bízom benne h nem szorulok az ilyesmire :lol:
vallás - elég érdekes dolog. igazából sosem foglalkoztatott túlságosan a téma...
divat - hahh. nemtudom. a divatpicsák jutnak erről az eszembe szóval... hagyjuk.
fiú-lány barátság - bizton állítom, hogy létezik! xD
„ex utálat” - hát... biztosan.
öngyilkosok - emooook XD szerintem hülyék. miért dobják el maguktól az életet? Ajándékba kapták, nem? (hülye szöveg tudom, de igaz ^^)
világbéke - peace.
büntetett előítéletűek - büntetett előítéletűek??? az meg milyen?
titkok - nehéz velük bánni
igaz barát - a világ egyik legjobb dolga <3 rájuk biztos h mindig számíthatok
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2009.08.07. 18:26

emo - alapvetően nincs velük bajom, mindenkinek megvan a joga kipróbálni stílusokat. Hülyeségnek tartom a világfájdalmat 14évesen, és egyedül azok az emberek idegesítenek fel a témával kapcsolatban, akiknek finguk sincs mi is az emo de leemoznak mindenkit. Ne menjünk messzire ilyen például a média aki leemozza az mcr-t.
drog - aki drogozik az haljon is bele. Aki pedig leszokik annak minden elismerésem.
pia - nehéz visszautasítani :lol: de nem vagyok valami nagy alkoholista szerencsére.
cigi - ritkán, de szerintem sose tudnék rászokni.
tetoválás - sokszépet csináltatni és csinálni <3 Remélem tehetséges leszek, ebben a hónapban kezdtem el járni egy család barátjához aki megmutat mindent amit tud.
piercing - szeretnék, csak nem tudom hová. Illetve tudom de ráérek még csináltatni oda :p Már mindenkinek van és én olyan vagyok, hogy akkor nemkell.
tágító - nagy divat. Akartam egy egész kicsit az egyik fülembe de rájöttem h tök értelmetlen. Nem idegenkedek tőle, van akinek jól is áll.
anorexia vs. bulimia - sajnálom aki ilyenben szenved
csúnya beszéd - otthon brutálisan (főleg a bátyámmal :lol:) baráti körben lightosan, máshol sosem.
szerelem - megvakít, ez a szép benne. Sosem tudni mikor jön és mikor megy. Ez az egyetlen dolog amit senki sem tud korlátozni.
sérültek - minden féle sérültet sajnálok
internetes ismerkedés - barátkozni bármikor, ha valaki többet akar elutasítom. De jobban szeretek személyesen beszélgetni az emberekkel.
vallás - csak annyira vagyok vallásos mint sátánista. Nem szeretek templomba járni, nem is megyek. Isten lehet létezik, nem tudom, még nem adott "élet"jelet :lol: hidegen hagy a téma.
divat - szeretem a saját stílusom. Egyedi vagyok és sosem követtem a divatot. Inkább engem követnek >_>
fiú-lány barátság - szerintem létezik. Sok fiú barátom van. A fiúk sokszor megértőbbek mint a lányok. Komolyan.
„ex utálat” - sosem értem azokat az embereket, hogy mér foglalkoznak velük ha gyülölik őket.
öngyilkosok - én sosem tudnám mégcsak bántani se magam, aki meg megteszi az megis érdemli.
világbéke - sosem lesz
büntetett előítéletűek - sok ember tanul belőle sok ember nem. Sajnos több van ezekből mint aki megbánta azt amit tett.
titkok - a titok csak addig titok amíg egy ember tudja : te.
igaz barát - kevés embert tekintek barátnak. De nem is akarok olyan húdesok barátot. Vannak igaz barátaim akiket tiszta szívemből szeretek <3
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Következő

Vissza: Bemutatkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron